PlayStation Nioh 2

nioh-logo-01-ps4-us-14aug19.png

توسعه دهنده: Koei Tecmo Games / Team Ninja
ناشر: Sony Interactive Entertainment (نسخه کنسولی)
تاریخ انتشار: march 2020

دیدم تاپیک نداره زدم بزودی بروز میشه...........​

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
عجببببب بازی ای ساختن. پیشرفت بازی کاملا قابل مشاهدس. فریم ریت عالیه. گیم پلی خیلی روون و عالی شده. گرافیک واقعا پیشرفت کرده. دشمنا به شدت بی رحم و سخت شدن. بازی نمیذاره نفس بکشین. پشت سر هم دشمنای بزرگ و سخت میان.
اسکیل تری بازی بسیار وسیع و عالیه. اصا لذت بردم. حیف که این پایان نامه ی ارشد نمیذاره زیاد بازیش کنم و تا اخر ابان که دفاع میکنم دیگه بتایی وجود نداره :D اما بی شک بازیو پیش خرید میکنم. بازی واقعااااااااااا عالیه. noih دیگه برا خودش یه برند جداگونه از سولز و سکیرو شده خدا رو شکر.
برای من نی او بالاتر و بهتر از دارک سولزه. دارک سولز شاهکاره ولی نی او لذت بخش تره گیمپلیش

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
بازی رو انجام دادیم.

نسبت به سری قبل گرافیک بهتر شده زاویه دوربین هم تا حدودی خوب شده skill tree هم هیچ فرقی نکرده فقط قیافش عوض شده روایت داستان هم همونجور عین سری قبل گنگ هست.
ochoko cup هم راحت گیر میارم با هر کدوم از مرده ها میجنگم 3 تا میده

• Like
Reactions: AMIN-PASHA

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
بازی رو انجام دادیم.

نسبت به سری قبل گرافیک بهتر شده زاویه دوربین هم تا حدودی خوب شده skill tree هم هیچ فرقی نکرده فقط قیافش عوض شده روایت داستان هم همونجور عین سری قبل گنگ هست.
ochoko cup هم راحت گیر میارم با هر کدوم از مرده ها میجنگم 3 تا میده
شما چجوری با بازی کردن بتا متوجه گنگ بودن روایت داستان شدید؟

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
چون دقیقا مثل شماره 1 پیش رفت
اصلا هنوز چیزی از داستان بازی مشخص نیست که شما بخواید تشخیص بدید مثل نسخه اول پیش رفته یا نرفته،اصولا آلفا و بتا رو برای نشون دادن مکانیزمهای گیم پلی بازی میدن تا بازخوردها رو ببینن و در نسخه نهایی لحاظ کنن نه اینکه کسی در مورد داستانی که هنوز چیزی از اون مشخص نیست اظهار نظر کنه

• Like
Reactions: AMIN-PASHA

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
این تاپیک باید دست اهلش باشه و یا یکی مثل احمد(@LiFE iS 5TrAnG3 ) که لااقل اپدیت کنه پست اول رو!
فقط یاد گرفتن موقع زدن تاپیک ها من من کنن در صورتی که نیم من هم نیستن

New Trailer Nioh 2 Story trailer

• Like
Reactions: farzad_angel

Mahdiyar1982

کاربر سایت
Mar 1, 2019
29
چی به سر گیمرا تو اینوسایت اومده? چی باعث شده که تاپیک دث استرندینگ و کال اف دیوتی شلوغ باشه ولی برا nioh2 اصا تا هقته پیش تاپیک وجود نداشته باشه و هنوز ۲ نفر هم اینجا پست نذاشتن با اینکه بتای بازی اومده. ادم حسرت میخوره. ناسلامتی این بازی یه شاهکاره.
بتا رو دانلود کردم. نسبت به الفا پیشرفت داشته. فریم ریت حس میکنم بهتر شده. مراحلی که تو بتا نشون دادن رو از الفا بیشتر دوس داشتم.
تا اینجا که من بازی کردم میتونم بگم بازی واقعاااا زیباس. بی صبرانه منتظر اومدنشم.
یه چیزی هم بگم اونم اینکه بازی به شدت سخت شده. شاید ۲ برابر سخت تر از نسخه ی قبل.
والا نسخه قبلیش به اندازه کافی سخت بود!!!
دهنم آسفالت شد تا تمومش کردم خخخخ
دیگه از اون شخت تر چی میخواد بشه!!!!!!

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,004
نام
امیر حسین
والا نسخه قبلیش به اندازه کافی سخت بود!!!
دهنم آسفالت شد تا تمومش کردم خخخخ
دیگه از اون شخت تر چی میخواد بشه!!!!!!
نسخه های بتا کلا بالانس نیستن. من خودم زورم نرسید تمومش کنم. استریمشو از یوتیوب دیدم. ۲-۳ تا باس داره بازی تو همون نسخه بتاش. طرف سر هر باس بالای ۲۰ بار میمرد. واقعا اینستا کیل بودن:)) قشنگ با دو ضربه خواهی مرد. من که این شبا همش خواب نی اوه ۲ میبینم. لحظه شماری میکنم برای اومدنش.
تو بعضی ویدیوها دیدم که یوتیوبر ها مسگقتن بازی همون نی اوه ۱.۵ هست و هسته ی بازی عوض نشده. نمیدونم چرا باید هسته ی یه بازی موفق عوض بشه? من ترسم از تغییر بازی اتفاقا. مگه دارک سولز هستش عوض شد?
برای من متای نی اوه هیچ ارزشی نداره. تنها بازی ای هست که نگاه نمیکنم و میخرمش درجا.

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
من دو بار بازی رو پلات کردم تو دو تا اکانتم، یعنی برا من بهترین بازی این دهه بود شماره یکش، ولی بتای شماره دو رو بازی نکردم تا کلا بازی برام اسپویل نشه، و نسخه دو هم پیش خرید

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
نسخه های بتا کلا بالانس نیستن. من خودم زورم نرسید تمومش کنم. استریمشو از یوتیوب دیدم. ۲-۳ تا باس داره بازی تو همون نسخه بتاش. طرف سر هر باس بالای ۲۰ بار میمرد. واقعا اینستا کیل بودن:)) قشنگ با دو ضربه خواهی مرد. من که این شبا همش خواب نی اوه ۲ میبینم. لحظه شماری میکنم برای اومدنش.
تو بعضی ویدیوها دیدم که یوتیوبر ها مسگقتن بازی همون نی اوه ۱.۵ هست و هسته ی بازی عوض نشده. نمیدونم چرا باید هسته ی یه بازی موفق عوض بشه? من ترسم از تغییر بازی اتفاقا. مگه دارک سولز هستش عوض شد?
برای من متای نی اوه هیچ ارزشی نداره. تنها بازی ای هست که نگاه نمیکنم و میخرمش درجا.
البته آنچنان سخت هم نبود ها!!!
من اون باس اول بتا رو یکبار بیشتر نمردم،واسه باس دوم هم کار چندان سختی نبود زدنش،تنها باسی که یه ذره بگی نگی اذیتم کرد اون باسی بود که عین گاو حمله ور میشد و با نیزه میزد آدمو لت و پاره میکرد،واسه این باسم رفتم اسکیلا رو از اول و با توجه به نقطه ضعف و نحوه مبارزه باس چیدم و توی سی ثانیه کارشو تموم کردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر