New World | PC

uuw3_nw_maskedhelm_-1030x579.jpg

Developer: Amazon Games
Publisher: Amazon Games
Genre: MMO-RPG

Game Page : New World
Release Date: 31 Aug 2021

qur2_213123123.png

• New World اولین بازی بزرگ استودیو Amazon Games است که در سبکه mmo rpg که در سال 2016 از بازی رونمایی شد و بعد از چند باز تاخیر قرار است در تاریخ 9 م شهریور ماه منتشر شود.​
  • بازی در دنیای فانتزی اواسط قرن 16م جریان دارد که شما به یک قاره ناشناخته (همون آمریکا امروزی) پا میزارید​
  • سه فکشن در بازی وجود داره به اسم های Marauders و Syndicate و Covenant که هر کدام از آن ها ویژگی های خاص خودشون رو دارند.​
  • بازی هم میتونید به صورت اول شخص و هم سوم شخص بازی کنید.​
  • کسانی که بازی پیش خرید کنن در تاریخ 30 م تیر ماه میتونن به بتای بازی دسترسی داشته باشند قیمت بازی هم 40 دلار است.​
تاپیک اپدیت میشه

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
کسی این جا هنوز این رو بازی می کنه؟

من داداشم یه مدته خریدتش
الان اخیرا به یه مشکلی خورده میره تو بازی سرورها و پینگ هاشون رو میاره، ولی نمیتونه وصل شه و کاراکتر رو لود کنه
بعد کلا تو همون منوی اصلی هم دکمه های Setting و Support و Exit بازی قفل میشن و فقط میتونه از خود استیم بازی رو ببنده

راه حلی داره یا نه؟

Emotion2

کاربر سایت
Dec 3, 2018
61
سلام دوستان. وقتتون بخیر
راستیتش من بعد از مدتها رفتم wow tbc بازی کنم دیدم اصلا بازی نیست!‌ یه سیستم مارکتینگ جدیده به این صورت که هیچکس دیگه دانجن نمیره ، یه سری افراد ( که اکثرا هم ایرانی هستن) میان اونجا بوست میکنن و طرف رو لول آپ میکنن و ازش گلد میگیرن. بعد ازونور یه سری دیگه گلد رو میخرن و میفروشن ب خارجیا !‌ جالبه نه؟‌ بعد دوباره واسه رید رفتن شما باید پول بدی ایتم بخری. ینی باز همون افراد بوستر ( که هدفشون فقط پوله نه بازی )‌میان از شما پول میگیرن و میبرنتون راید و ایتما رو براتون میفروشن...جالب تر اینجاس ک بلیزارد اصلا براش مهمم نیست‌!‌ینی انقد ملت میگن بابا ر..دی تو بازی !‌این چ وضعشه؟‌ میگه نه پلیرا ازین وضعیت راضین ( حالا پلیرا کیان ک راضین؟‌ایرانی های عزیزی ک اونجا رو ب چشم یه بازار پول در آوردن خفن میشناسن... خودم آدم میشناسم. ماشینو خونه... هرچی بگی ازین بازی در آورده...خلاضه بگذریم ک من با اینکه 2 تا اکانت دارم و سعی کردم هرجوری شده ی گیلدی پیدا کنم و چنتا رفیق و... خلاصه نشد ک نشد! دگ میدونین اوضاع اقتصادی ایرانو....همه دنبال پولن تا بازی
سرتونو درد نیارم دگ حالم ازین بازی داره بهم میخوره.. ینی فقط باید اونجا بازی کنین تا بفهمین چقد حال بهم زنه...حیف اون همه پولی ک خرج کردم و 3 ماه وقت گذاشتم و همین پریروزم گیم تایم خریدم باز :((‌‌(‌ اونم 2ماهه...
شنیدم که New world بازی خیلی پر طرفدار و جذابیه. میخوام بازی کنم اگه کسی هست توضیحی بده ( چقد هزینه داره؟‌ نیاز ب قند شکن داره یا ن..)‌ بازی بالانسه ینی نیاز نباشه پول بدی ایتم بخری (‌همون سیتسم وو ولی ب سبک نوین )‌
خلاصه یه توضیح کلی بده ممنون میشم
واقعا دلم ی بازی نرمال با چنتا آدم نرمال میخاد... هرجا در مورد گیم با هرکی صحبت میکنم فقط دنبال پولشه...

• Like
Reactions: masoud101

dark_knight

کاربر سایت
Dec 2, 2011
367
نام
علی
سلام دوستان. وقتتون بخیر
راستیتش من بعد از مدتها رفتم wow tbc بازی کنم دیدم اصلا بازی نیست!‌ یه سیستم مارکتینگ جدیده به این صورت که هیچکس دیگه دانجن نمیره ، یه سری افراد ( که اکثرا هم ایرانی هستن) میان اونجا بوست میکنن و طرف رو لول آپ میکنن و ازش گلد میگیرن. بعد ازونور یه سری دیگه گلد رو میخرن و میفروشن ب خارجیا !‌ جالبه نه؟‌ بعد دوباره واسه رید رفتن شما باید پول بدی ایتم بخری. ینی باز همون افراد بوستر ( که هدفشون فقط پوله نه بازی )‌میان از شما پول میگیرن و میبرنتون راید و ایتما رو براتون میفروشن...جالب تر اینجاس ک بلیزارد اصلا براش مهمم نیست‌!‌ینی انقد ملت میگن بابا ر..دی تو بازی !‌این چ وضعشه؟‌ میگه نه پلیرا ازین وضعیت راضین ( حالا پلیرا کیان ک راضین؟‌ایرانی های عزیزی ک اونجا رو ب چشم یه بازار پول در آوردن خفن میشناسن... خودم آدم میشناسم. ماشینو خونه... هرچی بگی ازین بازی در آورده...خلاضه بگذریم ک من با اینکه 2 تا اکانت دارم و سعی کردم هرجوری شده ی گیلدی پیدا کنم و چنتا رفیق و... خلاصه نشد ک نشد! دگ میدونین اوضاع اقتصادی ایرانو....همه دنبال پولن تا بازی
سرتونو درد نیارم دگ حالم ازین بازی داره بهم میخوره.. ینی فقط باید اونجا بازی کنین تا بفهمین چقد حال بهم زنه...حیف اون همه پولی ک خرج کردم و 3 ماه وقت گذاشتم و همین پریروزم گیم تایم خریدم باز :((‌‌(‌ اونم 2ماهه...
شنیدم که New world بازی خیلی پر طرفدار و جذابیه. میخوام بازی کنم اگه کسی هست توضیحی بده ( چقد هزینه داره؟‌ نیاز ب قند شکن داره یا ن..)‌ بازی بالانسه ینی نیاز نباشه پول بدی ایتم بخری (‌همون سیتسم وو ولی ب سبک نوین )‌
واقعا دلم ی بازی نرمال با چنتا آدم نرمال میخاد... هرجا در مورد گیم با هرکی صحبت میکنم فقط دنبال پولشه...

جاش اینجا نیست ولی تو wow تنها راه اینکه بگردی guild خارجی پیدا کنی، با هاشون رفیق بشی و دانجن و رید بری.

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,465
نام
Nimo
سلام دوستان. وقتتون بخیر
جدای این که بازی اصلا ارزشش رو نداره و روز به روز و اپدیت به اپدیت بدتر شده تقریبا دیگه برای یک MMO میشه گفت Dead هست.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,347
نام
مــاکــان

New World: Dev Update - August 2022​

=======================
چقدر خبرهای خوبی در مورد بازی داره میاد ، این آپدیت پاییز خیلی جذاب بنظر میرسه.
مصاحبه با Creative Lead Director بازی

• Like
Reactions: N0o0bSmoke

userx

عضو جدید
Sep 18, 2022
1
سلام دوستان...من بازیو رو استیم ترکیه خریدم و با انواع وی پی ان های مختلف چک کردم (پولی)...از cisco-kerio-openvpn و غیره ولی بعضی مواقع یهو شانسی رو پینگ دویست پنجاه سرور اروپا رو میاورد و چند لولی رفتم الان دیگه کامل نمیاد هر چی میزنم...حتی وی پی ان های فری دنیا مثل proton رو هم چک کردم یا چیزی مثل cloud flare ولی نمیاره کلا ...چندتایی دی ان اس هم زدم بازم هیچی...سرعت اینترنتم هم 16 مگ و سیستمم هم کلا رده بالاست...چه پیشنهادی دارین؟

• Poker Face
Reactions: GameMasterr

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,717
سلام دوستان...من بازیو رو استیم ترکیه خریدم و با انواع وی پی ان های مختلف چک کردم (پولی)...از cisco-kerio-openvpn و غیره ولی بعضی مواقع یهو شانسی رو پینگ دویست پنجاه سرور اروپا رو میاورد و چند لولی رفتم الان دیگه کامل نمیاد هر چی میزنم...حتی وی پی ان های فری دنیا مثل proton رو هم چک کردم یا چیزی مثل cloud flare ولی نمیاره کلا ...چندتایی دی ان اس هم زدم بازم هیچی...سرعت اینترنتم هم 16 مگ و سیستمم هم کلا رده بالاست...چه پیشنهادی دارین؟
وی پی ان رو عوض کن ماله من با surfshark میاد بالا

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,347
نام
مــاکــان
دوستان یه سوال من یه سوتی دادم new world نسخه PUBLIC TEST رو اشتباهی دانلود کردم نمیشه کاریش کرد ؟ 70 GB دان کردم!
استیم رو ببند و برو تو پوشه استیم که بازیو نصب کردی ، اسم فولدر بازی رو تغییر نام بده به New World.
استیم رو باز کن و از لایبرری نسخه تست رو uninstall کن و بعد New World اصلی رو بزن نصب بشه.
خودش Verify میکنه و اون فایلهایی که مشترکه رو شناسایی میکنه میزاره دانلود بشه.
قطعا باز باید بخشی رو دانلود کنی ولی حداقل دیگه نیاز نیست کاملش رو بگیری.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: galaxy0020

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر