Lost Ark | PC

1636025444831.png

Developer: Smilegate
Publisher: Amazon Games
Genre: MMO-RPG
Game Page : Lost Ark
Release Date: 11 February 2022

بازی Lost Ark یک بازی MMORPG و F2P است که توسط استودیوی Smilegate ساخته شده است. این بازی ابتدا در 4 دسامبر سال 2018 در ریجن کره جنوبی و سپس نسخه ی آزمایشی آن به ترتیب در سال های 2019 و 2020 در دسترس بازیکنان در ریجن روسیه و ژاپن قرار گرفت. استودیوی Amazon Games انتشار این بازی در ریجن های اروپا و آمریکا در فوریه سال 2022 را به عهده گرفته است.​

داستان بازی​

داستان بازی لاست آرک (کشتی گم شده) در 5 قسمت روایت میشود:​

عصر طلوع (The Dawning Age)​

آفریدگار نظم را آفرید تا میان نور و تاریکی تعادل بر قرار کند و جهان را خلق کرد که شامل Arkesia و Petrania است. و هنگامی که دو جهان با شکافی (rift) که آن ها را متصل میکند در شرف نابودی هستند، نگهبانان (Guardians) برای برقراری آرامش ، به وجود می‌آیند.​

قانون تاریکی (Rule of Darkness)​

هنگامی که دنیای Arkesia با قدرت کشتی شکوفا میشود، دنیای Petrania دوران پرآشوبی را می گذراند تا زمانی که Kazeros، پادشاه برزخ (Lord of the Abyss) ، پدیدار می‌شود و قانون تاریکی را پایه گذاری میکند. او ماه قرمز را ساخت تا شبیه به خورشید باشد، تمام شیاطین دیگر را کشت و لشکری از شیاطین را شکل داد. پیش بینی ایجاد شکاف (Rift) دیگری غریب الوقوع شده بود.​

دوران طولانی جنگ (Eon of War)​

در هنگام غیبت خدایان، فرقه ی Sacrian در جستجوی قدرت تمام هفت تکه ی کشتی بود. همین باعث جنگی شد که تمام نگهبانان را بیدار کرد. نگهبانان هنگامی که یک شکاف از ابعاد دیگر (Dimensional rift) باز شود، صلح را باز میگردانند و با فرقه ی Sacrian می جنگند. Kazeros به دنیای Arkesia از طریق یک شکاف حمله میکند و یک حکومت پر از آشوب را پایه گذاری میکند. در نهایت، از کشتی برای بستن شکاف استفاده می‌شود و Kazeros در زیر یک کوه آتشفشان زندانی می‌شود. هنگامی که صلح و ارامش به یک جهان آسیب دیده بازگشت، تمامی هفت تکه ی کشتی در تمام هفت قاره ی این جهان پخش شدند.​

عصر اکتشاف (Epoch of Exploration)​

پس از حمله ی فاجعه بار Kazaros، جهان با حزب ها و ملل مختلف بازسازی می‌شود و توسط قهرمان جنگی به نام Luterra رهبری میشود. کشتی تکه تکه شده در زیر یک ماده ی نایاب با نام Arkesium دفن شده است که به سرعت جمع آوری و برای سلاح سازی استفاده می‌شود. صلح وآرامش برای نزدیک 500 سال حمکفرمایی می‌کنند.​

عصر نوآوری (Age of Innovation)​

صلحی که هم اکنون در Arkesia وجود دارد، توسط شیطان باستانی و فراموش شده ی آشوب، تهدید میشود. کوه آتشفشانی که خطرناک ترین دشمن این جهان یعنی Kazeros در آن زندانی است ، نزدیک به فوران کردن می باشد.​

کلاس های بازی​

این بازی شامل پنج کلاس مختلف می‌شود.​

Warrior​

Warrior.png
جنگجوهای به عنوان غول های Arkesia شناخته می‌شوند. این کلاس به سه دسته ی Berserker، Paladin و Gunlancer تقسیم میشود که هرکدام قابلیت های متفاوتی دارند. (Classes)​

Martial Artist​

Martial Artist.png
رزمی کارانی با سرعت و جابجایی بسیار بالا هستند. این کلاس به چهار دسته ی Striker، Wardancer، Scrapper و Soulfist تقسیم میشود. (Classes)​

Gunner​

Gunner.png
تیراندازان بسیار ماهر که به دسته های Gunslinger، Artillerist، Deadeye و Sharpshooter تقسیم میشوند. (Classes)​

Mage​

Mage.png
جادوگران دنیای Arkesia با قابلیت هیل کردن افراد و استفاده از اسپل های خطرناک که به دو نوع Bard و Summoner تقسیم میشوند. (Classes)​

Assassin​

Assassin.png
کلاسی که قدرت های تاریکی را هدایت می کند و با ضربات نزدیک سریع خود دشمنان را نابود می‌کند. این کلاس به دو دسته ی Shadowhunter و Deathblade تقسیم می‌شود. (Classes)

تصاویر بازی​

1.jpg 2.jpg

3.jpg 4.jpg

Minimum:

Requires a 64-bit processor and operating system
Processor: Intel i3 or AMD Ryzen 3
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 460 / AMD HD6850
DirectX: Version 9.0c
Network: Broadband Internet connection
Storage: 50 GB available space
Additional Notes: Internet connection required to play, offers in-game purchases
Recommended:

Requires a 64-bit processor and operating system
Processor: Intel i5 or AMD Ryzen 5
Memory: 16 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1050
DirectX: Version 9.0c
Network: Broadband Internet connection
Storage: 50 GB available space
Additional Notes: Internet connection required to play, offers in-game purchases

تاپیک آپدیت میشود...​

آخرین ویرایش:

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
به به دمت گرم واقعا لازم داشت ی تاپیک درستو حسابی

فقط اسمه کلاس نسبت به ورژن کره انقدر عوض شده من الان هیچکدومو نمیشناسم دیگه :D چ کاری بود حالا میزاشتن همونجوری بمونه قشنگترم بود اسمای کره ای

بتا هم 3 ساعت دیگه شروع میشه

arcana تو بتا نیست :( :( :(

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: N!ma

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
alt+tab کردم بازی کرش کرد(روی فول اسکیرین وقتی اینکارو بکنید دیگه نمیتونید برید تو بازی) دوباره بازیو اجرا کردم دیدم تو صف هستم 5640 نفرم جلومن :))

• Smile
Reactions: amiravaz

amiravaz

کاربر سایت
Sep 9, 2014
837
نام
امیر
به به دمتون گرم خوب و مفید و مختصر دست مریزاد :)>-
به امید روزی که رلیز بشه (فروردین سال دیگه) و همه باهم بازی کنیم.
فقط در مورد سرور+ریجن لوک بازی هنوز مطمین نیستم یه چیزایی تو فروم خودشون گفتن که احتمالا full acces باشه بازی
برا کلوس بتا سرور نذاشتن توی آمریکای جنوبی و اقیانوسیه
تو رلیز کامل آمریکا جنوبی،اروپا،آمریکا شمالی سرور و دسترسی کامل دارن ،اقیانوسیه هم دسترسی داره ولی سرور لوکال ندارن

Attachments

• 1636044194343.png
    1636044194343.png
    177.5 KB · مشاهده: 8
آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Kaiki and N!ma

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,467
نام
نیما
آقا منم امشب دانلود میکنم فردا یه تستی میکنم ببینم چجوریه :D امیدوارم یکم از المان های p2w ش بکاهند:D

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
اقا من یک ساعتی بازی کردم بخش اموزشی رو تموم کردم و تمامه کلاس هارو تست کردم(خوبی که داره میتونی همون اول تمامه کلاسا و ساب کلاسا رو تست کنی) یعنی این کره ای های لامصب چی ساختن گیم پلی ی چیزی فراتر از شاهکاره یعنی دیوونه ی این گیم پلی میشید من خب از وقتی بازیو دنبال میکنم عاشق کلاس arcana بودم توی انیمه ی ناروتو ی شخصیت بود که ی دایره از یخ درست میکرد و اون یخا مثله اینه میشدن و از توشون به دشمنا حمله میکرد یعنی من این تکنیکو که میدیدم گریه میکردم انقدر خفن بود ارکانا هم ی اسکیل شبیه این داره ی دایره درست میکنه و دورش پر از کارت میشه و از تو اون کارتها دهنه دشمنی که وسط دایره هست رو سرویس میکنه خلاصه اینارو نوشتم که بگم من وقتی فهمیدم تو بتا ارکانا نیست کلا نا امید شدم و گفتم همینجوری ی کلاس برمیدارم که تو این ی هفته فقط بازیو تست کنم ولی وقتی داشتم کلاسارو تست میکردم عاشق تک تکشون شدم انقدر اینا عمیق و عالی طراحی شدن تازه توی تست کلاس ما فقط به هر اسکیل تو حالت پایه ش دسترسی داریم این اسکیلارو میشه کلی کاستومایز کرد خلاصه گیم پلی حرف نداره

این داستانی که هر کلاس داره هم عالیه خیلی کوتاهه ولی قشنگ روایت میشه واسه gunner(male) فوق‌العاده بود قشنگ دهنمو سرویس کرد از بس .... اسپویل نکنم خودتون ببینید:D

اوه اینو یادم رفت بگم پینگم تو بازی خیلی خوب بود از 90 تا 125 دقیقا عینه پینگم با 4.2.2.4

• Like
Reactions: FZ_FT and N!ma

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,309
نام
مــاکــان
Lost Ark Beta Giveaway - Check Out The Highly Anticipated MMOARPG!
5000 عدد بتاکی.
فقط خیلی زود تموم میشه، سریعتر بگیرین.
اگه روی استیم اکتیو نشد و به کشور/ریجن گیر داد، راحت ترین کار این که از مرورگر به استور استیم لاگین شین و فعال کنین.
==========
منم زدم دانلود، ماشالله 64 گیگ

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
5000 عدد بتاکی.
اگه روی استیم اکتیو نشد و به کشور/ریجن گیر داد، راحت ترین کار این که از مرورگر به استور استیم لاگین شین و فعال کنین.
==========
بیاین سرور galatur اون یکی سرورو بعدش زدن فک کنم خلوت تره

• Like
Reactions: m.d.makan

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
5000 عدد بتاکی.
==========
ممنون گرفتمش
فقط تا کی زمان داره این closed technical beta ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر