Multi Platform Persona 5 The Royal

سازنده
Atlus
تاریخ انتشار
October 2019
ناشر
Sega
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
105295
شركت ATLUS در اخرين استريمش يك نسخه جديد از سري به عنوان Persona 5 The Royal معرفي كرد و تاييد كرد كه اين نسخه همانند نسخه هاي اصلي به سبك RPG هست.
اطلاعات بيشتر بازي در كنسرت Persona 2019 (كه April 24 اجرا ميشود) رونمايي خواهد كرد

پ.ن: تاپيك در اينده اپديت ميشه

آخرین ویرایش:

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
اگر دلار سه تومن بود قطعا تا الان خریده بودم ولی ۶۰ دلار الان یعنی یه ملیون تومن که قطعا واسه بازی ای که نسخه اصلشو سی دلار خریده بودم خیلیییییییییی زیاده
قابل درکه این موضوع و بنظرم نمیدونم ما چجوری هنوز داریم بازی میخریم کلا :D من ۱ میلیون و ۲۵۰ خود کنسولم رو خریدم، الان تقریبا شده پول یه بازی :| :D

• Like
Reactions: 33505775

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,015
نام
امیر حسین
کسی ساندترک پالاس جدید رو داره بذاره? با روح و روان ادم بازی میکنه این اهنگ. یه نیم ساعتی وایسادم تو همون ورودیش دارم اهنگشو گوش میدم.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,450
نام
محمد
شخصیت منفی ارک اخر محشره
---
خب اتلوس مثل همیشه عوضی بازی خودش رو در آورده.
فرم نهایی پرسونا شخصیت اصلی که بطور مسخره ایی باید بعنوان DLC خرید.
IMG_20200420_190715_019.jpg
چقدر طراحی محشری داره:(( لعنت به اتلوس:|
واقعا خیلی مسخرست که با اینکه ارسن توی کاور بازیه، توی داستان نقشی نداره و اگه برنامه ایی با پرسونا کرکتر اصلی داشتن الان از داستان بازی حذف شده و بجاش DLC اش کردن.
دیگه شما که میخواید نسخه کامل بدید مثل بچه آدم بدید.
همیشه این کمپانی یک شارلاتان بازی ایی باید راه بندازه.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,450
نام
محمد
تموم شد... بخشای زمستون و باس نهایی حرفی نمیزاره... شاهکار بود رسما:D
کل بازی یک طرف اون ترک جدید I believe هم یک طرف‌‌‌‌... واقعا عالی بود، حتی بنظرم از بهترین ترک بازی اصلی Rivers in Dessert بهتر بود:((
خب من تونستم بازي رو تموم كنم:D
در كل بايد بگم بخش زمستون بازي عالي بودش و همه چيزش از نظر داستاني و شخصيا پردازي و پايانشهم عالي بود.Villain اخر بازي يكي از منحصر به فرد ترين Villainيه تو بازي ديدم.مبارزه باهاش عالي بود
البته معلومه يا چيزاي جديدي كه به بازي اضافه كردن دارن يك چيزايي رو Tease ميكنند كه نشون ميده كه نقشه ي بيشتري از نظر داستاني براي سري دارن كه قراره Lore و داستان سري رو گسترده تر كنه
با اون تجربه اي كه با بخش هاي جديد بازي داشتم به شخصه با نقشه هايي كه براي سري دارن به شدت هايپم:D
الان اینو خوندم متوجه شدم چرا اخر جریان Jose و اونی که بهش ماموریت داده بود معلوم نشد.
اگه 5 رو خواستن بازم ادامه بدن(خدایی بعید ازشون نیست:|) البته امیدوارم P6 ایی که با ستینگ و شخصیت های جدیده در کار باشه ادامه این جریانات اون طرف رو اونجا ببینیم.
پ.ن: الان دیدم کانسپت ارت پرسونای نهایی شخصیت اصلی رو توی لانه دزدان گذاشتن... همینکه حداقل کانسپت ارت اش DLC نکردن باید خدا رو شکر کرد:))

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,450
نام
محمد
پلات شد!
همونطور که دوستان گفتن برعکس بازی اصلی تروفی سختی نداره، بشدت پلات اش آسون بود:D
117 ساعت بازی کردم... واقعا حوصله ایی برای NG+ ندارم، این ماه اخر واقعا تجربه بازی رو تکمیل میکنه. خوبیه تغییرات اینه توی تار و پود بازی حس میشه و عمرا به عنوان DLC میتونستن اینقدر خوب در بیارن.
بدیش اینکه واقعا گرونه!
اگه تخفیف خورد به اونایی که بازی اصلی رو تجربه کردن پیشنهادش میکنم، هنوزم معتقدم 60 دلار خیلیه:D

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,015
نام
امیر حسین
ساختن پالاس جدید و اخری نشون میده که ذهن طراحهای بازی چقددددد وحشتناکه. من به شخصه مطمعنم که پرسونا ۶ وقتی بیاد نابود میکنه همه چیو. داستان پالاس آخر به شدت تکون دهندس. به طوریکه واقعا خودمو به فکر فرو برد.
انصافا زندگی کردن توی بدبختی هایی که دنیا خود به خود برات اورده خیلی بهتر از زندگی توی خوشحالی های مصنوعی هست.
واقعا امتیاز ۱۰ برای این بازی عظیم کمه. هرچی شرکت از این بازی بخواد پول در بیاره حقشه. برا خط به خط دیالوگا فکر شده. برا تک تک اتفاقا برنامه ریزی شده. باید چقد نسبت به مسائل روانشناسی وارد شده باشن تا این حجم از کاراکتر رو با نقاط مثبت و منفی روحی و اخلاقی طراحی کنن و در نهایت همشونو در قالب یه گروه به اسم فنتوم تیوز بیارن? خدا میدونه.

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
پلات شد!
همونطور که دوستان گفتن برعکس بازی اصلی تروفی سختی نداره، بشدت پلات اش آسون بود:D
117 ساعت بازی کردم... واقعا حوصله ایی برای NG+ ندارم، این ماه اخر واقعا تجربه بازی رو تکمیل میکنه. خوبیه تغییرات اینه توی تار و پود بازی حس میشه و عمرا به عنوان DLC میتونستن اینقدر خوب در بیارن.
بدیش اینکه واقعا گرونه!
اگه تخفیف خورد به اونایی که بازی اصلی رو تجربه کردن پیشنهادش میکنم، هنوزم معتقدم 60 دلار خیلیه:D
حال نکردم من زیادی آسون بود پلاتش..اقلا 2 تا تروفی سخت میذاشتن..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر