PlayStation Nioh 2

nioh-logo-01-ps4-us-14aug19.png

توسعه دهنده: Koei Tecmo Games / Team Ninja
ناشر: Sony Interactive Entertainment (نسخه کنسولی)
تاریخ انتشار: march 2020

دیدم تاپیک نداره زدم بزودی بروز میشه...........​

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
997
نام
امیر حسین
چی به سر گیمرا تو اینوسایت اومده? چی باعث شده که تاپیک دث استرندینگ و کال اف دیوتی شلوغ باشه ولی برا nioh2 اصا تا هقته پیش تاپیک وجود نداشته باشه و هنوز ۲ نفر هم اینجا پست نذاشتن با اینکه بتای بازی اومده. ادم حسرت میخوره. ناسلامتی این بازی یه شاهکاره.
بتا رو دانلود کردم. نسبت به الفا پیشرفت داشته. فریم ریت حس میکنم بهتر شده. مراحلی که تو بتا نشون دادن رو از الفا بیشتر دوس داشتم.
تا اینجا که من بازی کردم میتونم بگم بازی واقعاااا زیباس. بی صبرانه منتظر اومدنشم.
یه چیزی هم بگم اونم اینکه بازی به شدت سخت شده. شاید ۲ برابر سخت تر از نسخه ی قبل.

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
756
چی به سر گیمرا تو اینوسایت اومده? چی باعث شده که تاپیک دث استرندینگ و کال اف دیوتی شلوغ باشه ولی برا nioh2 اصا تا هقته پیش تاپیک وجود نداشته باشه و هنوز ۲ نفر هم اینجا پست نذاشتن با اینکه بتای بازی اومده. ادم حسرت میخوره. ناسلامتی این بازی یه شاهکاره.
بتا رو دانلود کردم. نسبت به الفا پیشرفت داشته. فریم ریت حس میکنم بهتر شده. مراحلی که تو بتا نشون دادن رو از الفا بیشتر دوس داشتم.
تا اینجا که من بازی کردم میتونم بگم بازی واقعاااا زیباس. بی صبرانه منتظر اومدنشم.
یه چیزی هم بگم اونم اینکه بازی به شدت سخت شده. شاید ۲ برابر سخت تر از نسخه ی قبل.
گرافیکش از نسخه قبل بهتر شده یا نه

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
حقیقتش من دو سه هفته پیش به چندتا از بچه ها گفتم که زحمت تاپیک رو بکشید ، ولی حال و حوصله نداشتن:D
تو این یکی دو ماه گذشته اکثر روزها محیط و باس ها معرفی میشدن (به اندازه موهای سر باس داره:D) و توییتر بازی حسابی فعال بود
منتهی اونجا هم خلوت بود!
ولی coop اش >:)

121813

امروز مجدد نسخه یک رو که فری شده زدم دان که برم با کاساری گاما تو خون باس ها غلت بخورم و دست هارو واسه نسخه 2 گرم کنم:D>:)

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
چند وقت پیش نسخه آلفا رو تجربه کردم. بازی هنوزم از مشکل لول دیزاین رنج میبره یکی از مراحلش دهکده کوچکی بود که چند تا خونه داخلش کپی پیست شده بودن!
نسخه قبلم مشکلات تکراری بودن مراحل رو داشت اما خب سبک مبارزات متفاوت و تنوع زیاد در سلاح های این بازی هست که به گیم پلیش عمق میده.
من بیشتر طرفدار Co op عنوان اول بودم تجربه کم نظیری بود.

ضمنا دث استرندینگ هم ربطی به کم‌ مخاطب بودن این بازی نداره بحثشو اینجا باز نکنید.

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
بشترین بازی که منتظرم ریلیز بشه همین بازیه. بیشتر از لست 2 منتظر این بازیم. گیمپلی شاهکاری داره. نسخه اول رو تا لول 300 رفتم ولی باز عطشم به این بازی تموم نشده

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
آقا شما هم از شخصیت کاستوم بدتون میاد؟ والا هنوز 1 بازی نکردم ولی بنظرم همون ویلیام یا یه شخصیت مثلش میاوردن خیلی بهتر بود! هیچوقت با ساخت شخصیت حال نکردم مگراینکه یچی در حد cp2077 باشه که بدون شک نیست!

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
997
نام
امیر حسین
عجببببب بازی ای ساختن. پیشرفت بازی کاملا قابل مشاهدس. فریم ریت عالیه. گیم پلی خیلی روون و عالی شده. گرافیک واقعا پیشرفت کرده. دشمنا به شدت بی رحم و سخت شدن. بازی نمیذاره نفس بکشین. پشت سر هم دشمنای بزرگ و سخت میان.
اسکیل تری بازی بسیار وسیع و عالیه. اصا لذت بردم. حیف که این پایان نامه ی ارشد نمیذاره زیاد بازیش کنم و تا اخر ابان که دفاع میکنم دیگه بتایی وجود نداره :D اما بی شک بازیو پیش خرید میکنم. بازی واقعااااااااااا عالیه. noih دیگه برا خودش یه برند جداگونه از سولز و سکیرو شده خدا رو شکر.

• Like
Reactions: AMIN-PASHA

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر