PlayStation Nioh 2

nioh-logo-01-ps4-us-14aug19.png

توسعه دهنده: Koei Tecmo Games / Team Ninja
ناشر: Sony Interactive Entertainment (نسخه کنسولی)
تاریخ انتشار: march 2020

دیدم تاپیک نداره زدم بزودی بروز میشه...........​

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,469
نام
نیما
دوستان اگه سایت معتبر یا کانال معتبری واسه اکانت قانونی دارید لطفا پ.خ کنید برام! با قیمت مناسب. ممنون میشم

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
خوب. امبارگو برداشته شد.
بازی از ۲۴ نقد در حال حاضر متاش ۸۶ هست که کاملا در رنج قابل پیشبینی بود.
gamespew هم به احتمال زیاد ۱۰۰ بده به بازی. به نظر میاد رنج نهایی بازی بین ۸۶ تا ۸۸ باشه مثل نسخه اول.
متاسفانه برای این بازی و امثال این بازیها, نمرات همین خواهد بود. یه سری از منتقدا نمیتونن بازی کنن و زیادی براشون سخته و نمره چرت میدن. یه سری هم که فن دارک سولز هستن, با بازی خصومت دارن. یه سرس هم بیخود و بی جهت دنبال تغییرات عمده در فرمول موفق بازی هستن. برای همین چنین امتیازی یه موفقیت عظیمه. در حالی که واقعا ارزش بازی بالای ۹۰ هست.

mei3am24

کاربر سایت
Feb 28, 2010
290
نام
میثم
انقدر سرعت نت داغونه که نمیشه امید داشت تا جمعه 48 گیگ دانلود بشه. شت واقعا. چقدر منتظرش بودیم این دم آخر دارن زجر کش میکنن مارو

• Like
Reactions: voldmort

mei3am24

کاربر سایت
Feb 28, 2010
290
نام
میثم
چیزی که به نظرم میاد اینه که این دمو از مراحل اول بازی نیس. یعنی اگر باشه که عملا بدبختیم. باس اول بازی به حد کافی سخت بود تا ادمو جر بده. من تا توایلایت رفتم. توایلایت رو حقیقتا دیگه حریف نشدم. چیزی که منو به فکر برد اینه که ما کلا توی این دمو چیزی به اسم دشمن عادی نداشتیم. یعنی تماما yukai هستن و شدیدا سگ جون و وحشی. تازه اونم با فواصل نزدیک به هم.
از همه مهمتر اینکه من برام یه مقدار بالانس نبود سختیش. بعنی در حقیقت لول آپ کاراکتر ما همیشه از لول دشمن پایین تر بود. استامینا به طور غیر قابل درکی سریع تموم میشد و با تموم شدنش شدیدا مجازات میشه ادم, چون اگثر دشمنا اینستا کیل هستن. من البته حدسم اینه که این به خاطر اینه که دمو بوده. یعنی احتمالا از اواسط بازی این مراحل رو برداشتن. اگر مرحله ی اول بازی اینجوری باشه که رسما فاجعس و نشون میده بازی از نظر سختی قراره هیچ بالانسی نداشته باشه که قطعا از لذت بازی کم میکنه. اما تا اینجا میتونم بگم اگه درجه ی سختی بازیهای مشابه از ده به این صورت باشه که دارک سولز ۱ , نمره ی ۵ , دارک سولز ۲ نمره ی ۷ , دارک سولز ۳ نمره ۷ ,بلادبورن نمره ۶ , سکیرو نمره ی ۷ و نی اوه ۱ نمره ی ۸ داشته باشه, دموی nioh2 نمره ی ۱۰ میگیره از نظر سختی برای من.
سیستم بازی همینه بر اساس سختی . اصلا انتظار اینکه بازی راحتی باشه رو نباید داشت چرا که بازی تازه بعد از 500 ساعت گیم پلی جذابیتش کامل میشه یعنی انقدر توانا میشید که به همین یوکای که الان در نظرت در حد باس هستن هم میخندی. تنوع باسش خیلی بهتر شده من که باساش دیدم کیف کردم. و خیلی امید دارم حداقل تا امدن گوست اف توشیما و الدررینگ این بازیرو به مرحله عالی برسونم.تنها نکته اذیت کنندش فعال شدن گاردش هست که کلا تغیر کرده البته شاید در مراحل بالاتر بهتوینم زمان تموم شدنشو تا پایان یه مرحله بالا ببریم. انقدر نکات داره بازی که شاید 1-2 سال زمان ببره کسی درش مستر بشه.

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
انقدر سرعت نت داغونه که نمیشه امید داشت تا جمعه 48 گیگ دانلود بشه. شت واقعا. چقدر منتظرش بودیم این دم آخر دارن زجر کش میکنن مارو
والا من دارم دانلودش میکنم ولی 48 گیگ نیست،کلش 36 گیگه

• Like

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
بی کاری و قرنطینه باعث شد‌ منم بازیو پری اوردر کنم. :D ۳ ۴ مرحله نسخه اول مونده. تا جمعه تمومش کنم. تا فاینال ۷ با nioh 2 خودمونو مشغول کنیم.

• Like

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
از دیروز حدودای ساعت 10 صبح تا الان که نزدیک 10عه ، طی 24 ساعت گذشته فقط 12 گیگ واسم دان شده:-<
پ.ن:‏‎ما برای سرعت اینترنتی که بابتش پول دادیم هر روز داریم حرص میخوریم ، حالا شما ببین اینترنت رایگانشون چجوریه!

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
از دیروز حدودای ساعت 10 صبح تا الان که نزدیک 10عه ، طی 24 ساعت گذشته فقط 12 گیگ واسم دان شده:-<
پ.ن:‏‎ما برای سرعت اینترنتی که بابتش پول دادیم هر روز داریم حرص میخوریم ، حالا شما ببین اینترنت رایگانشون چجوریه!
من با هر دردسری بود دانلود کردم کلا 36 گیگ نهایت باید 2 ساعت برام طول بکشه ولی نزدیک 6 ساعت وقتمو گرفت اما الان هایپه هایپم برای فردا صبح :D

• Love

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203

اگه سیم کارت همراه اول داری، بسته شبانه بگیر. سرعتش هنوز اوکیه. ۱۰ ساعت می شه دانلود کرد هر شب.

• Like

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
من همون ش
چرا آدم خودشو عذاب بده،من یه بسته شبانه نامحدود واسه ایرانسل گرفتم و کلشو توی کمتر از سه ساعت دانلود کردم

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,948
نام
امین پاشاپور
من با pc دانلود کردم و الان میخوام دیتا رو انتقال بدم، وای خیلی هیجان دارم، دنباله ی بهترین بازی نسل هست برام

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر