only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,375
نام
رامین
سلام دوستان.
هرکس دوست داشت بی زحمت بگه اگر فقط یک فیلم بود که میتونستید الان ببینید اون چه فیلمی بود.
جوابها برام جالبه.
این دو تا به ذهنم رسید
چندتا فیلم دیگه هم تو ذهنم دارم ولی این دوتا واقعا خاص هستن

128319

128320

من اولش چیزی به ذهنم نرسید ولی یه نفر گفت Blue is the warmest color
من تاحالا ندیدمش و دوس دارم ببینم، بی صبرانه مشتاق صحنه هاش هستم و یک دلیل مهم هست برای دیدنش :D شوخی ام ندارم،
Léa Seydoux هم خیلی خوشکله واقعا، بخاطر Death stranding میشناسمش :D
حتما ببینش و اگه خواستی Carol هم ببین :D، Blue is the warmest color صحنه هاش خیلی زیادتر از Carol :-j

آخرین ویرایش:

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
دیدم همرو ... شاوشنک جزء فیلمایی بود که زمانی که دیدمش خیلی دوستش داشتم... پرستیژ هم اتفاقا جزء اخرین فیلمایی بوده که دیدم ( جالبه بگم 3 بار این فیلمو از اول تا وسطاش دیده بودم و تازه این دفعه فکر کنم 2 3 ماه پیش بود، تا آخر تونستم ببینم و عالیییییییی بود عالی، دقیقا یه همچین جنس فیلمی نیاز دارم الان :D )

درباره ی LOTR موافقم باهات، حالا البته نمیگم ممکنه از هری پاتر خوشم نیاد یا چی... کلا سمت فانتزی ها زیاد نرفتم، ممکنه ببینم و خوشم بیاد.
از دو نسخه ی اول هابیت خوشم اومد. نسخه سومش رو ندیدم...

:>
ای کاش هابیت رو قبل LOTR نمیدی! الان دیدت نسبت به LOTR یچیزی مثل هابیت هست و خب واقعا حیفه که همچین دیدی ایجاد شده. به نظرم هابیت (حالا شاید بشه واسه نسخه اولش تخفیف قائل شد) در مقابله با LOTR فاجعه ای بیش نبود.
البته جهت قیاس بگم کتاب های LOTR یه سه گانه حماسی و هابیت کلا یه کتابه که برای بچه ها نوشته شده :))

من اولش چیزی به ذهنم نرسید ولی یه نفر گفت Blue is the warmest color
من تاحالا ندیدمش و دوس دارم ببینم، بی صبرانه مشتاق صحنه هاش هستم و یک دلیل مهم هست برای دیدنش :D شوخی ام ندارم،
Léa Seydoux هم خیلی خوشکله واقعا، بخاطر Death stranding میشناسمش :D
فیلم جالبیه ببینش :D

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
سلام دوستان.
هرکس دوست داشت بی زحمت بگه اگر فقط یک فیلم بود که میتونستید الان ببینید اون چه فیلمی بود.
جوابها برام جالبه.
Rear Window 1954
اگه فقط یه فیلم باشه که بتونم ببینم حتما بار ها و بارها تماشاش می کنم

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,418
کسایی که آثار برادران کوئن رو دیدن بگن به ترتیب فیلماشون چیان از بهترین تا بدترین، من چار تا معروفا رو دیدم ینی فارگو و پیرمرد ها جاشون نیست و لویین دیویس و لبووفسکی، الان موندم کدوما رو ببینم دیگه

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
کسایی که آثار برادران کوئن رو دیدن بگن به ترتیب فیلماشون چیان از بهترین تا بدترین، من چار تا معروفا رو دیدم ینی فارگو و پیرمرد ها جاشون نیست و لویین دیویس و لبووفسکی، الان موندم کدوما رو ببینم دیگه
بدون شک A Serious Man
میتونم بگم بهترین و فلسفی ترین فیلم‌شون، تقابل مذهب و علم، هویت و...

• Like
Reactions: Changed_Man 50

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
این لیست کارهای کوئن هاست . البته نظر شخصی منه. به ترتیب بهترین تا بدترین .
barton fink
miller's crossing
o brother where are thou
the man who wasn't there
a serious man
raising arizona
true grit این سرراست ترین کارشونه که شاید نشونه ای از سبک روایی خاص و منحصر به فرد کوئن ها نداشته باشه ولی یکی از بهترین کاراشون و یکی از کارهای خوب سال اکرانش بود.
blood simple
hudsucker proxy
burn after reading
intolorable cruelty با این که جزو کارهای خوب کوئن ها نیست برای ما و فرهنگمون واقعا ملموس و جذابه
buster scrugs
ladykillers
hail ceasar

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر