New World | PC

uuw3_nw_maskedhelm_-1030x579.jpg

Developer: Amazon Games
Publisher: Amazon Games
Genre: MMO-RPG

Game Page : New World
Release Date: 31 Aug 2021

qur2_213123123.png

• New World اولین بازی بزرگ استودیو Amazon Games است که در سبکه mmo rpg که در سال 2016 از بازی رونمایی شد و بعد از چند باز تاخیر قرار است در تاریخ 9 م شهریور ماه منتشر شود.​
  • بازی در دنیای فانتزی اواسط قرن 16م جریان دارد که شما به یک قاره ناشناخته (همون آمریکا امروزی) پا میزارید​
  • سه فکشن در بازی وجود داره به اسم های Marauders و Syndicate و Covenant که هر کدام از آن ها ویژگی های خاص خودشون رو دارند.​
  • بازی هم میتونید به صورت اول شخص و هم سوم شخص بازی کنید.​
  • کسانی که بازی پیش خرید کنن در تاریخ 30 م تیر ماه میتونن به بتای بازی دسترسی داشته باشند قیمت بازی هم 40 دلار است.​
تاپیک اپدیت میشه

آخرین ویرایش:

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
638
نام
فرشاد
بنظرم بازی از لحاظ اند گیم فعلا خیلی خوبه
هم pvp داره هم الایت ها هست که خودش چند مدل هستن، invasion هم هست، دانجن ها هم داریم، پرتال ها هم هستن
دیگه چقدر اند گیم داشته باشه یه گیم که تازه اومده ؟
بنظرم اگر بتونن گیم رو بالانس کنن و باگ ها رو برطرف کنن گیم از لحاظ محتوا وضع خوبی داره

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
خیلی وحشتناک بود دیشب 1300 نفر تو صف بودن! 1 ساعتو نیم صبر کردم تا تونستم برم تو بازی. خیلی وحشتناکه شلوغی سرور. یه بدی دیگه که داری نمیشه فارم کرد درست حسابی! هیچ جایی iron vein پیدا نمیشه:))
نحوه مدیریت این بازی توسط دولوپرها دورنمای مدیریت کشور ما توسط مسئولین عه ! :)) :)) =))

• Smile
Reactions: amiravaz

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
بنظرم بازی از لحاظ اند گیم فعلا خیلی خوبه
هم pvp داره هم الایت ها هست که خودش چند مدل هستن، invasion هم هست، دانجن ها هم داریم، پرتال ها هم هستن
دیگه چقدر اند گیم داشته باشه یه گیم که تازه اومده ؟
بنظرم اگر بتونن گیم رو بالانس کنن و باگ ها رو برطرف کنن گیم از لحاظ محتوا وضع خوبی داره
دوتا دانجن داره که بعد از چندبار رفتن دیگه هیچ نیازی نمیشه رفتنشون الایت هام همینطور یک هفته که بری واترمارکتو میگیری و تمام اینوژن هم دوروز ی بار فقط 30 دقیقه اونم تازه اگه منطقه ی باشه که ماله فکشن خودت هست غیر از این کیک میشی پورتال بعد از لول 60 چرا باید بری؟ ازوت که opr بیشتر میده چست هم که الایت ها میدن همون opr هم میده پس بدرد واترمارک هم نمیخوره فقط استندینگش هست اندگیم بازی فقط pvp هستش اگر بخوای با چیزای بالا گفتی خودتو گول بزنی و بگی pveهم خوبه مشکلی نیست فقط بدون کل محتوای pve بازی یک هفته بعد از لول 60 شدن تموم میشه برای من همچین چیزی قابله قبول نیست بقیه رو نمیدونم

ی مورد دیگه هم که هست اینه که اینا بجای تولید محتوای جدید باید کلی باگ فیکس کنن هر پچی هم که میدن ی باگو فیکس میکنه سه تا باگ جدید ایجاد میشه یادتونه گفتن ویپن های جدید تو فاصله ی کوتاهی بعد از لانچ میاد همین الان ویپنای که هست کلی باگ داره نمونش هچت و ... فک کن وقتی ویپن جدید بیاد چقدر دوباره همچی افتضاح میشه

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
خداروشکر ازخر شیطون اومدن پایین و بلاخره برا آرژانتینم میاد 1000پزوهست
شکی توش نیست بازی عالیه ولی اصلا فکرنکنیدبازی راحتی هست من تو روسیه بازیش میکردم دوماه شدیدا تایم میخواد حداقل باید 3تاکرکتربسازی و ایونت فارم کنی.
بی نهایت اند گیمش سخته رایدهاش اینجوریه اگه تویه سوتی بدی کل رید رو وایپ میکنی هیوی مکانیسم بازی.
P2w نیست اما p2pهست وهمین نکته آلت ساختن یکم رومخته قشنگ روزی حداقل 5،6 ساعت باید فارم کنی ولی عاشقش میشینآره خب
این فارم کردن بخش جدایی ناپذیر تمام mmo هاست
همین الان تو دیویژن 2 بخوای ی تیکه از گیر ست رو به اندازه ی اپسیلون آپگرید کنی باید ی هفته فارم کنی برای جمع آوری resource ها !
دستینی هم همین بود

از خیلیا شنیدم نباید بازی رو روی ریجن آرژانتین خرید میگن بازی کردن تو سرورهای مختلف منوط به این شده که شما ریجن استیمت چی باشه !
بنابراین همه رفتن سمت ریجن ترکیه که بتونن تو سرورهای اروپا بازی کنن !
نمیدونم این چقدر درسته !
کسی اطلاع داره ؟

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
این فارم کردن بخش جدایی ناپذیر تمام mmo هاست
همین الان تو دیویژن 2 بخوای ی تیکه از گیر ست رو به اندازه ی اپسیلون آپگرید کنی باید ی هفته فارم کنی برای جمع آوری resource ها !
دستینی هم همین بود

از خیلیا شنیدم نباید بازی رو روی ریجن آرژانتین خرید میگن بازی کردن تو سرورهای مختلف منوط به این شده که شما ریجن استیمت چی باشه !
بنابراین همه رفتن سمت ریجن ترکیه که بتونن تو سرورهای اروپا بازی کنن !
نمیدونم این چقدر درسته !
کسی اطلاع داره ؟
احتمالا درسته چون منی که رو ترکیه خریدم امریکای جنوبی رو ندارم(عکسم گرفتم) حالا باز بیشتر تحقیق کنید

Attachments

• Screenshot (90).png
    Screenshot (90).png
    3.3 MB · مشاهده: 17
  • Like
Reactions: Annunaki ™

amiravaz

کاربر سایت
Sep 9, 2014
837
نام
امیر
دوتا دانجن داره که بعد از چندبار رفتن دیگه هیچ نیازی نمیشه رفتنشون الایت هام همینطور یک هفته که بری واترمارکتو میگیری و تمام اینوژن هم دوروز ی بار فقط 30 دقیقه اونم تازه اگه منطقه ی باشه که ماله فکشن خودت هست غیر از این کیک میشی پورتال بعد از لول 60 چرا باید بری؟ ازوت که opr بیشتر میده چست هم که الایت ها میدن همون opr هم میده پس بدرد واترمارک هم نمیخوره فقط استندینگش هست اندگیم بازی فقط pvp هستش اگر بخوای با چیزای بالا گفتی خودتو گول بزنی و بگی pveهم خوبه مشکلی نیست فقط بدون کل محتوای pve بازی یک هفته بعد از لول 60 شدن تموم میشه برای من همچین چیزی قابله قبول نیست بقیه رو نمیدونم

ی مورد دیگه هم که هست اینه که اینا بجای تولید محتوای جدید باید کلی باگ فیکس کنن هر پچی هم که میدن ی باگو فیکس میکنه سه تا باگ جدید ایجاد میشه یادتونه گفتن ویپن های جدید تو فاصله ی کوتاهی بعد از لانچ میاد همین الان ویپنای که هست کلی باگ داره نمونش هچت و ... فک کن وقتی ویپن جدید بیاد چقدر دوباره همچی افتضاح میشه
بازی کلا pvpبیس هست این بدبختا تو 3ماه محتویات pve ریختن تو بازی ازبس مردم نالیدن وگرنه full loot pvp mmorpg قرار بود باشه بازی
از نظر pvp به نظر من اوکیه کلی کانتت هست الانم میخوان لاک رو تو pvp زیاد کنن که مردم مارک بیشتر بشن ولی آره برا pve پلیرا که خودمم یکیشم وزیاد با pvpحال نکردم تو بازیا دیگه الا اینجا محتویات خیلی کمی داره بیشتر کرفت هست
میگم که شما بازی رو یه بازی کامل درنظر نگیر الان ما داریم بتا تست رو بازی میکنیم بایکم پیشرفت،ارلی اکسسه یه جورایی ولی براهمینم خوبه.جو و هایپ بیخودی پشت بازی بود شد مثل cyberpunk

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Kaiki

amiravaz

کاربر سایت
Sep 9, 2014
837
نام
امیر
نه تو ترکیه گرفتم پلاتش اول 144 لیر بود بعد گرون کردن شد 456 لیر بازم از ارژانتین ارزون تره اگه میخوای بگیری ی اکانت ترکیه بساز بگیر تفاوت قیمت خیلیه
امیدوارم سرعت بدن به اپدیتاشون الان واقعا وضعیت بازی خوب نیست ویپن های جدید بیاد خیلی خوب میشه ی کاره دیگه هم که باید بکنن باید ی سری ایتم به فکشن استور اضافه کنن که متای بازی از روی وویدبنت ارمورا برداشته بشه خیلی چیز احمقانه ی هستن این ارمورا فک کن میج هستی ولی باید هوی ارمور بپوشی
---------------
اقا یکی که وقت و حوصله داره تاپیک لاست ارکو بزنه لطفا، حیفه بازی تاپیک نداشته باشه
چک کردم قیمت آرژانتین و ترکیه اختلاف چندانی ندارن،ترکیه 965لیره (85.96$) و آرزانتین 9954 پزو (86.20$)
در مورد سرور هاهم بازی رو دانلود نکردم برا بتاتست نمیدونم اگه آرژانتین رو به اروپا وصل نکنه که نمیخرم کلا میام ترکیه اک میسازم
تو آمریکا جنوبی باپینگ بالا چه .... بخورم :))
مثل اینکه برا close beta اینجوری تو ریلیز به بقیه سرور ها دسترسی دارین دقیق مطمین نیستم اینجوری تو فروم خود بازی گفتن

Attachments

• lost ark.PNG
    lost ark.PNG
    177.5 KB · مشاهده: 11
آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Annunaki ™

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
چک کردم قیمت آرژانتین و ترکیه اختلاف چندانی ندارن،ترکیه 965لیره (85.96$) و آرزانتین 9954 پزو (86.20$)
در مورد سرور هاهم بازی رو دانلود نکردم برا بتاتست نمیدونم اگه آرژانتین رو به اروپا وصل نکنه که نمیخرم کلا میام ترکیه اک میسازم
تو آمریکا جنوبی باپینگ بالا چه .... بخورم :))
لول دوباره گرون شد :)) رو ترکیه پلاتش 456 لیر بود
منکه فقط به امریکا شمالی و اروپا میتونم وصل بشم چک کن ببین اگر واقعا ریجن لاکه رو همین ترکیه بخر

• Like
Reactions: amiravaz

amiravaz

کاربر سایت
Sep 9, 2014
837
نام
امیر
منکه فقط به امریکا شمالی و اروپا میتونم وصل بشم چک کن ببین اگر واقعا ریجن لاکه رو همین ترکیه بخر
درسته پس تو فرومشونم همینوگفتن،برا کلوس بتا سرور نذاشتن توی آمریکای جنوبی و اقیانوسیه
تو رلیز کامل آمریکا جنوبی اروپا آمریکا شمالی سرور و دسترسی کامل دارن ،اقیانوسیه هم دسترسی داره و سرور لوکال ندارن

• Like

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,467
نام
نیما
سلام رفقا
آقا من بازیو رو یه اکانت دیگم با ریجن آرژانتین خریده بودم و شیر کرده بودم رو اکانت اصلیم. الان که رفتم مثل اینکه دیگه ساپورت نمیکنه family sharing رو:| کسی مشکل مشابه داره؟! فکر کنم بدبخت شدم باید رو اکانتی که خریدم از اول بازی کنم :D

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,199
نام
نیما
کلا دیگه باید عادت کنیم هرروز میشینن میگن خب امروز چیکار کنیم بریم دوباره گند بزنیم تو قیمت ریجنا میخواستن ارزش پولیشون بیشتر بود f off
از اینور کم میکشیم یه تفریحمون گیمه از ادا و اصول پابلیشرا هم دیگه باید بکشیم !

• Like
Reactions: amiravaz and Kaiki

amiravaz

کاربر سایت
Sep 9, 2014
837
نام
امیر
سلام رفقا
آقا من بازیو رو یه اکانت دیگم با ریجن آرژانتین خریده بودم و شیر کرده بودم رو اکانت اصلیم. الان که رفتم مثل اینکه دیگه ساپورت نمیکنه family sharing رو:| کسی مشکل مشابه داره؟! فکر کنم بدبخت شدم باید رو اکانتی که خریدم از اول بازی کنم :D
آره مثل اینکه غیرفعال کردن یکی از روش های گلد اکسپلویت بوده

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,467
نام
نیما
رفقا به نظرتون کدوم سرور رو انتخاب کنم؟ hades بد نبود ولی چون از اول میخوام بازی کنم ترجیح میدم برم یه سرور دیگه

amiravaz

کاربر سایت
Sep 9, 2014
837
نام
امیر
رفقا به نظرتون کدوم سرور رو انتخاب کنم؟ hades بد نبود ولی چون از اول میخوام بازی کنم ترجیح میدم برم یه سرور دیگه
سرور شلوغ انتخاب کن و سریع هیروبساز میخوان سرورهای شلوغ رو کلا لوک کنن اگه نکرده باشن تاحالا
بازی که یهو باسررفت تودیوار از 400،420هزارنفر زورکی میرسه به 300هزارنفراونم تو 3روز

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر