Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,674
نام
iMAN
View attachment 287976
این جان ویک 4 عجب شاهکاری بود! خود صحنه های اکشن معرکه فیلم به کنار اینجا نویسنده رو عوض کردن چقدر داستان بهتری رو تحویل دادن.(حداقل برای این سری خیلی خوب بود.) همه شخصیت ها هم عالی بودن.خیلی از قسمت های فیلم قشنگ مشخص بود از گیم ها الهام گرفتند. دیگه داستان ویک رو تمام کردند دوست دارم بدونم این اسپین افف ها قراره چه مسیری رو برند.
از اون فیلما بنظرم میشه که فیلم های اکشن آینده رو با الهام از این میسازن!
10/10
چپتر 5 هم قراره ساخته بشه اما کارگردان گفته ناموسا بزارید یه نفسی بگیریم بعد Continental و Ballerina انشالله ...

PPPPPishrOOOOO

کاربر سایت
Aug 23, 2012
324
نام
بهروز
جان ویک ۴ بنظرم ویدیوگیمی‌ترین فیلمیه که تاحالا ساخته شده‌! فعلا در حد یبار دیدن، اونم با کیفیت پرده‌ای، برای من کاملا در حد و اندازه هایپی که براش راه انداخته بودن بود. هرچند داشت صحنه‌هایی هم که حتی با منطق خود دنیای ویک هم قابل قبول نیست، ولی اصن فرصتی بهت نمیده که بخوای فکر کنی! سریع همه چیزو ناخودآگاه قبول میکنی. ۳ ساعت ترشح انواع و اقسام هورمون‌ها، بدون استراحت.

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,271
View attachment 287976
این جان ویک 4 عجب شاهکاری بود! خود صحنه های اکشن معرکه فیلم به کنار اینجا نویسنده رو عوض کردن چقدر داستان بهتری رو تحویل دادن.(حداقل برای این سری خیلی خوب بود.) همه شخصیت ها هم عالی بودن.خیلی از قسمت های فیلم قشنگ مشخص بود از گیم ها الهام گرفتند. دیگه داستان ویک رو تمام کردند دوست دارم بدونم این اسپین افف ها قراره چه مسیری رو برند.
از اون فیلما بنظرم میشه که فیلم های اکشن آینده رو با الهام از این میسازن!
10/10
70 درصد فیلم خوب و استاندارد و تقریبا در حد چیزایی که قبلا دیده بودیم بودش. ولی یهو 30 درصد پایانی فیلم به یه لول ماورالطبیعه میرسه و شروع میکنه به رو کردن چیزایی که رسما پشمی برا آدم باقی نمیزاره! یعنی من واقعا موندم یکی از صحنه های اکشن پایانی فیلم (که تاثیر گیم به شدت درش مشهود بود) چجوری ساخته شده. واقعا اون استیج رو چقدر باید داخلش تمرین کرده باشن که بتونن به اون تمیزی و خفنی درش حرکت کنن و همدیگه رو بترکونن:D حرکت دوربین ها هم که مادر بگرید... قابل درک نبود برام که چطور تونستن بسازنش.

DoomedToKill

کاربر سایت
Oct 1, 2020
1,964
برادران لیلا، یک فیلم شعار زده سوررئال ضعیف
توقیف شدن این فیلم هم از جنس توقیف های امثال مارمولک و عروس برفیه
خیلی دوست دارم بهترین یا حتی تعریف ها و تمجید ها از این فیلم که دوستان دارن بدونم
نقش های تکراری
روایت ضعیف

از همه اینها بدتر، پیام ج‌ا طور زیرپوستی فیلم؛ احترام به پدر مادر در هر حالتی و نگاه(تفرقه انگیز) فمینیستی به شخصیت لیلا و نگاه کلیشه ای و مردستیزانه به برادرانش
یک برادر چاق و الکلی
یک برادر خنگ با toxic musculinity
یک برادر بزدل ترسو
یک برادر co*ky
تمامی برادر جز دایره افرادی که مردستیزان تعریف میکنن قرار دارن
از شخصیت کاملا فمینیستی لیلا نمیشه گذشت که در مواقع لازم حرف خودش میزد اما سر بزنگاه مثل رای گیری که ادعای ممتنع بودن کرد یا آخر عروسی، فرار به قرار ترجیح میداد

و از همه اینها مهم تر، این خانواده فقیرن چون تقصیر خودشونه، پس اگه شما می‌بینید و فقیرید تقصیر خودتونه
مثل علیرضا که اول فیلم اعتراض کرد و دنبال حقش بود ولی آخر فیلم عوض حقوق یکسالش، حقوق سه ماهش بهش دادن
پس در نتیجه برای اینکه از همون حقوق هم نمونی، اعتراض نکن

این نکته هم یادم رفت، گرونی تقصیر ترامپه نه ج‌ا

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,103
نام
پوریا
دیشب فرصت شد و رفتم سینما و John wick 4 رو دیدم. شخصا با شماره ی سوم اصلا حال نکردم و ضعیف میدونمش، ولی این قسمت فوق العاده بود. فیلنامه ی عالی، شخصیت پردازی خاص، فیلمبرداری بی نظیر، موسیقی نابی که لذت سکانس های فیلم رو دو چندان می‌کرد. بدلکاری اونقدر عالی بود که باید اسکار حتما از خر شیطون پیاده بشه و بخش رو اضافه کنه. ولی چیزی که این فیلم رو ماندگار و بی نظیر میکنه، داستان و جذابیت اکشن فیلمه. بیننده اصلا خسته نمیشه و سه ساعت راحت میخکوب پرده ی نقره ای میشه. واقعا بعد از مدت ها حال کردم از دیدن یه فیلم اکشن، افرین.

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
494
نام
Sera
در جهان هستی انسان به نقطه ای رسیده است،که می تواند بی پرده حرفهایش را بزند،حرفایی که زمانی وقاحت محسوب میشد،شما می توانی هر حرفی بزنی،البته باید بدانی کی و کجا،تابوها شکسته می شوند و اسرار فاش می شوند،زمان حرفهای شاعرانه در سینما به اتمام رسیده است،از ۲۰۱۰ به بعد سینما و تلویزیون سعی کرده اند بهترین مشوق برای انسان های رنج دیده و آسیب دیده باشند،بهترین فیلم ها را برای آنها فراهم کرده اند،چون به نظر می رسد وضعیت زندگی شان فاجعه است،ولی این مهم نیست،اینجا با سیستمی روبروئیم که هدفش سرگرمی و گریزی به ورای واقعیت است.
-مارول ها از دل این طرز فکر بیرون آمده اند،البته صبحت من سینمای مارول نیست،آنها حداقل در بهترین بخش خود که همان سرگرمی است خوب پیش رفته اند،صحبت من آن نگاه مثبت بی نقصشان به اتفاقات است به اینکه همه چیز درست خواهد شد،به همین خاطر این است که هیچکس منطقی ترین کاراکتر ماجرا که همان تانوس است را درک نمی کند،وقتی از تعادل صبحت می کند،همه جنبه ی تراژدیک آن را در نظر می گیرند،و ماهیت واقعی حرفایش درک نمی کنند،کسی که راستش را می گوید و آنچه اتفاق افتاده است را دیده است،اینجاست که هر حرف غیر منتظره ای جنون آمیز جلوه می کند،بخاطر همین است در شخصیت پردازی تانوس ظرافت چندانی به کار نرفته است،و او را در حد یه بد من خبث طینت که سعی دارد، سیاره خود از فرو پاشی نجات دهد معرفی کرده اند.

به این خاطر است که کسی فیلم نهنگ را درک نمی کند چون شخصیت داستان نجات پیدا نمی کند،حتی با اینکه خودش نمی خواهد اما بیننده اسرار دارد نجات پیدا کند،چون هر چیزی در نهایت باید به خوبی و خوشی تمام شود.بعید است که در دنیای واقعی همه چیز طبق رویه ی خاصی پیش برود.

Last edited by a moderator:

PlayStationStudios

کاربر سایت
Sep 16, 2020
889
دوستان یه سوال داشتم
من سال ها پیش شاید 10 15 سال پیش دقیق یادم نیست یه فیلم سینمایی تو صدا سیما دیدم که تا اونجا که یادم یا کره ای بود یا ژاپنی چشم بادومی بودن خلاصه که توش میخوابیدن و تو خواب دسته جمعی میرفتن یه جاهایی داخل شهر که یه هیولاهایی داشت که میخواست اینارو بکشه و اگر کشته میشدن فکر کنم تو بیداری هم میمردن فیلم ترسناک و خفنی بود کسی میتونه بگه اسمش چیه ؟
اگر فیلمی شبیه و نزدیک به این تعاریف هم سراغ دارید اسمش بدید برم ببینم میتونم پیداش کنم یا نه

• Like
Reactions: HIGH VOLTAGE

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,465
نام
مسلم
دوستان یه سوال داشتم
من سال ها پیش شاید 10 15 سال پیش دقیق یادم نیست یه فیلم سینمایی تو صدا سیما دیدم که تا اونجا که یادم یا کره ای بود یا ژاپنی چشم بادومی بودن خلاصه که توش میخوابیدن و تو خواب دسته جمعی میرفتن یه جاهایی داخل شهر که یه هیولاهایی داشت که میخواست اینارو بکشه و اگر کشته میشدن فکر کنم تو بیداری هم میمردن فیلم ترسناک و خفنی بود کسی میتونه بگه اسمش چیه ؟
اگر فیلمی شبیه و نزدیک به این تعاریف هم سراغ دارید اسمش بدید برم ببینم میتونم پیداش کنم یا نه
Gantz: Perfect Answer (2011) - IMDb

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,372
کارگردان جان ویک گفته از ناشر خواهشمندیم نسخه 4 ساعته رو اکران انلاین کنند. هولی شت:-t:-t@-)@-)@-)@-) فک کنم به اندازه لشکر یه کشور توش ادم کشته بشه:D:D:D
نسخه اکرانی چند ساعته؟
پس یه احتمال هست بعد اکران در سینما نسخه طولانی منتشر بشه :D

PXG

La Belle Époque
کاربر سایت
Jan 2, 2006
1,194
نام
پوريا
Killers of the Flower Moon فيلم بعدى مارتين اسكورسيزى ٦ اكتبر به صورت محدود و ٢٠ اكتبر به صورت گسترده اكران ميشه.

F82C2AC6-7ED5-4B7F-8443-49C6D2E71816.jpeg

گويا مدت زمان Oppenheimer كريستوفر نولان هم سه ساعته!

E6B26339-4291-4FB8-8BDA-B7D3557FA22D.jpeg

آخرین ویرایش:

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,072
نام
Ali
در جهان هستی انسان به نقطه ای رسیده است،که می تواند بی پرده حرفهایش را بزند،حرفایی که زمانی وقاحت محسوب میشد،شما می توانی هر حرفی بزنی،البته باید بدانی کی و کجا،تابوها شکسته می شوند و اسرار فاش می شوند،زمان حرفهای شاعرانه در سینما به اتمام رسیده است،از ۲۰۱۰ به بعد سینما و تلویزیون سعی کرده اند بهترین مشوق برای انسان های رنج دیده و آسیب دیده باشند،بهترین فیلم ها را برای آنها فراهم کرده اند،چون به نظر می رسد وضعیت زندگی شان فاجعه است،ولی این مهم نیست،اینجا با سیستمی روبروئیم که هدفش سرگرمی و گریزی به ورای واقعیت است.
-مارول ها از دل این طرز فکر بیرون آمده اند،البته صبحت من سینمای مارول نیست،آنها حداقل در بهترین بخش خود که همان سرگرمی است خوب پیش رفته اند،صحبت من آن نگاه مثبت بی نقصشان به اتفاقات است به اینکه همه چیز درست خواهد شد،به همین خاطر این است که هیچکس منطقی ترین کاراکتر ماجرا که همان تانوس است را درک نمی کند،وقتی از تعادل صبحت می کند،همه جنبه ی تراژدیک آن را در نظر می گیرند،و ماهیت واقعی حرفایش درک نمی کنند،کسی که راستش را می گوید و آنچه اتفاق افتاده است را دیده است،اینجاست که هر حرف غیر منتظره ای جنون آمیز جلوه می کند،بخاطر همین است در شخصیت پردازی تانوس ظرافت چندانی به کار نرفته است،و او را در حد یه بد من خبث طینت که سعی دارد، سیاره خود از فرو پاشی نجات دهد معرفی کرده اند.

به این خاطر است که کسی فیلم نهنگ را درک نمی کند چون شخصیت داستان نجات پیدا نمی کند،حتی با اینکه خودش نمی خواهد اما بیننده اسرار دارد نجات پیدا کند،چون هر چیزی در نهایت باید به خوبی و خوشی تمام شود.بعید است که در دنیای واقعی همه چیز طبق رویه ی خاصی پیش برود.
همیشه از نگاه شما خوشم می‌اومده،
حیفم اومد صرفاً با یک لایک این حرفم رو بیان کنم...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر