Multi Platform Persona 5 The Royal

سازنده
Atlus
تاریخ انتشار
October 2019
ناشر
Sega
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
105295
شركت ATLUS در اخرين استريمش يك نسخه جديد از سري به عنوان Persona 5 The Royal معرفي كرد و تاييد كرد كه اين نسخه همانند نسخه هاي اصلي به سبك RPG هست.
اطلاعات بيشتر بازي در كنسرت Persona 2019 (كه April 24 اجرا ميشود) رونمايي خواهد كرد

پ.ن: تاپيك در اينده اپديت ميشه

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,378
نام
محمد
واسه دو قلو ها اجباریه اون کار من تا حالا انجامشون ندادم؟
والا اجباری که نیست ولی فان هستن+ کارت هایی که میدن جریان کانفیدنت اشون رو اسون میکنه.
چون بازی اصلی رو رفتی فک نکنم برات اسپویل حساب بشه ولی خیلی حساسی باز نکن
بنظر میاد ورژن کاملشون هم ایونت داره...حالا من دقیقا جریان اون رو نمیدونم

• Like
Reactions: American Idiot

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,536
خیلی خوب نکات جدید داستانی رو چفتو بست دادن به نسخه قبلی، دیالوگ ها و صحنه های جدید مخصوصا مورگانا و ریوجی از خنده منفجرم کرده.هنوز اولاشم!! نمیزارم به این سادگی با 100 یا 150 ساعت تموم بشه!!

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
من ماه هفتم هستم. ۲۲/۷ گمونم.
پالاس سوم تازه تموم شد . الان تاره متوجه شدم برا محتوای رویال باید یه کارایی کرد.
من از شدت تنفدم نسبت به آکچی, اصا باهاش ارتباط خاصی برقرار نکردم :D
اما کاسومی از ۵ ستاره , ۴ ستاره هست.
ماروکی هم ۳ یا ۴ ستاره.
به نظرتون میتونم هر سه تاشونو تا قبل دسامبر کامل کنم یا خاک بر سر شدم?

• Like
Reactions: Z-fan

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,378
نام
محمد
پالاس سوم تازه تموم شد . الان تاره متوجه شدم برا محتوای رویال باید یه کارایی کرد.
ماروکی هم ۳ یا ۴ ستاره.
من که عشقم این بشره:D
اره تازه کلی مونده فقط... کاواکامی و چیاها رو توی اولویت بزار اشتباه من رو نکنید:/

• Like

The Pale King

کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
من که عشقم این بشره:D
اره تازه کلی مونده فقط... کاواکامی و چیاها رو توی اولویت بزار اشتباه من رو نکنید:/
من قصدم مکس اوت کردن کل پرسونا ها نیست. چون نسخه قبلیو پلات کردم دیگه حرص و جوش کل پرسونا ها رو نمیتونم بزنم :)) فقط میخواستم کل کانتنت جدید باز بشه برام که خوب داری میگی که وقت دارم حسابی.
کاواکامی رنک 4 هستم.
کلا تیپ خاصی اگه داری بگو بهم تا استفاده کنم. مثلا کدوم کانفیدنت ها رو بهتره ببرم تا این مدتی که برام باقی مونده تا محتوای جدیدو بگیرم.

پ.ن: اکچی حال به هم زن ترین شخصیتیه که من به عمرم دیدم :D از صداش بگیر تا قیافش. اونقدی هم باهوش نیست که بخوام باهاش ارتباط برقرار کنم. بیش از اینم چیزی در موردش نمیگم به خاطر اسپویل های داستانی شدید. در کل موجود چرکی هست :))

• Like

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,536
6/27م، 3 تا پالاس تموم کردم، تجربه های قبلیم در مورد تفکیک کارهایی که به بالا رفتن مهارت ها و کانفیدنت ها کمک می کنه خیلی به کارم اومدو از تمام ظرفیت بازی استفاده کردم. اسپویل زیر مربوط به سطح کانفیدنت ها تا همین تاریخه و فشرده شدست عکس ها
Meeeewwwwwwwww :D
Persona-5-Royal-20200416144034-min.jpg

Persona-5-Royal-20200416144110-min.jpg

Persona-5-Royal-20200416144115-min.jpg

Persona-5-Royal-20200416144457-min.jpg

• Like
Reactions: American Idiot

American Idiot

کاربر سایت
May 16, 2012
644
نام
Shayan
ماروکی هم ۳ یا ۴ ستاره.
دلت میاد آکچی بچه به این گلی=((:D
کاسومی فعلا تا 5 بیشتر نمیره، ماروکی تا پایان ترم اول میتونی تا 5 ببریش بقیش میره واسه اواسط سپتامبر آکچیم مشکلی نداره راحت میره بالا.

American Idiot

کاربر سایت
May 16, 2012
644
نام
Shayan
من قصدم مکس اوت کردن کل پرسونا ها نیست. چون نسخه قبلیو پلات کردم دیگه حرص و جوش کل پرسونا ها رو نمیتونم بزنم :)) فقط میخواستم کل کانتنت جدید باز بشه برام که خوب داری میگی که وقت دارم حسابی.
کاواکامی رنک 4 هستم.
کلا تیپ خاصی اگه داری بگو بهم تا استفاده کنم. مثلا کدوم کانفیدنت ها رو بهتره ببرم تا این مدتی که برام باقی مونده تا محتوای جدیدو بگیرم.

پ.ن: اکچی حال به هم زن ترین شخصیتیه که من به عمرم دیدم :D از صداش بگیر تا قیافش. اونقدی هم باهوش نیست که بخوام باهاش ارتباط برقرار کنم. بیش از اینم چیزی در موردش نمیگم به خاطر اسپویل های داستانی شدید. در کل موجود چرکی هست :))
کاواکامی و چیهایا که دوستمون گفت خیلی تاثیر گذارن چون زمان ازاد بیشتری بهت میدن قبلیم که خودت پلات کردی بنظر من کانفیدنت سان ببر بالا که پول بیشتری تو فایت ها بگیری، لول 7 کانفیدنت ریوجی هم خوراک ممنتو و فارم xp و پوله.

• Like
Reactions: The Pale King

American Idiot

کاربر سایت
May 16, 2012
644
نام
Shayan
6/27م، 3 تا پالاس تموم کردم، تجربه های قبلیم در مورد تفکیک کارهایی که به بالا رفتن مهارت ها و کانفیدنت ها کمک می کنه خیلی به کارم اومدو از تمام ظرفیت بازی استفاده کردم. اسپویل زیر مربوط به سطح کانفیدنت ها تا همین تاریخه و فشرده شدست عکس ها
Meeeewwwwwwwww :D
Persona-5-Royal-20200416144034-min.jpg

Persona-5-Royal-20200416144110-min.jpg

Persona-5-Royal-20200416144115-min.jpg

Persona-5-Royal-20200416144457-min.jpg
چه جالب منم دقیقا تو پالاس 3 همین استت ها و کانفیدنتارو داشتم:D

• Like
Reactions: .Amirone

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
بازی اینقدر تغییرات داشته نسبت به نسخه اصلی واقعا؟
نسخه قبل رو دو بار تموم کردم، هرکاریم میشد توش انجام دادم
مبارزه ها تغییراتی داشتن؟

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
بازی اینقدر تغییرات داشته نسبت به نسخه اصلی واقعا؟
نسخه قبل رو دو بار تموم کردم، هرکاریم میشد توش انجام دادم
مبارزه ها تغییراتی داشتن؟
میشه گفت ۲۰ ۳۰ درصد فرق داره و یه ترم هم تهش اضافه میشه

اگر می خوای بخریش به نظر من وایسا تخفیف بخوره بعد بخر

سر خود پرسونا ۵ اصلی یادمه ۸ ماه بعد اومدنش ۵۰ درصد تخفیف خورد شد ۳۰ دلار اینم احتمالا یه تخفیف خوب بخورع

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,378
نام
محمد
میشه گفت ۲۰ ۳۰ درصد فرق داره و یه ترم هم تهش اضافه میشه

اگر می خوای بخریش به نظر من وایسا تخفیف بخوره بعد بخر

سر خود پرسونا ۵ اصلی یادمه ۸ ماه بعد اومدنش ۵۰ درصد تخفیف خورد شد ۳۰ دلار اینم احتمالا یه تخفیف خوب بخورع
اره واقعا 60 دلار دادن اگه خیلی خیلی فن نیستید خیلی زیاد تلقی میشه... چون هرچی باشه قسمت های زیادی مال بازی اصلی هستن.

• Like

The Pale King

کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
چقد این شخصیت کاسومی خفن کار شده :D
برا من واقعا جزو یکی از شخصیت های چند لایه به حساب میاد. تا اینجای کار خیلی خط داستانیشو دوس داشتم.
ماروکی هم که عالیه. یه سری از دیالوگاش واقعا به یاد ماندنی هست. خود شخصیت و ارامشش هم بی نظیره.
در مورد خود بازی هم, یه جوری تغییرات رو توی جای جای بازی چپوندن که ادم یه جورایی کلا احساس نمیکنه تکراری هست بازی. اون مکانیزم قلاب, show time attack و خیلی چیزای دیگه. حتی تغییرات ممنتوس. اینا واقعا بازیو خفن کردن. البته میگن ترم سوم خیلی خفنه که من هنوز نرسیدم. اما انصافا اگه میخواید بدونید که بازیو بخرید یا نه فقط در همین حد بگم که نمره ۱۰ گیم اسپات و ign که دیدین, الکی نبوده. من تا اینجای کار احساس خستگی و تکراری شدن نکردم ابدا.

• Like
Reactions: Phantom Thief

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
۶۰ دلار شاید زیاد باشه اما چیزی که هست بازی با وجود اضافاتش قطعا ارزشش رو داره.
خود بازی اصلی رو اگه الان یه ۳۰ دلار در نظر بگیریم، این محتویات اضافه اگه بعنوان به اکسپنشن پک برای بازی اصلی عرضه میشدن حداقل یه تگ قیمتی ۲۵ الی ۳۰ دلار میخورد :D
حالا Atlus اومده اون زحمت اضافه برای عرضه جداگانه اکسپنشن و دوباره عرضه کردنش با کل مجموعه رو از خودش و شما راحت کرده و بجاش این اکسپنشن رو با هماهنگ کردن با پلات اصلی براتون بهتر هم کرده :D

خلاصه اینکه اگه واقعا دوست دارید بازی کاملا ارزشش رو داره :D من خودمم کسی هستم که بازی رو دوبار تموم کردم (اصلی و رویال)

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
۶۰ دلار شاید زیاد باشه اما چیزی که هست بازی با وجود اضافاتش قطعا ارزشش رو داره.
خود بازی اصلی رو اگه الان یه ۳۰ دلار در نظر بگیریم، این محتویات اضافه اگه بعنوان به اکسپنشن پک برای بازی اصلی عرضه میشدن حداقل یه تگ قیمتی ۲۵ الی ۳۰ دلار میخورد :D
حالا Atlus اومده اون زحمت اضافه برای عرضه جداگانه اکسپنشن و دوباره عرضه کردنش با کل مجموعه رو از خودش و شما راحت کرده و بجاش این اکسپنشن رو با هماهنگ کردن با پلات اصلی براتون بهتر هم کرده :D

خلاصه اینکه اگه واقعا دوست دارید بازی کاملا ارزشش رو داره :D من خودمم کسی هستم که بازی رو دوبار تموم کردم (اصلی و رویال)
اگر دلار سه تومن بود قطعا تا الان خریده بودم ولی ۶۰ دلار الان یعنی یه ملیون تومن که قطعا واسه بازی ای که نسخه اصلشو سی دلار خریده بودم خیلیییییییییی زیاده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر