New World | PC

uuw3_nw_maskedhelm_-1030x579.jpg

Developer: Amazon Games
Publisher: Amazon Games
Genre: MMO-RPG

Game Page : New World
Release Date: 31 Aug 2021

qur2_213123123.png

• New World اولین بازی بزرگ استودیو Amazon Games است که در سبکه mmo rpg که در سال 2016 از بازی رونمایی شد و بعد از چند باز تاخیر قرار است در تاریخ 9 م شهریور ماه منتشر شود.​
  • بازی در دنیای فانتزی اواسط قرن 16م جریان دارد که شما به یک قاره ناشناخته (همون آمریکا امروزی) پا میزارید​
  • سه فکشن در بازی وجود داره به اسم های Marauders و Syndicate و Covenant که هر کدام از آن ها ویژگی های خاص خودشون رو دارند.​
  • بازی هم میتونید به صورت اول شخص و هم سوم شخص بازی کنید.​
  • کسانی که بازی پیش خرید کنن در تاریخ 30 م تیر ماه میتونن به بتای بازی دسترسی داشته باشند قیمت بازی هم 40 دلار است.​
تاپیک اپدیت میشه

آخرین ویرایش:

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
638
نام
فرشاد
کسی تونسته تا الان یه دونه void ore بگیره؟
4 روز با بدبختی فارم کردیم یه دونه هم نداد :(
بعد رسما بخوای چیزی رو فارم کنی باید با یه سری مریض و روانی رقابت کنی

amiravaz

کاربر سایت
Sep 9, 2014
837
نام
امیر
گفتم سرور شلوغ نرید حالا من بدبخت که میدگارد بودم صف داشتیم ته تهش 300-400 یهو شده 1400 :-?
فارم آیرون که هیچی میخواین گلد دربیارین پیشنهادم فقط فارم الیت یا جوین شدن آوت پست راشه

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
بازی کلا مشکلاته عجیبی داره انگار ی تیم مستقل و جمو جور بازیو ساختن با هر اپدیت هی بدتر میشه، این هزینه ی که برای مارکتینگ کردن رو صرف بهبود بازی میکردن خیلی بهتر بود وقتی قراره بازی mmo باشه و با بزرگای این سبک رقابت کنه طبیعتا باید ی تیم بزرگ و با تجربه پشتش باشه که همچین باگ های عجیبی پیش نیاد اصلا کاری به باگای گیم بریگینگ ندارم ی سری باگا اصلا قابل باور نیستن مثلا شما وقتی str به 250 میرسه انیمیشنات گندتر میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا مثلا پرکی که توی فکشن گیر ها هست و نوشته کریتیکال دمیج رو کم میکنه دراصل flat damage reduction هست؟؟؟ مگه میشه اصلا؟ یا مثلا تو بازی نوشته وقتی وزنه گیر هات تو دسته بندی لایت باشه 20% دمیج بیشتر میزنی ولی اصلا 20% نیست ی عده که میگن کلا این بخش باگه و هیچ بُنوسی نمیگیری این همه سال wow بازی کردم نمیگم باگ نداشت بازی ولی حتی کوچیک ترین باگارو با اِمرجنسی اپدیت حل میکردن صبر نمیکردن یک هفته تا پچ بدن!!! تیم nw کلا ی هفته عقبه، هنوز باسه malevolence فیکس نشده واقعا اگه ی mmo درستو حسابی بود 100% تا الان nw رو دراپ کرده بودم این elyon هم هم ازش تعریف نمیکنن متاسفانه

amiravaz

کاربر سایت
Sep 9, 2014
837
نام
امیر
بازی کلا مشکلاته عجیبی داره انگار ی تیم مستقل و جمو جور بازیو ساختن با هر اپدیت هی بدتر میشه، این هزینه ی که برای مارکتینگ کردن رو صرف بهبود بازی میکردن خیلی بهتر بود وقتی قراره بازی mmo باشه و با بزرگای این سبک رقابت کنه طبیعتا باید ی تیم بزرگ و با تجربه پشتش باشه که همچین باگ های عجیبی پیش نیاد اصلا کاری به باگای گیم بریگینگ ندارم ی سری باگا اصلا قابل باور نیستن مثلا شما وقتی str به 250 میرسه انیمیشنات گندتر میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا مثلا پرکی که توی فکشن گیر ها هست و نوشته کریتیکال دمیج رو کم میکنه دراصل flat damage reduction هست؟؟؟ مگه میشه اصلا؟ یا مثلا تو بازی نوشته وقتی وزنه گیر هات تو دسته بندی لایت باشه 20% دمیج بیشتر میزنی ولی اصلا 20% نیست ی عده که میگن کلا این بخش باگه و هیچ بُنوسی نمیگیری این همه سال wow بازی کردم نمیگم باگ نداشت بازی ولی حتی کوچیک ترین باگارو با اِمرجنسی اپدیت حل میکردن صبر نمیکردن یک هفته تا پچ بدن!!! تیم nw کلا ی هفته عقبه، هنوز باسه malevolence فیکس نشده واقعا اگه ی mmo درستو حسابی بود 100% تا الان nw رو دراپ کرده بودم این elyon هم هم ازش تعریف نمیکنن متاسفانه
elyon با bless که باسررفتن تو دیوار.
NW هم که ماشااله انگار کمرهمت بستن باهر patchکه میدن 2تا فیکس 10000تا باگ بریزن تو بازی.
سرورهاهم ازبس شلوغه یک ساعت توصفی تابرسه نفراول بعد ارور میده unble to stablish conection یعنی انگار فحش ناموس میدن بهت

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
elyon با bless که باسررفتن تو دیوار.
NW هم که ماشااله انگار کمرهمت بستن باهر patchکه میدن 2تا فیکس 10000تا باگ بریزن تو بازی.
سرورهاهم ازبس شلوغه یک ساعت توصفی تابرسه نفراول بعد ارور میده unble to stablish conection یعنی انگار فحش ناموس میدن بهت
برای این ارور اگه میتونی از کابل لن استفاده کن من از وقتی با لن وصل میشم نه لگ دارم تو جاهای شلوغ نه ارور میده

• Like
Reactions: amiravaz

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
638
نام
فرشاد
بعد این سرور ترنسفر دوم کلا میدگارد به فاک رفته
تا همین چند روز پیش صف میشد تهش 200 یا 300 نفر بود
الان یهو شده 1000 نفر :o
خود سرور هم که بخوای چیزی فارم کنی باید با یه سری بی همه چیز فلان شده رقابت کنی که همش زد حال هست

• Like

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
دوستان دو روزه دیگه کلوز بتای لاست ارک میاد و تا 11 نوامبر هم هست فعلا بریم خودمونو باهاش سرگرم کنیم تا ببینیم وضعیت nw چی میشه ، تو عالی بودن خوده لاست ارک که کوچکترین شکی ندارم فقط مشکل اینجاس ناشرش همین امازونه:|

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,467
نام
نیما
دوستان دو روزه دیگه کلوز بتای لاست ارک میاد و تا 11 نوامبر هم هست فعلا بریم خودمونو باهاش سرگرم کنیم تا ببینیم وضعیت nw چی میشه ، تو عالی بودن خوده لاست ارک که کوچکترین شکی ندارم فقط مشکل اینجاس ناشرش همین امازونه:|
ترکیب دیابلو و وردلد آو وارکرفته فک کنم لاست آرک :D روی استیم میاد؟

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
ترکیب دیابلو و وردلد آو وارکرفته فک کنم لاست آرک :D روی استیم میاد؟
تنها چیزیش که به دیابلو شبیه دوربین ایزومتریکشه هیچ ربطه دیگه ی بهم ندارن بازی mmorpg هست مثه همین nw
بعد از کلی انتظار تو کره عرضه شد و بعدشم ژاپن حالا هم بعد از چهار سال و چندبار تاخیر بلاخره مارچ 2022 برای غرب میاد
بله روی استیمه

• Like
Reactions: amiravaz and N!ma

amiravaz

کاربر سایت
Sep 9, 2014
837
نام
امیر
تنها چیزیش که به دیابلو شبیه دوربین ایزومتریکشه هیچ ربطه دیگه ی بهم ندارن بازی mmorpg هست مثه همین nw
بعد از کلی انتظار تو کره عرضه شد و بعدشم ژاپن حالا هم بعد از چهار سال و چندبار تاخیر بلاخره مارچ 2022 برای غرب میاد
بله روی استیمه
خداروشکر ازخر شیطون اومدن پایین و بلاخره برا آرژانتینم میاد 1000پزوهست
شکی توش نیست بازی عالیه ولی اصلا فکرنکنیدبازی راحتی هست من تو روسیه بازیش میکردم دوماه شدیدا تایم میخواد حداقل باید 3تاکرکتربسازی و ایونت فارم کنی.
بی نهایت اند گیمش سخته رایدهاش اینجوریه اگه تویه سوتی بدی کل رید رو وایپ میکنی هیوی مکانیسم بازی.
P2w نیست اما p2pهست وهمین نکته آلت ساختن یکم رومخته قشنگ روزی حداقل 5،6 ساعت باید فارم کنی ولی عاشقش میشین

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
خداروشکر ازخر شیطون اومدن پایین و بلاخره برا آرژانتینم میاد 1000پزوهست
شکی توش نیست بازی عالیه ولی اصلا فکرنکنیدبازی راحتی هست من تو روسیه بازیش میکردم دوماه شدیدا تایم میخواد حداقل باید 3تاکرکتربسازی و ایونت فارم کنی.
بی نهایت اند گیمش سخته رایدهاش اینجوریه اگه تویه سوتی بدی کل رید رو وایپ میکنی هیوی مکانیسم بازی.
P2w نیست اما p2pهست وهمین نکته آلت ساختن یکم رومخته قشنگ روزی حداقل 5،6 ساعت باید فارم کنی ولی عاشقش میشین
خیلی وقته پیگیره بازیم و همه چیش دوست اینکه زمان زیادی باید برای بازی گزاشت برای منی که فقط mmo بازی میکنم ی نکته ی مثبته دلم تنگ شده برای وقتی که blade n soul بازی میکردم و تمامه وقته ازادمو میگرفت و اینکه با p2w تو بازی های f2p مشکلی ندارم بلاخره بازی ساختن و ادامه میدن که براشون ی منفعتی داشه باشه

من خداروشکر قبل از افزایش قیمت پلاتینیومشو خریدم
------------
از nw بگیم، ترید پوست برگشت ولی من دیگه حاله بازی کردن ندارم اند گیم بازی جز pvp چیزی نداره نهایت یک هفته سرگرم الایت فارم بشین و دوتا دانجن لول 60 رو بزنید بعدش چی ؟ گیریم فول voidbent ارمور شدیم اخه به چ دردی میخوره وقتی هیچی برای انجام نیست

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,199
نام
نیما
چیزیکه شنیدم کلا بازی p2w نیست ولی GvG هاش پی تو وینه و یکی نوشته بود کل خرجی که میکنی شاید 50 دلار هم نشه که واسه بازیه لایو سرویس فری تو پلی بنظرم منطقیه
خیلی وقته پیگیره بازیم و همه چیش دوست اینکه زمان زیادی باید برای بازی گزاشت برای منی که فقط mmo بازی میکنم ی نکته ی مثبته دلم تنگ شده برای وقتی که blade n soul بازی میکردم و تمامه وقته ازادمو میگرفت و اینکه با p2w تو بازی های f2p مشکلی ندارم بلاخره بازی ساختن و ادامه میدن که براشون ی منفعتی داشه باشه

------------
از nw بگیم، ترید پوست برگشت ولی من دیگه حاله بازی کردن ندارم اند گیم بازی جز pvp چیزی نداره نهایت یک هفته سرگرم الایت فارم بشین و دوتا دانجن لول 60 رو بزنید بعدش چی ؟ گیریم فول voidbent ارمور شدیم اخه به چ دردی میخوره وقتی هیچی برای انجام نیست
قیمتش الان تو ریجن ترکیه به شدت پایینه و به صرفه هست احتمالا یه ریجن ترکیه هم واسه این و بازیای مایکرو بسازم :D

• Like
Reactions: Kaiki

amiravaz

کاربر سایت
Sep 9, 2014
837
نام
امیر

------------
رو آرژانتین گرفتی ؟ 10کا پزو دادی پلاتینیوم WTF :Wallbash:
تواین پچ 1.0.5 یه سری چیزا فیکس میکنن اگه باز گندنزنن pvp بالانس میشه یکم:-?
من از بازی دفاع نمیکنم بازی پر باگه و بنظرم بتاست فرقی نکرده یکم باید زمان بدیم بهش ولی از فروم خودشون خوندم تغییراتی تو شهر ها،وار،مپ و اکونمی درراه هست بایه سری ویپن جدید
اندگیم بازی میشه فارم و تغییرکلاس مثلا من دارم تانک هیلر بیلد میکنم دی پی اس فول استرنج اوکی شدم بعدش میرم دی پی اس دکستی و...
این آوت پست راش بهش یه تایمی بده خیلی فانه چه تیم بازنده باشی چه برنده گلد خوبیم میده بسته به اکتیویتیت270-360گلد تو کمتراز نیم ساعت با یه گله ازوث واسه من کرفتر خیلی خوبه :))

• Like
Reactions: Kaiki

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
رو آرژانتین گرفتی ؟ 10کا پزو دادی پلاتینیوم WTF :Wallbash:
تواین پچ 1.0.5 یه سری چیزا فیکس میکنن اگه باز گندنزنن pvp بالانس میشه یکم:-?
من از بازی دفاع نمیکنم بازی پر باگه و بنظرم بتاست فرقی نکرده یکم باید زمان بدیم بهش ولی از فروم خودشون خوندم تغییراتی تو شهر ها،وار،مپ و اکونمی درراه هست بایه سری ویپن جدید
اندگیم بازی میشه فارم و تغییرکلاس مثلا من دارم تانک هیلر بیلد میکنم دی پی اس فول استرنج اوکی شدم بعدش میرم دی پی اس دکستی و...
این آوت پست راش بهش یه تایمی بده خیلی فانه چه تیم بازنده باشی چه برنده گلد خوبیم میده بسته به اکتیویتیت270-360گلد تو کمتراز نیم ساعت با یه گله ازوث واسه من کرفتر خیلی خوبه :))
نه تو ترکیه گرفتم پلاتش اول 144 لیر بود بعد گرون کردن شد 456 لیر بازم از ارژانتین ارزون تره اگه میخوای بگیری ی اکانت ترکیه بساز بگیر تفاوت قیمت خیلیه
امیدوارم سرعت بدن به اپدیتاشون الان واقعا وضعیت بازی خوب نیست ویپن های جدید بیاد خیلی خوب میشه ی کاره دیگه هم که باید بکنن باید ی سری ایتم به فکشن استور اضافه کنن که متای بازی از روی وویدبنت ارمورا برداشته بشه خیلی چیز احمقانه ی هستن این ارمورا فک کن میج هستی ولی باید هوی ارمور بپوشی
---------------
اقا یکی که وقت و حوصله داره تاپیک لاست ارکو بزنه لطفا، حیفه بازی تاپیک نداشته باشه

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر