PC :AMD همیشه جلوتر از کنسولها خواهد بود

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
1.jpg

Neal Robinson از سوی AMD در صحبتهایی اذعان کرد که هنوز فکر می کند PC پلتفورم قدرتمندتری هست و همیشه هم این گونه خواهد ماند.
وی در جواب به این پرسش که چرا بر خلاف گذشته که تقریبا بازیهای کنسولی یکسان با PC بودند اکنون دموهای نسل بعد به اندازه همتایان خود روی PC قابل توجه نیستند,گفت: "به نظرم این مسئله بستگی به عنوانی که مدنظر دارید,دارد و هنوز ویژگیهای این بازیها در ابتدای راه قرار دارند.اگر به سخنرانی مارک سرنی توجه کنید مشخص است که سونی و مایکروسافت کارهای زیادی برای تغییر و بهبود کارایی کنسولهایشان انجام می دهند و من فکر میکنم بعدا بازیهایی با ظاهر بی نظیری خواهیم دید.اما در آن واحد PC همیشه جلوتر است و در سالهای آینده با بهبود پرفورمنس ما با سرعت خطرناکی به سمت ارائه گرافیکهای خارق العاده برای سازندگان PC پیش می رویم و این روند ادامه خواهد داشت.PC همیشه جلوتر خواهد بود چون هزینه و نوع قطعات آن که بسیار گرانتر,بزرگتر و جذابتر از هر آنچه روی کنسولها می بینید هستند.بازیها در هر دو سمت بی نظیر خواهند بود اما اگر دقیق نگاه کنید PC توانایی پردازش چند تصویر همزمان و ارائه تعداد بی نظیری از پیکسلها رو صفحه را دارد در حالی که کنسولها از رزولیشهای 720p/1080p استفاده خواهند کرد."
وی همچنین در رابطه با طراحی GPUهای کنسولهای نسل بعدی و رقابتش با NvVidia توضیحاتی داد: "ما طراحی GPUهای کنسولهای بعد را انتخاب کردیم چون AMD GCN فراتر از گرفیکهای معمولی است و با توجه به پردازش ناهمگون آن انعطاف پذیری بیشتری دارد.nVidia هنوز باید کارهای زیادی در زمینه گرافیکهای PC انجام دهد,مطمئنا آنها در زمینه های بسیاری شهرت خوبی به هم زدند اما در نهایت پرفورمنسی که در بازیها خواهید دید بهینه نخواهد بود و پرفورمنس کارتهایشان پایین خواهد آمد."

منبع

tarik

کاربر سایت
Sep 16, 2013
54
نام
ALI DORODI
مفت باشه کلفت باشه .
کنسول با همین امکانات و کارایی خیلی بهتر از PC خدا تومنیه البته واسه گیم .
هر وقت تو بازیه انحصاری PC جلو زد چشم هر جی شماها بگین .
میلیون میلیون پول بدی بعد تو کف اخرین ما و هیلو و فورزا و گرن توریسمو ... بمونی خیلی باحالین شما=))

- - -ویرایش - - -

جمع کنین این مسخره بازیا رو شما کنسول بازا برین بازی انحصاریتون رو بکنین ما هم بازیمون رو میکنیم . باشد که ما طرفداری از گیمر های نوب پی سی تو مسابقات جهانی dota 2 رو بکنیم یا بریم بازی های شرکت معظم blizzard رو بکنیم یا سری total war یا ... و شما هم بازی های انحصاری هاردکور گونه ی خودتون رو بکنید .
فقط یک نکته بگم : داشتن یه گرافیک سخت افزار خوب واسه ی pc gamer مهم نیست مهم داشتن یه موس و کیبورد خوبه lol

شما کانتر بازا موس کیبوردم نمیخواین نگاهم بکنین تو گیم نت کافیه .

strategy

کاربر سایت
Mar 31, 2013
319
نام
mahdi
مفت باشه کلفت باشه .
کنسول با همین امکانات و کارایی خیلی بهتر از PC خدا تومنیه البته واسه گیم .
هر وقت تو بازیه انحصاری PC جلو زد چشم هر جی شماها بگین .
میلیون میلیون پول بدی بعد تو کف اخرین ما و هیلو و فورزا و گرن توریسمو ... بمونی خیلی باحالین شما=))
اولا که شما میتونی با قیمت کنسول یه pc با سخت افزار بهتر از کنسول ببندی .
دوما بازی انحصاری کاملا سلیقه ایه . شما همه ی بازی های انحصاری pc رو بازی کردی ؟
من خودم به سونی و بازی هاش خیلی علاقه داشتم و دارم ولی دیدم نمیارزه که بخاطرشون پول به کنسول بدم چون سخت افزارش کهنه میشه . (سلیقم اینه ) همون پولو میرم یه pc آپدیت میکنم .

wesly gibson

کاربر سایت
Oct 5, 2009
333
نام
مهران
دوستان چرا اینجوری با هر قضیه برخورد میکنین؟ دیگه هر تایپیکی میرم رسما دارم دعوای بین پی سی بازا و کنسول بازا رو میبینم , یا دعوای بین ایکس باکس و پلی استیشن , تاپیک تاپیک یه خبر راجع به پی سیه بعد دوستان هی میان و به کنسول ربطش میدن و مقایسش میکنن ! این وسطم که به بازیام رحم نمیکنن و ... هرکی پی سی خریده سلیقش بوده خریده هرکی کنسول خریده سلیقش بوده خریده چیزی که حال میکرده رو خریده ! همه ی این حرفام معمولا تو تاپیکای پی سی پیش میاد !‌

tarik

کاربر سایت
Sep 16, 2013
54
نام
ALI DORODI
اولا که شما میتونی با قیمت کنسول یه pc با سخت افزار بهتر از کنسول ببندی .
دوما بازی انحصاری کاملا سلیقه ایه . شما همه ی بازی های انحصاری pc رو بازی کردی ؟
من خودم به سونی و بازی هاش خیلی علاقه داشتم و دارم ولی دیدم نمیارزه که بخاطرشون پول به کنسول بدم چون سخت افزارش کهنه میشه . (سلیقم اینه ) همون پولو میرم یه pc آپدیت میکنم .

با رم 512 دیدین چی اجرا میکنه دیگه به خاطر سلختار گیمینگش همون بازی رو PC چند گیگ رم میخواد . پس بحث بین کنسول و PC چرتو پرته .
دوست من من خودم تو سجاد مشهدم . ولی تا حالا فن PC این دورو برا ندیدم . امید وارم نظرت عوض بشه و از انحصاری ها لذت ببری چون با بقیه بازی ها قابل مقا یسه نیستن

Death Mentor

کاربر سایت
Feb 2, 2013
220
نام
I do not remember
خودمونیما AMD غیب گفته ! :|
خب معلومه همیشه جلوتر بوده ! مثن اگه نمیگفت گیمرای جهان نادان مونده بودن تاالان ! :|

خوب عزیزم شما میدونستی :d
بعضی یا نمیدونن نمیخوانم بدونن :|

siamkogames

کاربر سایت
May 25, 2009
485
نام
Ashkan
تو حرف نداری پسر! بهترین بازی نسل اینه که بری 4تا زامبی بکشی؟! :)) منطق شمام اینه؟

- - -ویرایش - - -

همون Xbox one درپیت شد بهترین نوآوری سال! اینکه هیچی نداشت تازه!:D Ps4 هم بچه های بازی سنتر نشستن امثال من پول جمع کردن دادن به سایت ها و البته اون سایت که این کنسول و بهترنی گدجت سال اعلام کنن!
کل PC شما حتم شده به Dota Seta total war!

گل گفتی این جمله اخر رو دیونشم خدایی چندتا لایک داره...........
Dota Seta total war!

alliance_dota_2.jpg

آخرین ویرایش:

synthesizer

کاربر سایت
Jul 11, 2012
380
با رم 512 دیدین چی اجرا میکنه دیگه به خاطر سلختار گیمینگش همون بازی رو PC چند گیگ رم میخواد . پس بحث بین کنسول و PC چرتو پرته .
دوست من من خودم تو سجاد مشهدم . ولی تا حالا فن PC این دورو برا ندیدم . امید وارم نظرت عوض بشه و از انحصاری ها لذت ببری چون با بقیه بازی ها قابل مقا یسه نیستن

درسته که کنسول بارم512میتونه مثلابازی های روزرواجراکنه وpcبایدحداقل2گیگ رم داشته باشه ولی شمااینوهم درنظربگیر:
همون2گیگ رم که رویpcهستش چیزی هم به نام" ویندوز"روش نصبه که باهاش هزارویک کارمیشه کردکه باکنسول نمیشه انجام داد
ودلیل اینکه رم کامپیوترمعمولابایدبیشترازکنسول باشه همینه دیگه همش به خاطرسیستم عامل اختصاصی اش هستش نه قدرت بالاتوبازیای مختلف
که البته میشه باخریدیه کارت گرافیک باهاش گیم هم بزنی

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
ماشالا اصلا تو جریان تاپیک های قبلی نیستن میان وسط...
nvidia چندین بار گفت کنسولای نسل بعد عملا در حد low end pc هم نیستن و در واقع هیچی نیستن...یه n بار هم که گفت pc قوی تر از کنسولِ و قطعات ما (با قیمت 3-4 تا کنسول نسل بعد) بهتر از کنسوله که اینو بچه های مهد کودک سر کوچه ما هم می دونن و نیازی به گفتنش نیست...
حالا amd بعد اینکه تعریف کرده از gpu ـی که خودش برای ps4/xone ساخته اومده ضمن تعریف و تمجید از کنسولها گفته pc همیشه جلوتر است که اینم باز همه می دونن.
جفتشونم که فقط قصد تبلیغ خودشون و حمله به طرف مقابل رو دارن و برای یکی شون اصلا مهم نیست کنسول این وسط بخوره تو سرش و برای اون یکی یکم مهمه و محتاط حرف می زنه و اینم معلومه.
ولی معلوم نیست دقیقا کی و کجا به اسم کنسول گیمر به اینا گفته گرافیک کنسول بالاتر از pc ـه و چطور باورشون شده که الان nvidia و amd شدن ناجی و روشنگر اذهان عزیران!!!
الان فازتون با این حرف که ماها ادعا کردیم گرافیک کنسول بهتر از pc ـه دقیقا چیه بگید ما هم بدونیم!؟ اگه پستی دارید (از من و بقیه کسایی که شناخته شده ایم) یا علی اگه هم نه که این خودزنیا رو تموم کنید...
این اخبار هم چون فقط و فقط جنبه تبلیغاتی داره بهتره نذارن یا کلا یه بخش اخبار pc (جدا از کنسول) ایجاد شه اینهمه بحث نامربوط و توهین به بازی های بزرگ طرفین نباشه.
بحث پول کنسول هم این وسط شد، من وقتی FF XV بیاد مجبورم بخرم حتی شده فقط این یه بازی رو داشته باشم...اینو کسایی که عشق داشته باشن درک می کنن.

آخرین ویرایش:

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
راجع به بازی ای که نتونستی بازی کنی اظهار نظر نکن !. (فکت!). حالا خوبه 9800 داری ... بعضیا با 8400GS میا چنان کنسول ترول میکنن که نگو ... lol ,wow ,dota ارزش بازی گروهی و نت دارن . مگرنه چیزهای بارزی مثل شخصیت پردازی،داستان،گرافیک و گیملی درش تعریف نشده. کل بازی یه هیرو چماغ به دسته که چماغو با سرعت بینهایت کلیک چپ به سر و صورت یه مشت موجودات تمام ناشدنی فرود میاره !.;)
سقف خونمون ترک خورد وقتی اینو خوندم بس که پریدم.:D

Jet

کاربر سایت
Oct 23, 2012
729
نام
Reza
AMD اومد بانی ساخت GPU های کنسول های جدید شد .
هنوز کنسولی بیرون نیومده هنوز تست نشده هنوز چیزی مشخص نیست هنوز باگ هاش و ضعف های سخت افزاریش مشخص نیست .
وای به حال اون روزی که این کنسول ها ی ضعفی داشته باشن اونوقت همین آقایون که امروز amd رو مُنجی خودشون میدونن ،میشن AMD HATERS و فحش و دری وری هاشون رو به سمتش نشونه می گیرین

الان فارکرای با 4X AA - ULTRA 1080 P رو دارم با AVR فریم 74 بازی می کنم اصلا مهم نیست فلان کنسول چیه چه انحصاری هایی داره چقدر قدرت داره کی ساخته چی ساخته
مهم اینه که دارم از PC خودم نهایت لذت رو میبرم و از درایورهای شُسته رُفته NVIDIA که تو هر ورژنی واقعا پرفورمنسش بالاتر میره کاملا راضی ام
اگه انحصاری بخواد بشه TLOU با ی داستان آبکی و ی گرافیک منسوخ شده میخوام صد سال بازی نکنم .

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
AMD اومد بانی ساخت GPU های کنسول های جدید شد .
هنوز کنسولی بیرون نیومده هنوز تست نشده هنوز چیزی مشخص نیست هنوز باگ هاش و ضعف های سخت افزاریش مشخص نیست .
وای به حال اون روزی که این کنسول ها ی ضعفی داشته باشن اونوقت همین آقایون که امروز amd رو مُنجی خودشون میدونن ،میشن AMD HATERS و فحش و دری وری هاشون رو به سمتش نشونه می گیرین

الان فارکرای با 4X AA - ULTRA 1080 P رو دارم با AVR فریم 74 بازی می کنم اصلا مهم نیست فلان کنسول چیه چه انحصاری هایی داره چقدر قدرت داره کی ساخته چی ساخته
مهم اینه که دارم از PC خودم نهایت لذت رو میبرم و از درایورهای شُسته رُفته NVIDIA که تو هر ورژنی واقعا پرفورمنسش بالاتر میره کاملا راضی ام
اگه انحصاری بخواد بشه TLOU با ی داستان آبکی و ی گرافیک منسوخ شده میخوام صد سال بازی نکنم .

حالا چرا انقدر عصبانی هستی؟
همینو کم داشتیم tlou توسط یه super pc fan ترول بشه..همه زیبایی و ارزش tlou به داستان و گیمپلیش بود عزیز نه گرافیکش..واقعا بازی کردن یه دموی گرافیکی انقدر برات لذت داره؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر