New World | PC

uuw3_nw_maskedhelm_-1030x579.jpg

Developer: Amazon Games
Publisher: Amazon Games
Genre: MMO-RPG

Game Page : New World
Release Date: 31 Aug 2021

qur2_213123123.png

• New World اولین بازی بزرگ استودیو Amazon Games است که در سبکه mmo rpg که در سال 2016 از بازی رونمایی شد و بعد از چند باز تاخیر قرار است در تاریخ 9 م شهریور ماه منتشر شود.​
  • بازی در دنیای فانتزی اواسط قرن 16م جریان دارد که شما به یک قاره ناشناخته (همون آمریکا امروزی) پا میزارید​
  • سه فکشن در بازی وجود داره به اسم های Marauders و Syndicate و Covenant که هر کدام از آن ها ویژگی های خاص خودشون رو دارند.​
  • بازی هم میتونید به صورت اول شخص و هم سوم شخص بازی کنید.​
  • کسانی که بازی پیش خرید کنن در تاریخ 30 م تیر ماه میتونن به بتای بازی دسترسی داشته باشند قیمت بازی هم 40 دلار است.​
تاپیک اپدیت میشه

آخرین ویرایش:

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
بازی که یهو باسررفت تودیوار از 400،420هزارنفر زورکی میرسه به 300هزارنفراونم تو 3روز
پلیر تا ی جای داغه تحمل میکنه مشکلاتو، اگه ببینه امیدی نیست ول میکنه دیگه خوده من کلا بازیو پاک کردم میرم دوباره سراغ wow و diablo 2r تا lost ark بیاد

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: amiravaz

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
سرور شلوغ انتخاب کن و سریع هیروبساز میخوان سرورهای شلوغ رو کلا لوک کنن اگه نکرده باشن تاحالا
بازی که یهو باسررفت تودیوار از 400،420هزارنفر زورکی میرسه به 300هزارنفراونم تو 3روز
اصولا بازی که محتواش تموم میشه همیه میزارن کنار تا محتوای جدید بیاد، اینکه عادیه، برای همه بازیها صادق هست.
ولی اون بخش اندگیم بازی باید اولویت اولشون باشه که بین این اکسپنش ها ملت بتونن سرگرم و درگیر باشن.
این میشه که پلیر ریزش میکنه، مثل بازیهای F2play معمولی.
نمیدونم که تو برنامشون هست که بخوان دستی به سر و روش بکشن یا نه.

آمازون کار سختی داره، اما مثل همه بازیهای دیگه تو لانچ خیلی نباید انتظارمون بالا باشه.
همه بازیهای دیگرو هم ببینیم تو لانچ وضعیت اندگیم کم و بیش مشابهی داشتن، شاید از NW بهتر بودن ولی نه خیلی.
خیلی از کم و کاستی های بازیهارو حتی یکی 2سال بعد رفع کردن.

برای همین NW هم به زمان نیاز داره، ولی نیاز به پول زیاد داره، نمیدونم آمازون تا کجا میتونه هزینه کنه برای بازیی که sub نداره و بخواد با چندتا عنوان دیگه رقابت هم بکنه.
باید ببینیم چی میشه.

• Like
Reactions: amiravaz

prometheus

کاربر سایت
Jun 26, 2012
623
نام
امیرحسین
دوستان من تا به حال بازی تو سبک mmorpg انجام ندادم
میخواستم بدونم این بازی میتونه شروع خوبی باشه؟
بعد برای ارتقا و اینا خیلی باید گرایندینگ انجام داد؟
بیشتر به خاطر بعد rpg دوست دارم بیام سراغش

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,199
نام
نیما
دوستان من تا به حال بازی تو سبک mmorpg انجام ندادم
میخواستم بدونم این بازی میتونه شروع خوبی باشه؟
بعد برای ارتقا و اینا خیلی باید گرایندینگ انجام داد؟
بیشتر به خاطر بعد rpg دوست دارم بیام سراغش
خیلی رک بگم بدترین بازیه واسه شروع برای mmorpg نه داستان درست حسابی داره نه سیستم لول آپ درست حسابی نه اند گیم کانتنت
فقط کارگری و حمالیه :D
اگه میخوای استارت بزنی FF14 بهترین گزینه اس الان بعدش هم WoW بخصوص بعد پچ آخری خیلی فیکس شده بازی
راجع به گرایندینگ هم تقریبا همه بازیای این سبک وقت گیرن باید دانجن رید فارم کنی کار داره ولی خیلی حال میده در کل
بازم میگم سمت این سم نرو :D

prometheus

کاربر سایت
Jun 26, 2012
623
نام
امیرحسین
خیلی رک بگم بدترین بازیه واسه شروع برای mmorpg نه داستان درست حسابی داره نه سیستم لول آپ درست حسابی نه اند گیم کانتنت
فقط کارگری و حمالیه :D
اگه میخوای استارت بزنی FF14 بهترین گزینه اس الان بعدش هم WoW بخصوص بعد پچ آخری خیلی فیکس شده بازی
راجع به گرایندینگ هم تقریبا همه بازیای این سبک وقت گیرن باید دانجن رید فارم کنی کار داره ولی خیلی حال میده در کل
بازم میگم سمت این سم نرو :D
مرسی از راهنماییت
یه چیزی میخواستم روی استیم باشه و نسبتا جدید برای همون نظرم روی NW بود.
FF14 رو نیستم چون علاقه ای زیاد ندارم به این سری.
wow هم باید با اون لانچر سمی بتل نت کنار بیام. :D

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,199
نام
نیما
مرسی از راهنماییت
بتل نت که خیلی خوبه کلاینتش
FF14 اصلا ربطی به سری بازی نداره کلا مجزاس و واقعا بهترین تجربه mmorpg هست با اختلاف

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
مرسی از راهنماییت
روی استیم MMO دیگه ای که ارزش داشته باشه، یا باید بری ESO و یا FF14.
بد نیست FF14 امتحان کنی، اصلا ربطی به سری و گیم پلی اونها نداره، میگم شاید سورپرایز بشی که چقدر خوبه.
غیر این همونطور که دوستمون اتزیو گفت 🤣 باید صبر کنی GW2 بیاد به استیم.

من خودم تقریبا پارسال که قرار بود بیاد به استیم پی خبرش گرفتم و متوجه شدم که فعلا نمیاد، رفتم 14 بازی کردم که کلا دیدم به MMO عوض کرد.

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,717
سلام.دوستان سریع ترین راه واسه لول آپ تو این بازی چیه؟ بعد سه روز بکوب بازی کردن لول 23 ام
هر شهری میری همه کوست های اون شهر و town board و فکشن رو بگیر برو انجام بده بعد برگرد شهر دوباره همین کار رو بکن
این بهترین راه هست

• Like
Reactions: amiravaz and MMDMO

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
با توجه به این آپدیتای جدید، به نظرتون واسه یه Veteran WoW Player نیو ورلد ارزش خرید و بازی کردن داره یا صبر کنم Lost Ark بیاد؟ :D

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
با توجه به این آپدیتای جدید، به نظرتون واسه یه Veteran WoW Player نیو ورلد ارزش خرید و بازی کردن داره یا صبر کنم Lost Ark بیاد؟ :D
من نمیدونم اپدیتا با بازی چیکار کردن ولی اون موقع که بازی میکردم بازی واقعا افتضاح بود و با هر اپدیت بدتر میشد. اگر صبر کنی lost ark بیاد بهتره تا اون موقع هم خودتو با wow سرگرم کن و برای پچ 9.2 اماده شو

• Like
Reactions: Albis

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
من نمیدونم اپدیتا با بازی چیکار کردن ولی اون موقع که بازی میکردم بازی واقعا افتضاح بود و با هر اپدیت بدتر میشد. اگر صبر کنی lost ark بیاد بهتره تا اون موقع هم خودتو با wow سرگرم کن و برای پچ 9.2 اماده شو
Elder Scrolls Online چطور؟ الان آف خورده و هم قیمت نیو ورلده. میگن کانتنت بیشتری هم داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر