Movies Subtitle | زير نويس فيلم

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,802
نام
امین
من میخوام به The shawshank یه زیرنویس خودم اضافه کنم (زیرنویس خود فیلم به درد نمیخوره)و بعد مجددا رایتش کنم با چه برنامه ای میتونم این کار رو انجام بدم؟
برو سایت farsisubtitle.com تو بخش راهنماهاش واسه اینکار راه های زیادی نوشتن خودمم یکی نوشتم اونجا گزاشتم (اموزش برنامه ی ConvertXtoDvd 3 ) ولی بهترین راه MUX کردن دی وی دی هست که بازم اونجا راهنماش هست...

darth revan

کاربر سایت
Jul 14, 2008
171
من تا فایل زیرنویس رو load میکنم این ارور رو میده ...... سه بار هم نصب کردم ولی درست نشد . مشکل از کجاست ؟؟؟؟؟؟؟؟
fxr8j.jpg

با اجازه شروع کننده ی تاپیک.شما چک کنید ببین اسم زیرنویستون با اسم فایل تصویری یکی نیست بعضی وقتا در این صورت زیرنویس که لود میشه این اتفاق پیش میاد

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,802
نام
امین
با اجازه شروع کننده ی تاپیک.شما چک کنید ببین اسم زیرنویستون با اسم فایل تصویری یکی نیست بعضی وقتا در این صورت زیرنویس که لود میشه این اتفاق پیش میاد
سلام
چه ربطی داره؟!
مگه حتما باید فیلمی در کار باشه؟ اگه یه وقت یه زیرنویس گرفتی و این ارور رو داد و فیلمی هم در کار نبود اون وقت چیکار باید کرد؟!

darth revan

کاربر سایت
Jul 14, 2008
171
بعضی وقتها وقتی که فیلم فرمت avi هست اگه زیرنویس فیلم رو لود کنید فیلم هم باهاش لود میشه و این ارور رو میده این برای خودم اتفاق افتاده من فقط از روی عکسی که ایشون آپلود کرده بودند حدس زدم

ShelMan

کاربر سایت
Jul 1, 2008
94
نام
BaHraM
سلام دوست عزیز:اگه میشه زیر نویس این فیلمارو بده:-----------جولوشون پسوندشونو نوشتم
hancock------------vob
little man------------avi
just friend-----------avi
I legend----------avi

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
آقایون اگه ممکنه زیر نویس سیزن 4 سریال لاست رو بزارین برام ( م.ع جاوید باشه لطفا ممنون )

Lost Season 4

فقط فکر نکنم ماله م.ع جاوید باشه . تا اونجایی که من میدونم سیزن 4 رو زیرنویس نکرده چون هر جا گشتم نبود .
خودم هم از همین زیرنویس بالا واسه سیزن 4 استفاده کرده بودم و خوب هم بود .

آخرین ویرایش:

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
Lost Season 4

فقط فکر نکنم ماله م.ع جاوید باشه . تا اونجایی که من میدونم سیزن 4 رو زیرنویس نکرده چون هر جا گشتم نبود .
خودم هم از همین زیرنویس بالا واسه سیزن 4 استفاده کرده بودم و خوب هم بود .
مهدی جون دست دردر نکنه ولی خوده فیلم هم همین زیر نویسی که شما گذاشتی روشه :D
حدس میزدم ! :biggrin1:

علی برو اینجا چند تا زیرنویس فارسی واسه سیزن 4 هست . ببین کدومش بدردت میخوره .
مهدی من فقط م.ع جاوید رو می خواستم که اونم میگی نیست ! ( بازم ممنون )

آخرین ویرایش:

M8CRX

کاربر سایت
Feb 21, 2007
589
نام
مهرداد
سلام . :love:

اگه ممکنه زیر نویس فارسی (م.ع جاوید) و انگلیسی ( به صورت کامل و دقیق ) Season های اول و دوم LOST رو به صورت خام ( Text ) لینک بفرمایید .

ممنون .

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,802
نام
امین
سلام . :love:

اگه ممکنه زیر نویس فارسی (م.ع جاوید) و انگلیسی ( به صورت کامل و دقیق ) Season های اول و دوم LOST رو به صورت خام ( Text ) لینک بفرمایید .

ممنون .
سلام
زیرنویس فارسی:

زیر نویس فصل اول (از 1 تا 24) حجم:۵۳۳۰ k

Code:
 [URL]http://rapidshare.com/files/102380581/Lost_Season_1_-_By_HMR007.7z[/URL]

زیر نویس فصل دوم (از 1 تا 24) حجم:۵۳۶۷ k

Code:
[URL]http://rapidshare.com/files/102380584/Lost_Season_2_-_By_HMR007.7z[/URL]

مهرداد جان فقط با 7-zip فشردش کرده فکر کنم نصب داشته باشیش اگه نداشتی از اینجا بگیر!

واسه لاست زیرنویس Srt نیست و فقط sub/idx ...

واسه زیرنویس انگلیسی هم برو اینجا و سرچ کن لاست رو!

موفق باشی

M8CRX

کاربر سایت
Feb 21, 2007
589
نام
مهرداد
سلام بر خودت ! :)

اینا رو نمیشه به Text خام تبدیل کرد ؟ برای یه نرم افزار تقویت English Listening میخوام !
راستی نمیدونم این اینترنتم چش شده هر کاری میکنم صفحه کلاً Load نمیشه !

در کل ... ممنون ! :love:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,802
نام
امین
سلام بر خودت ! :)

اینا رو نمیشه به Text خام تبدیل کرد ؟ برای یه نرم افزار تقویت English Listening میخوام !
راستی نمیدونم این اینترنتم چش شده هر کاری میکنم صفحه کلاً Load نمیشه !

در کل ... ممنون ! :love:
سلام
منظورت اینه که به srt تبدیلشون کنی؟!
متاسفانه sub/idx عکس هست و برای تبدیل شدن به srt باید کله زیرنویس از اول نوشته بشه اونم به دلیل نوع زبان فارسی و اگه sub/idx انگلیسی بود راحت میشد عکس رو به text تبدیل کرد:-" از اینم شانس نیاوردیم:D!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر