Arash-S212

کاربر سایت
Dec 18, 2021
412
نام
Ara$h
این فیلمه چینیه که اسکار گرفت . حوصله ندارم اسمشم بنویسم . بعد 40 دیقه دراپش کردم . فیلم زیبایی بود حیف شد اگه وسطش اس*هال نشده بودم حتما تا آخر میدیدم .
اسکار امسال فوق سمی بود واقعا ، کیت بلانشت لایق اسکار بود بجاش دادن به خانومه چینیه :|
تنها جایزه ای که کاملا درست بود برندن فریزر برای the whale بود ، نقشش رو عالی اجرا کرده بود

franticfixer

کاربر سایت
Mar 5, 2011
395
این فیلمه چینیه که اسکار گرفت . حوصله ندارم اسمشم بنویسم . بعد 40 دیقه دراپش کردم . فیلم زیبایی بود حیف شد اگه وسطش اس*هال نشده بودم حتما تا آخر میدیدم .
البته فیلم آمریکاییه، تولید A24.

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,767
نام
وحید
Screenshot_20230317_225926_Instagram.jpg
لنس ردیک دوست داشتنی هم متاسفانه فوت کرد نام و خاطره ش در ذهن همه هواداران سینما باقی خواهد موند من که هنوزم بازیهای قشنگش در نقش دنیلز سریال وایر جلوی چشمم هست روحش شاد باشه

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,375
View attachment 287502
لنس ردیک دوست داشتنی هم متاسفانه فوت کرد نام و خاطره ش در ذهن همه هواداران سینما باقی خواهد موند من که هنوزم بازیهای قشنگش در نقش دنیلز سریال وایر جلوی چشمم هست روحش شاد باشه
یهویی چی شد؟
قرار بود نقش زئوس بازی کنه و توی بالرین هم باشه
نقش آلبرت وسکرم ک لطف کرد یادگار گذاشت

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,240
نام
Мojtaba
اسکار امسال فوق سمی بود واقعا ، کیت بلانشت لایق اسکار بود بجاش دادن به خانومه چینیه :|
تنها جایزه ای که کاملا درست بود برندن فریزر برای the whale بود ، نقشش رو عالی اجرا کرده بود
بنده خدا برندان گلیسون بعد قرنی نامزد اسکار شد جایزه رو ندادن بهش دست آخر فقط یک بوس از لیدی گاگا نصیبش شد :D
من موندم اون اون یارو کوان رو چه حسابی جایزه نقش مرد مکمل رو برد. کلا این فیلم Everywhere به شدت اوریت شده بود نه که فیلم بدی باشه ولی در این حد نبود اصلا بازی هاش هم به جز میشل یوو لایق نامزدی اسکار هم نبودن تازه اون دختره رو هم نامزد اسکار کرده بودن:|

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,384
ظاهرا جهان پهلوان، حاج شیخ محمود «کیانو ریوز» تو فیلم I Am Legend 2 نقش شرور داستان رو داره! :D :-bd:Shocked:
حاجی واقعا خیلی دوست دارم بدونم داستان این فیلم و gladiator 2 رو چی میخوان دربیارن دو تا فیلم که تو شماره 1 به معنای واقعی کلمه تموم شدن امیدوارم فقط بهشون گند نزن که متاسفانه بعید میدونم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر