PlayStation Nioh 2

nioh-logo-01-ps4-us-14aug19.png

توسعه دهنده: Koei Tecmo Games / Team Ninja
ناشر: Sony Interactive Entertainment (نسخه کنسولی)
تاریخ انتشار: march 2020

دیدم تاپیک نداره زدم بزودی بروز میشه...........​

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,020
نام
امیر حسین
نسخه اول بیش از حد طولانی و تکراری بود...بعد از مدتی دیگه نه چالشی داشت نه دشمن جدید و قابل توجهی.
ولی نیمه‌ی اولش واقعا عالی بود. امیدوارم مشکلات رو متوجه شده باشن و توی نسخه دوم حلش کنن...نمیدونم چه کاریه بازیو الکی لفتش بدن تا برسه به 60 50 ساعت (فک کنم واسه این نسخه گفتن بازی بالای 80 ساعته :| ) یه عنوان 30 20 ساعته‌ی خفن بدن دست ملت، نصف مشکلات نسخه اول حل میشه. اینکه تمرکز بازی به جای چالش و محیط‌های خفن روی لوت و فارم کردن باشه، اصلا برام جالب نیست و نسخه اول هم بعد از حدود 20 ساعت، میوفته رو دورِ لوت و فارم.
حدس میزنم این جو دادنا واسه Nioh 2 هم الکی باشه و بعید میدونم چندان بازی بهتری از نسخه اول باشه...مگه اینکه خود بازی، چند برابر بهتر و متنوع‌تر از اون چیزی که توی تریلرا نشون دادن از آب دربیاد. ولی به هر حال امیدوارم اشتباه کنم و بازی انقدر متنوع باشه که 80 ساعت هم واسش کم باشه. کلا پیشنهاد میکنم صبر کنید نظر منتقدایی که بازی رو تموم کردن رو ببینید...تجربه‌ی Nioh ممکنه توی ساعات اول خیلی شیرین باشه ولی بعدش میتونه خیلی بی‌مزه بشه.
وقتی دموی بازی اومده و توش حداقل ۳ الی ۴ باس داره و چند محیط داره, شما منتظر نظر منتقد میمونی?
و اینکه کسل کننده بودن یا نبودن بازی یک امر کاملا سلیقه ای هست. خود شما داری میگی که نسخه ۱ کسل کننده بود برات. این در حالیه که متای بازی بالا بود و اکثر منتقدا خوششون اومده بود خیلی. برای همین, اینکه منتظر منتثد باشی که بهت بگه بازی کسل کننده هست یا نه کار بیخودیه. ممکنه برا اون باشه ولی برا شما نباشه یا برعکس.
ضمن اینکه دموی بازی موجوده و رایگانم هست الحمدلله.

جایی هم ندیدم که بگن ۸۰ ساعت. مگر با احتساب فرعی و توایلایت و اینا. ماموریت اصلی خیلی کمتره و در حد نسخه ی یکه. ضمن اینکه سک بازی کاملا خطی و با محیط های بسته هم ۲۰ ساعت بالاتر میره. شما از یه طرف محیط متنوه و جذاب میخوای از یه طرف میگی ۲۰ ساعت کافیه. نه خوب حقیقتا کافی نیس و برای این بازی تا بیای بازی کنی تموم شده.
ضمن اینکه مدت گیم ملی یک بازی بر اساس اهداف داستانی تعیین میشه. وقتی داستان یه بازی پیچیده باشه نمیشه تو ۱۰ ساعت جمعش کرد. وگرنه ضربه میزنه.
بهتره دمو رو تجربه کنی تا اینکه متوجه بشی ما الکی جو ندادیم.

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,623
نام
Alireza
وقتی دموی بازی اومده و توش حداقل ۳ الی ۴ باس داره و چند محیط داره, شما منتظر نظر منتقد میمونی?
و اینکه کسل کننده بودن یا نبودن بازی یک امر کاملا سلیقه ای هست. خود شما داری میگی که نسخه ۱ کسل کننده بود برات. این در حالیه که متای بازی بالا بود و اکثر منتقدا خوششون اومده بود خیلی. برای همین, اینکه منتظر منتثد باشی که بهت بگه بازی کسل کننده هست یا نه کار بیخودیه. ممکنه برا اون باشه ولی برا شما نباشه یا برعکس.
ضمن اینکه دموی بازی موجوده و رایگانم هست الحمدلله.

جایی هم ندیدم که بگن ۸۰ ساعت. مگر با احتساب فرعی و توایلایت و اینا. ماموریت اصلی خیلی کمتره و در حد نسخه ی یکه. ضمن اینکه سک بازی کاملا خطی و با محیط های بسته هم ۲۰ ساعت بالاتر میره. شما از یه طرف محیط متنوه و جذاب میخوای از یه طرف میگی ۲۰ ساعت کافیه. نه خوب حقیقتا کافی نیس و برای این بازی تا بیای بازی کنی تموم شده.
ضمن اینکه مدت گیم ملی یک بازی بر اساس اهداف داستانی تعیین میشه. وقتی داستان یه بازی پیچیده باشه نمیشه تو ۱۰ ساعت جمعش کرد. وگرنه ضربه میزنه.
بهتره دمو رو تجربه کنی تا اینکه متوجه بشی ما الکی جو ندادیم.
اینا رو که گفتم قصدم ناراحت کردن فن‌های بازی یا کوبیدن بازی نبود، اینارو گفتم چون دقیقا وقتی دموی نسخه اول رو چند سال پیش بازی کردم همین حس شما رو داشتم و بعد از تجربه بازی اصلی (مخصوصا نیمه دومش) ناامید شدم. جالبم اینه اوایل بازی انقدر خوشم اومده بود ازش که میخواستم برم سیزن پس بازی رو هم بخرم!
در مورد 80 ساعت هم سرچ کردم یه جا گفته بودن بیشتر از 80 ساعت واسه کامل کردن همه چی و 60 ساعت واسه خط داستانی...از نسخه قبل هم میدونیم که بازی یه جورایی مجبورت میکنه فرعی‌ها و توایلایت و غیره رو بری تا لول آپ شی.
به هر حال 20 30 ساعت زمان کمی نیست...همین بازیهای فرام سافتور زمانش همین حدوداست...ربطی هم به داستان نداره همون نسخه قبل رو اگه باس‌های تکراری و ماموریت‌هایی که باید چند بار تکرار میکردی تا به لول موردنظر برای ادامه داستان میرسیدی رو حذف میکردی، میشد زیر 20 ساعت هم جمعش کرد.
توی پست قبلی‌ام هم گفتم که هر چقدر دمو ممکنه خفن و متنوع باشه، محصول نهایی و اواخر بازی ممکنه خسته‌کننده و تکراری بشه...دقیقا مثل نسخه اول..واسه همین توصیه میکنم اونایی که هنوز تصمیم نگرفتن در مورد بازی، بهتره منتظر نظر اونایی که بازی رو کامل تموم میکنن بمونن.

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,971
نام
امین پاشاپور
عجبببببببببببب چیزی ساختن. فوق العادسسسس. محیط ها واقعا عالی شده. گرافیک پیشرفت کرده. فریم رست در بهترین حالت خودشه. سرعت بازی خیلی بالاس. و در نهایت زیباترین و خفن ترین بخش بازی , طراحی باس ها هست. باس های بازی قطعا جزو فراموش نشدنی ترین باس ها خواهند بود. مخصوصا اون باس دوقولو که پشت به پشت هم بودن :D واقعاااا سختی بازی وحشتناکه. توی بازی فرصت کوچکترین اشتباهی نیست. چقد انیمیشن ها و همچنین نبارزه نرم و روونه. چقد همه چی عالیه. وقتی شخصیت اصلی میدوئه , موهاش تکون میخوره و خیلی طبیعی و عالی درست کردن این مورد رو:D
در کل واقعااااا ترکوند. هرکی بازی نکرده دان کنه. ۱۳ گیگه.
من شماره یک بهترین بازی نسل بود برام، و یکی از سه بازی برتر عمر 35 سالم، ولی کلا دموی شماره دو رو بازی نکردم تا بازی کاملا برام موقع ریلیز تازگی داشته باشه، حالا که شماها تعریف میکنین هایپم رفته بالا، واقعا سکیرو و دارک و بلاد که عاشقشونم به پای این بازی نمیرسن

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: The Pale King

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,528
نام
میلاد
نسخه اول بیش از حد طولانی و تکراری بود...بعد از مدتی دیگه نه چالشی داشت نه دشمن جدید و قابل توجهی.
ولی نیمه‌ی اولش واقعا عالی بود. امیدوارم مشکلات رو متوجه شده باشن و توی نسخه دوم حلش کنن...نمیدونم چه کاریه بازیو الکی لفتش بدن تا برسه به 60 50 ساعت (فک کنم واسه این نسخه گفتن بازی بالای 80 ساعته :| ) یه عنوان 30 20 ساعته‌ی خفن بدن دست ملت، نصف مشکلات نسخه اول حل میشه. اینکه تمرکز بازی به جای چالش و محیط‌های خفن روی لوت و فارم کردن باشه، اصلا برام جالب نیست و نسخه اول هم بعد از حدود 20 ساعت، میوفته رو دورِ لوت و فارم.
حدس میزنم این جو دادنا واسه Nioh 2 هم الکی باشه و بعید میدونم چندان بازی بهتری از نسخه اول باشه...مگه اینکه خود بازی، چند برابر بهتر و متنوع‌تر از اون چیزی که توی تریلرا نشون دادن از آب دربیاد. ولی به هر حال امیدوارم اشتباه کنم و بازی انقدر متنوع باشه که 80 ساعت هم واسش کم باشه. کلا پیشنهاد میکنم صبر کنید نظر منتقدایی که بازی رو تموم کردن رو ببینید...تجربه‌ی Nioh ممکنه توی ساعات اول خیلی شیرین باشه ولی بعدش میتونه خیلی بی‌مزه بشه.
می‌دونی که اینی که گفتی خیلی نظر شخصی و سلیقه ایه دیگه؟ :D
چون یکی که خبر نداشته باشه و پستت رو بخونه فکر می‌کنه با بازی متای ۷۰ سروکار داره :D برعکس نظر تو ، بازی هرچی می‌رفت جلوتر برای من جذاب تر میشد (برای منتقدا هم قطعا همین بوده وگرنه این همه نمره ۹ به بالا نمی‌گرفت و ۸۸ نمیاورد)
حالا منم امشب دمو رو تجربه میکنم و میام نظرم رو میگم ببینم واقعا انقدر که میگید خفن شده یا نه

Mazi_z

کاربر سایت
May 14, 2008
366
دمو رو بازی کردم . به نسبت شماره یک خیلی چیزها تغییر کرده و بهتر و گسترده تر شده.....

مکانیک بازی مثل قبل هست که خب باید هم میبود چون مشکلی نداشتو اوکی هست.

ولی یکسری مواردی به بازی اضافه شده مثل این که اگر با یک سلاح بازی کنی مثلا شمشیر دوتایی به نسبت مدت زمان بازی باهاش بهت skill میده و اون skill رو فقط میتونی خرج اپدیت همون سلاح بکنی. در صورتیکه قبلا تو 1 اینطوری نبود و شما با اون سامورایی اسکیل میتونستی هر سلاحی رو اپدیت کنی. ولی الان سامورایی اسکیل جدا شده از اسکیل سلاح ها

بعد اون سیستم استفاده از قدرت yokai ها هم خیلی جالبه....یعنی کلا یه شاخه جداگانه براش تو بازی هست با کلی اپدیت و اپگرید که خیلی عالیه...استفاده ازش هم به خوبی تو بازی پیاده شده .

ولی بازی واقعا سخت شده نسبت به شماره 1 که به نظر من سخت تر اومد.

توی دمو که کلا 3 تا مرحله هست یه عادی یه توایلایت و یدونه هم مبارزه با اون رییسه که اون که کلا مبارزه تک به تک هست و هیچی ولی اون دو تا مرحله دیگه به نسبت شماره یک هم طولانی تر به نظر میاد مراحل هم خیلی جاهای مخفی و اینا دارن.حالا نمیدونم این ها در بازی اصلی اول بازی هستن یا اواسطش یا اواخرش ولی در کل مراحل طولانی تر بودن. کلی هم تو مراحل باید بگردی تمام جاها مخفی رو پیدا کنی .

یه چیز دیگه این هست که شما امکان گرفتن سلاح های yokai ها رو هم داری...یعنی بعضی هاشون رو که میکشی سلاحشون میفته و میتونی برداری سلاح ش رو. سلاح های یوکای ها خیلی ضربات بهتر میزنن و ki هم کمتر مصرف میکنن.

طراحی مراحل به نظر من خوب بود. یعنی متنوع بود و اوکی به نظر میاد. شاید کیفیت گرافیکش در حد یه بازی 2020 نباشه انصافا ولی با کمی ارفاق مشکل خاصی نبود. تنوع دشمنا خوب بود و نیومدن دوباره همون دشمنا قبلی رو بیارن. کلی دشمن جدید میبینید. بعضی قبلی ها هم هستن و در کل تنوعش بیشتره و خوبه. دشمنای جدید بعضا حرکات بدجوری هم میزنن و در کل توقع بازی ساده ای نداشته باشید باید کامل حواستون جمع مبارزه باشه و گرنه تمام!

یه چیز جالب دیگه امکان کواپ 3 نفره هست .تو شماره 1 میشد 2 نفری مراحل رو رفت اینجا 3 نفری میشه رفت و البته وقتی 3 نفری میشه همون مرحله با همون درجه سختی تعداد دشمنا بیشتر میشه یعنی اگر به فرض 50 تا دشمن باشه تو کل مرحله وقتی 3 نفری میشید میشن 70 تا دشمن. ولی خیلی خوبه اگر 3 نفری که میرید همه بازیکن و nioh باز باشید راحت میرید

امکان ساختن کاراکتر هم که دیگه همه میدونید و خیلی خیلی هم وسیع هست یعنی از رنگ پوست بگیر و حجم عضله ها و انجام تتو رو بدن تا اندازه و زاویه چشمها و رنگ مو و.....رو داره. :*

احتمالا به نظر من بازی همون 60-70 ساعت رو خواهد داشت با توجه به حجم اپدیت های نینجا و سامورایی و جادو و یوکای ضمن اینکه طبق معمول برای کسی که بخواد لول اپ کنه مثل شماره 1 تکرار و تکرار و تکرار باید انجام بده که خب سیستم بازی همینه و کسایی که میخرنش میدونن دارن چی میخرن و براشون عادیه دیگه

اون باس اخری دو تا چسبیده به هم که سرویس کرد تا مرد~X(

--------------
ببینیم بازی اصلی چطوریه ولی فکر کنم نمرات رو 85 اینا باشه

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,020
نام
امیر حسین
چیزی که به نظرم میاد اینه که این دمو از مراحل اول بازی نیس. یعنی اگر باشه که عملا بدبختیم. باس اول بازی به حد کافی سخت بود تا ادمو جر بده. من تا توایلایت رفتم. توایلایت رو حقیقتا دیگه حریف نشدم. چیزی که منو به فکر برد اینه که ما کلا توی این دمو چیزی به اسم دشمن عادی نداشتیم. یعنی تماما yukai هستن و شدیدا سگ جون و وحشی. تازه اونم با فواصل نزدیک به هم.
از همه مهمتر اینکه من برام یه مقدار بالانس نبود سختیش. بعنی در حقیقت لول آپ کاراکتر ما همیشه از لول دشمن پایین تر بود. استامینا به طور غیر قابل درکی سریع تموم میشد و با تموم شدنش شدیدا مجازات میشه ادم, چون اگثر دشمنا اینستا کیل هستن. من البته حدسم اینه که این به خاطر اینه که دمو بوده. یعنی احتمالا از اواسط بازی این مراحل رو برداشتن. اگر مرحله ی اول بازی اینجوری باشه که رسما فاجعس و نشون میده بازی از نظر سختی قراره هیچ بالانسی نداشته باشه که قطعا از لذت بازی کم میکنه. اما تا اینجا میتونم بگم اگه درجه ی سختی بازیهای مشابه از ده به این صورت باشه که دارک سولز ۱ , نمره ی ۵ , دارک سولز ۲ نمره ی ۷ , دارک سولز ۳ نمره ۷ ,بلادبورن نمره ۶ , سکیرو نمره ی ۷ و نی اوه ۱ نمره ی ۸ داشته باشه, دموی nioh2 نمره ی ۱۰ میگیره از نظر سختی برای من.

reza3533

کاربر سایت
Jun 14, 2006
193
نام
Mreza
دمو‌ رو چرا اینقدر زود برداشتن؟ منظورم اینه که اگر قراره بذارن و اینقدر زود حذف کنن چرا اصلا دمو دادن اونم ده روز قبل انتشار بازی؟ قاعدتا این دمو باید برای ترغیب به خرید کسایی باشه که تازه با این سری اشنا شدن ولی با این حذف زودهنگام عملا هیچ شانسی به اون شخص برای تجربه و تصمیم گیری برای خرید عنوان رو ندادن...

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
اینا رو که گفتم قصدم ناراحت کردن فن‌های بازی یا کوبیدن بازی نبود، اینارو گفتم چون دقیقا وقتی دموی نسخه اول رو چند سال پیش بازی کردم همین حس شما رو داشتم و بعد از تجربه بازی اصلی (مخصوصا نیمه دومش) ناامید شدم. جالبم اینه اوایل بازی انقدر خوشم اومده بود ازش که میخواستم برم سیزن پس بازی رو هم بخرم!
در مورد 80 ساعت هم سرچ کردم یه جا گفته بودن بیشتر از 80 ساعت واسه کامل کردن همه چی و 60 ساعت واسه خط داستانی...از نسخه قبل هم میدونیم که بازی یه جورایی مجبورت میکنه فرعی‌ها و توایلایت و غیره رو بری تا لول آپ شی.
به هر حال 20 30 ساعت زمان کمی نیست...همین بازیهای فرام سافتور زمانش همین حدوداست...ربطی هم به داستان نداره همون نسخه قبل رو اگه باس‌های تکراری و ماموریت‌هایی که باید چند بار تکرار میکردی تا به لول موردنظر برای ادامه داستان میرسیدی رو حذف میکردی، میشد زیر 20 ساعت هم جمعش کرد.
توی پست قبلی‌ام هم گفتم که هر چقدر دمو ممکنه خفن و متنوع باشه، محصول نهایی و اواخر بازی ممکنه خسته‌کننده و تکراری بشه...دقیقا مثل نسخه اول..واسه همین توصیه میکنم اونایی که هنوز تصمیم نگرفتن در مورد بازی، بهتره منتظر نظر اونایی که بازی رو کامل تموم میکنن بمونن.
دوست گرامی فنهای این بازی مثل من که بالای ۱۲۰۰ ساعت فقط همون نسخه بقول شما تکراری اول رو بازی کردن و خودشون رو توی دنیای بیلدهای مختلف و بی انتهای بازی غرق کردن منتظر نظر منتقد جماعت واسه خرید نسخه دوم نمیمونن،اینجور بازیها سلیقه ایه و یکی مثل شما بعد از ۲۰ ساعت خسته میشه و خیلیها مثل من تشنه اینجور بازیها هستن که توی دنیاش غرق بشن

@Mazi_z
اینم همون باسی که اذیتت کرده بود،تنبیهش کردم تا حساب دستش بیاد

آخرین ویرایش:

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,653
قوانین بخش Games Community
سلام امید @Boss
با توجه به قوانینی که شرح دادین (خواهشا) سریعا یه فکری به حال پست اول این تاپیک که به اندازه ی تعداد انگشتان دست به ریلیزش باقی مونده کنید
سلام
اگر کاربری هست که توانایی به دست گرفتن این تاپیک با در نظر گرفتن قوانین بخش رو داره به من پ‌.خ بده تا تاپیک رو منتقل کنم.

• Like
Reactions: voldmort

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
فقط اونایی که nioh1 زیاد بازی کردن میدونن این ویدو یعنی چی باس فایت و اونم تو مشنهای ابیس که ۳۵۰ تا۴۰۰ هزار هیلشه رو با یه زربه کپی پیس کنی.۹۰۰ ساعت گیم پلی داشتم تو نیو ۱ ۹۹۹ طبقه ابیسم کامل رفتم زندگیه این بازی .این بازیو واسه ساعت گیم پلیش با بقعیه بازیها مقایسه نکنید چون وقتی قرقش بشی دیگه نمیتونی زیز ۱۰۰۰ ساعت گیم پلی داشته باشی توضیح دادنش طولانی میشه تو تابیک نیو ۱ عکس زیاد گذاشتم یسری بچه هام خیلی تایم گیم پلی دارن اونجا بازی بشدت اعتیاد اور چون هسته های گیم پلیش بشدت گستردست .متاسفانه دمو بتا رو چند ساعت بیشتر بازی نکردم چون روز اخر فهمیدم اومده البته الفا زدم بودم بازی از نسخه۱ پیشرفته تر شده اصلا نمیشه ازش گذشت.

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
چیزی که به نظرم میاد اینه که این دمو از مراحل اول بازی نیس. یعنی اگر باشه که عملا بدبختیم. باس اول بازی به حد کافی سخت بود تا ادمو جر بده. من تا توایلایت رفتم. توایلایت رو حقیقتا دیگه حریف نشدم. چیزی که منو به فکر برد اینه که ما کلا توی این دمو چیزی به اسم دشمن عادی نداشتیم. یعنی تماما yukai هستن و شدیدا سگ جون و وحشی. تازه اونم با فواصل نزدیک به هم.
از همه مهمتر اینکه من برام یه مقدار بالانس نبود سختیش. بعنی در حقیقت لول آپ کاراکتر ما همیشه از لول دشمن پایین تر بود. استامینا به طور غیر قابل درکی سریع تموم میشد و با تموم شدنش شدیدا مجازات میشه ادم, چون اگثر دشمنا اینستا کیل هستن. من البته حدسم اینه که این به خاطر اینه که دمو بوده. یعنی احتمالا از اواسط بازی این مراحل رو برداشتن. اگر مرحله ی اول بازی اینجوری باشه که رسما فاجعس و نشون میده بازی از نظر سختی قراره هیچ بالانسی نداشته باشه که قطعا از لذت بازی کم میکنه. اما تا اینجا میتونم بگم اگه درجه ی سختی بازیهای مشابه از ده به این صورت باشه که دارک سولز ۱ , نمره ی ۵ , دارک سولز ۲ نمره ی ۷ , دارک سولز ۳ نمره ۷ ,بلادبورن نمره ۶ , سکیرو نمره ی ۷ و نی اوه ۱ نمره ی ۸ داشته باشه, دموی nioh2 نمره ی ۱۰ میگیره از نظر سختی برای من.
چه توقعی از گیر و weapon ریر و کومند داری این بازیو باید انقدر ادامه بدی تابه گیر ست دایو ایتم و اترال ایتم برسی تازه اونجا میتونی ست ببندی وانتخاب داشته باش سبک بازی کنی با استمینای بیشتر یا سنگینتر باشی با دمیج کمتری بخوری با استمینای کمتر هر ست دایو یا اترال هم دنیای از قابلیت داره توو نیو ۱ تا ۲.۳ تا گیرو میشه درکنار هم داشت وازش قابلیت وا اتک بیشتر گرفت درمورد سختی بازیم حق با شماس نیو همیشه لول شما کمتر از رانکیه که تویش بطوری که تو نیو ۱ تو رنک a way niohیا پلاس ۵ مشن ها تو خود بازی لولش ۱۰۸۰ وتو دل ال سی تا لول۱۲۰۰ میره چون تو نیو بازی بیشتر از ۷۵۰ نمیزاره لول اپ کنی تو بقیه رنکاشم همینه تو لول۱۰۰ باشی رنکی که توشی ۲۵۰ /۳۰۰ ولی تو دارک سولز و بلرد برن تا جا داری میشه لول اپ کرد وسکیرو هم که اصلا قزیش فرق داره عاشقشم ولی تو نیو باید بیشتر روو گیر ست و بلید با فورج کردن کار کنی ویسری از هستهای گیم پلی که خیلی توضیحش طولانی..... لول اپ هم باید با تناسب با نوع بلیدت بزنی تا کاریش بره بالاو خیلی چیزا بهم رپ داره توو نیو تا بتونی یه اتک خوب بزنی تا موقعی که به باس میرسی موش گربه بازی نشه معلومه قبلا سولد بازی کردی اصلا از بازی نا امید نشو این بازی بشدت هسته گیم پلیش پیچیدس.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر