New World | PC

uuw3_nw_maskedhelm_-1030x579.jpg

Developer: Amazon Games
Publisher: Amazon Games
Genre: MMO-RPG

Game Page : New World
Release Date: 31 Aug 2021

qur2_213123123.png

• New World اولین بازی بزرگ استودیو Amazon Games است که در سبکه mmo rpg که در سال 2016 از بازی رونمایی شد و بعد از چند باز تاخیر قرار است در تاریخ 9 م شهریور ماه منتشر شود.​
  • بازی در دنیای فانتزی اواسط قرن 16م جریان دارد که شما به یک قاره ناشناخته (همون آمریکا امروزی) پا میزارید​
  • سه فکشن در بازی وجود داره به اسم های Marauders و Syndicate و Covenant که هر کدام از آن ها ویژگی های خاص خودشون رو دارند.​
  • بازی هم میتونید به صورت اول شخص و هم سوم شخص بازی کنید.​
  • کسانی که بازی پیش خرید کنن در تاریخ 30 م تیر ماه میتونن به بتای بازی دسترسی داشته باشند قیمت بازی هم 40 دلار است.​
تاپیک اپدیت میشه

آخرین ویرایش:

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
پس اینا کی میخوان malevolence رو فیکس کنن 3 تا 580 ویپن کوئست گیره این لعنتیه خودم war hammer رو میخوام 3 هفته س فیکسش نکردن

amiravaz

کاربر سایت
Sep 9, 2014
837
نام
امیر
سلام دوستان
آقا من یه چیزی رو نمیفهمم :D این متریالایی که X2 جلوشونه دقیقا چه فرقی با معمولیا داره؟ اصن برا چی همچین نوعی باید باشه :D مثلا Timber X2 چرا باید باشه اصلا؟ یکم گیج شدم :D
اونا دنده معکوسه،از لول بالاتر میگیره میده پایین تره
مثال : روگ لدر 4تا کورس لدر میخواد ، حالا اینوری شما برا 2تا روگ لدر باید 2تا لیرد لدر بدی.
حلا خوده لبرد لدر چجوری ساخته میشه 2تا روگ لدر با 6تاتیک هاید و سالونت میخواد

amiravaz

کاربر سایت
Sep 9, 2014
837
نام
امیر
دمت گرم، اگر ترنسفر رو بستن چجوری ترنسفر کنم؟
فعلا هیچ جور،باید واستی تا دوباره باز بشه

سرور ها با جمعیت بیشتر از 1400 اما با تکس های مختلف تو هاب اصلی بازی :

Low : abaton,Alastor,Biforst,Midgard,Neflhim
Medium : Asgard,Helhim
Med to High : Amenti,Hyperborea
High : Anwyn,Hades,Roca

اینا تجربه شخصی خودمه تو 2،3روز پیش که چک میکردم حالا چیزی عوض شده در جریان نیستم

• Like
Reactions: omid_13

amiravaz

کاربر سایت
Sep 9, 2014
837
نام
امیر
کم کم همه دارن میفهمن که war بازی کلا توی دیواره و همه جوره مسخرس
کلا اینقدر باگ و گلیچ داره و آنبالانس هست که واقعا عجیبه چطور تا الان غیر فعالش نکردن :))
لینک
وار از روز اولش مشکل داشت مخصوصا آرمورهای pvp
نمیشه ببند،همون آوت پست راش رو بستن صداملت دراومده اینم ببنده با سر میره دیوار
کلا بازی نباید رلیز میشد عجله کردن باگ تا دلت بخواد داره توکویست،آرمور،بالنس ویپن،ریسپاون ادد و همین ترنسفر .... زد به بازی جوری که 2تا سرور بسته شد کلا

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
syndicate های hades خیلی دارن قوی میشن قبل ترنسفر دوتا territory داشتن الان شده 4 تا دوتا از بهترین territory هارم دارن الان first light و monarchs bluff خیلی دلم میخواست فکشن چنجم تو کول داون نبود
------------------------------
ی توضیح کوچیکی راجع به watermark باید بدم برای کسای که تازه دارن میرسن به اند گیم ی وقت اشتباه های منو نکنن
ببینین شما وقتی 60 میشین ایتم های که براتون دراپ میشن از مناطق همه gs 500 میشن حالا برای اینکه ایتم های بهتری بیگرین باید elite chests و باس های مناطق elite بالای لول 60 رو فارم کنین یعنی لول 61/62/63/64 حالا چطوری کار میکنه ، شما برای هر اسلات ی واترمارک داری مثلا دستکش روی 500 هست وقتی شما بری الایت چست لوت کنی ممکنه از اون چست یه دستکش 505 بهتون بده درنتیجه بازی میاد این 505 رو ثبت میکنه و دراپ بعدی بجای اینکه همون 500 بگیری شانس این رو دارین که 505 یا بالاتر بگیرین این پروسه رو برای تمام اسلات ها باید تکرار کنین تا برسه gs به 600 که max هست حالا شاید بگین خب اینکه کاری نداره میرم از مارکت ایتم با gs بالا میخرم یا خودم ایتم با gs بالا کرفت میکنم که خب اینجوری کار نمیکنه سیستم، بازی میاد فقط دراپ های شمارو حساب میکنه نه چیزای که کرفت کردین یا خریدین حتی فکشن گیر هام حساب نمیشن

خلاصه من توصیه میکنم وقتی 60 شدین یا قبلش برین فکشن گیر های مناسبه خودتون رو(یکی لایت میخواد یکی هوی یکی ست مخصوصه فکشنه خودشو میخواد)هرچی که دوس دارینو فارم کنین چون تا ی مدت طولانی این گیر ها بهترین هست تا زمانی که به gs600 برسین بعدش تمامه کوئست های توی ebonscale و edengrove و great cleave برین بعدش برین توی shattered mountain و کوست لاین madaki رو کامل کنین وقتی این کارارو کردین برای هر ویپنی که باش لول 20 شدین بهتون ی کوئست میده که وقتی کاملش کنین همون ویپن رو 580gs رو بهتون میده این ویپن هم تا ی مدت بهترین ویپنه مگر اینکه بخواین بهترشو کرفت کنین اینجوری گیر هاتون برای مناطق الایت کاملا مناسبه و میتونین با خیال راحت واترمارک رو ببرین بالا

--------------------------
یکی از دوستام به اسم ShiroTyrael ادتون کرد من اد فرندم باگ شده نمیتونم کسیو اد کنم :D
الان میرم تو بازی اکسپت میکنم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: N!ma

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
هر پچ جدیدی که میدن جای اینکه باگارو رفع کنن بیشتر باگ درست میکنن منکه دیگه خسته شدم از این وضع، 4 تا پچ دادن نتونستن اسپان نشدن ی باس رو فیکس کنن فرض کنید اینا بخوان چیزای جدید به بازی اضافه کنن چه فاجعه ی پیش میاد

amiravaz

کاربر سایت
Sep 9, 2014
837
نام
امیر
منکه 4روز هست نتونستم آن بشم،درگیر پمپ بنزین ها و راه اندازیشون هستیم ولی اخباروچک میکنم بااین آپدیت جدیده عملا زدن تریدمارکت رو به.... دادن رفت،آیتم نزارید برافروش اگه آفلاین باشید گلدش بهتون نمیرسه بقیشم که لایف لستف رو بفنادادن وآوت پوست راش باگ شده همون بسته باشه بهتره.
ایناجااینکه بازی فیکس کنن پلیربیارن دارن انگار عمدا.... میزنن توش کسی دیگه بازی نکنه

• Like
Reactions: Kaiki

N0o0bSmoke

کاربر سایت
Oct 24, 2021
128
اینجا کسی توی سرور asgard بازی میکنه؟ میخوام ترنسفر کنم Asgard
اگر دوست داشتین ادد کنین بازی کنیم
Steam friend code : 185189831
new world : PickleNim

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,196
نام
نیما
منکه 4روز هست نتونستم آن بشم،درگیر پمپ بنزین ها و راه اندازیشون هستیم ولی اخباروچک میکنم بااین آپدیت جدیده عملا زدن تریدمارکت رو به.... دادن رفت،آیتم نزارید برافروش اگه آفلاین باشید گلدش بهتون نمیرسه بقیشم که لایف لستف رو بفنادادن وآوت پوست راش باگ شده همون بسته باشه بهتره.
ایناجااینکه بازی فیکس کنن پلیربیارن دارن انگار عمدا.... میزنن توش کسی دیگه بازی نکنه
همین الانش 70% پلیراش ریختن منم جزوشون
خدایی هیچ جذابیتی تو بازی ندیدم، WoW تو شرایط داغون الانش هم از NW به مراتب بهتره
فقط کارگریه عملا، کوئستا همه تکراری استوری که اصلا معلوم نیست چیه لول آپ عجیب غریب و ...

فک کن چندیییییین سال بازیت تو دولوپمنت باشه بعد یه انیمیشن شنا کردن توش نباشه تو آب راه بری ! Fall Damage نداشته باشه !!! البته از استودیویی که بازی موبایل میساخته انتظار بیشتری نمیره

• Like
Reactions: RoCoCo and Kaiki

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
چخر شد یهو ؟؟؟ hades تو این ساعت 720 نفر queue داره ساعت پیک قراره چی بشه؟ وضعیت بقیه سرورای شلوغ کسی میدونه چطوریه؟ همه ترکیدن؟
الان چک کردم hades و asgard از hellheim هم اومدن بالاتر ودف
ظاهرا همه سرورای شلوغ ترکیدن ولی وضع hades از همه بدتره یهو از سرور هفتم هشتم اومد شد دوم، البته بدم نیست هرچی شلوغ تر باشه، سرور زنده تر میشه مخصوصا تو pvp

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,465
نام
نیما
چخر شد یهو ؟؟؟ hades تو این ساعت 720 نفر queue داره ساعت پیک قراره چی بشه؟ وضعیت بقیه سرورای شلوغ کسی میدونه چطوریه؟ همه ترکیدن؟
الان چک کردم hades و asgard از hellheim هم اومدن بالاتر ودف
ظاهرا همه سرورای شلوغ ترکیدن ولی وضع hades از همه بدتره یهو از سرور هفتم هشتم اومد شد دوم، البته بدم نیست هرچی شلوغ تر باشه، سرور زنده تر میشه مخصوصا تو pvp
خیلی وحشتناک بود دیشب 1300 نفر تو صف بودن! 1 ساعتو نیم صبر کردم تا تونستم برم تو بازی. خیلی وحشتناکه شلوغی سرور. یه بدی دیگه که داری نمیشه فارم کرد درست حسابی! هیچ جایی iron vein پیدا نمیشه:))

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
خیلی وحشتناک بود دیشب 1300 نفر تو صف بودن! 1 ساعتو نیم صبر کردم تا تونستم برم تو بازی. خیلی وحشتناکه شلوغی سرور. یه بدی دیگه که داری نمیشه فارم کرد درست حسابی! هیچ جایی iron vein پیدا نمیشه:))
اره کلا شلوغی بیشتر از اینکه خوبی داشته باشه بدی داره ولی تو وضعیت فعلی بازی که پر از باگ های خانمان سوزه :D خیلیا quit میکنن برای همین سرور شلوغ باشه بهتره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر