Movies Subtitle | زير نويس فيلم

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
اگه میشه زیر نویس فیلم Tropic Thunder رو برام بذارید (SRT)

srt ش نیست!!

آقا یه سوال.زیرنویس فیلم های divx رو از کجا بگیرم؟! :) فرقی میکنن یا نه؟ چجوریه یه توضیح بدین بیزحمت. :)

خب شما میبینی فیلمی که داری ریلیز کدوم گروهه میری تو این سایت زیرنویس رو میگیری!!
این سایتم خوبه:

http://www.farsisubtitle.com/download

mamad ghost recon

کاربر سایت
Feb 23, 2008
81
نام
mohammad
بچه ها زیرنویس فارسی فیلمهای forrest gump . fight club . 21 grams
که خوب و دقیق ترجمه کرده باشه هست یا نه:confused:چون قبلا داشتم ولی زیاد خوب نبود.بدون زیرنویس نگاه میکردی راحت تر می فهمیدی:p:cheesygri.بچه ها اگه خودتون قبلا دیده باشید که خیلی بهتره. امین خان چیزی تو داری یا نه داداش.:love:
اگه انگلیسی هم دقیق باشه خوبه.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
بچه ها زیرنویس فارسی فیلمهای forrest gump . fight club . 21 grams
که خوب و دقیق ترجمه کرده باشه هست یا نه:confused:چون قبلا داشتم ولی زیاد خوب نبود.بدون زیرنویس نگاه میکردی راحت تر می فهمیدی:p:cheesygri.بچه ها اگه خودتون قبلا دیده باشید که خیلی بهتره. امین خان چیزی تو داری یا نه داداش.:love:
اگه انگلیسی هم دقیق باشه خوبه.
برو تو این سایت زیرنویس ها همشون تو این سایت گیر میاد!!

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
اوه اوه...چقدر دنگ و فنگ داره!! :biggrin1:بالاخره انجام دادم.ولی به مشکل برخوردم.اولا با همه ی پلیرها میتونم زیرنویس رو ببینم به جز Windows media player.(در واقع اصلا فیلم نشون داده نمیشه) دوما با بقیه ی پلیرها نشون داده میشه ولی با خط مریخی!من زیرنویس فارسی گرفتم ولی یه خط خرچنگ قورباغه نشون میده.
در ضمن srt چیه؟ و چجوری میشه چندثانیه زیرنویس ها رو به عقب یا جلو کشید.
اگه راهنمایی کنید فوقالعاده ممنون میشم.:biggrin1:

من تا حالا تموم فیلم هارو بدون زیرنویس میدیدم.ببین چی میکشیدم من!!ممنون از تاپیک مفیدتون.

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
اوه اوه...چقدر دنگ و فنگ داره!! :biggrin1:بالاخره انجام دادم.ولی به مشکل برخوردم.اولا با همه ی پلیرها میتونم زیرنویس رو ببینم به جز Windows media player.(در واقع اصلا فیلم نشون داده نمیشه) دوما با بقیه ی پلیرها نشون داده میشه ولی با خط مریخی!من زیرنویس فارسی گرفتم ولی یه خط خرچنگ قورباغه نشون میده.
در ضمن srt چیه؟ و چجوری میشه چندثانیه زیرنویس ها رو به عقب یا جلو کشید.
اگه راهنمایی کنید فوقالعاده ممنون میشم.:biggrin1:

من تا حالا تموم فیلم هارو بدون زیرنویس میدیدم.ببین چی میکشیدم من!!ممنون از تاپیک مفیدتون.
شما kmplayer داری بهترین هست به نظر من! روی تصویر کلیک راست میکنی و load subtitle رو میزنی و تموم!
واسه هماهنگ کردن چند ثانیه همین kmplayer خوبه میتونی زیرنویس رو عقب جلو کنی...
ولی کلا راه هاش یکم سخته:D (غیر از این برنامه که گفتم که اونم زیاد حرفه ای نیست)

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
شما kmplayer داری بهترین هست به نظر من! روی تصویر کلیک راست میکنی و load subtitle رو میزنی و تموم!
واسه هماهنگ کردن چند ثانیه همین kmplayer خوبه میتونی زیرنویس رو عقب جلو کنی...
ولی کلا راه هاش یکم سخته:D (غیر از این برنامه که گفتم که اونم زیاد حرفه ای نیست)

من که kmplayer ندارم رفیق! اصلا نمیدونم چی هست :D:blushing:. در هر حال مشکل اصلی من اینه:چه زیرنویس فارسی یا انگلیسی بزارم رو فیلم اصلا یه جور عجیب نشون میده.انگار یونیکدش یه چیز دیگش! زیرنویس هم مشکلی نداره.

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
من که kmplayer ندارم رفیق!اصلا نمیدونم چی هست :D :blushing: .در هر حال مشکل اصلی من اینه:چه زیرنویس فارسی یا انگلیسی بزارم رو فیلم اصلا یه جور عجیب نشون میده.انگار یونیکدش یه چیز دیگش! زیرنویس هم مشکلی نداره.
خب ببینم شما ویستا نصب نداری؟! چون خیلی ها رو دیدم این مشکل رو با ویستا دارن....

Download : The KMPlayer 2.9.4.1433

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر