.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
سلام دوستان.
هرکس دوست داشت بی زحمت بگه اگر فقط یک فیلم بود که میتونستید الان ببینید اون چه فیلمی بود.
جوابها برام جالبه.
قبول کن انتخاب تنها یک فیلم، ظلم به بقیه فیلمهاست! ماتریکس، کنستانتین، ترمیناتور ۲، It Follows،ارباب حلقه ها

آخرین ویرایش:

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
قبول کن یک فیلم ظلمه! انتخاب کردنش مثل شکنجست، ماتریکس، کنستانتین، ترمیناتور ۲، It Follows

شت، کنستانتین:x:(( ۵۰ ساله دارن نقش لوسیفر رو میدن به این و اون ور، اما هیشکی نتونسته به گرد پای هنرنمایی پیتر استورماره در این فیلم برسه:D:x

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
انتظار اینو داشتم که بگی The Dark Knight :D

أره اون که رتبه اشو، هیس لجرشو و داستانشو همه چیش بر همگان واضحه :D

ولی من خیلی Dark Knight Rises رو دوست دارم و به نظرم خیلی در حقش اجحاف شد، تام هاردی شخصیت منفی به این بد اسی اصلا داریم ما؟، خیلی خوب بود به نظرم این فیلم، به دل من بدجوری نشست..

بعدشم دیگه گفتن یه فیلم الان تو فضای این فیلم بودم. نمیشه کلا یه فیلمو گفت من الان حداقل دوست دارم ۲۰ تا فیلم نام ببرم که دوست دارم ببینم دوباره :D الان اسلحه گذاشتم به و قسمت تصمیم گیریم گفتم یه دونه میگی یا ماشه رو میچکونم :D

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,304
نام
Matthew
دست همگیتون درد نکنه. راستش خیلی وقته دلم به فیلم دیدن نمیره ... یعنی حس و حالش نیست. آخرین فیلمی که دیدم البته جوکر بود (دوبارم دیدم) که خب لذت بردم ولی اینکه یه مدت نسبتا داره میشه طولانی، که فیلم نمی بینم اذیتم کرده...
بی برو برگرد میخوام یکی از اینهایی که معرفی کردید و ندیدم رو ببینم. :D حمله نکنید ولی ارباب حلقه هارو ندیدم :-":D ولی با Dark Knight ها، ترمیناتور و ماتریکس خودم موافقم. اینسپشن و اینترستلار رو هم اضافه می کنم + 12 مرد خشمگین.

ولی الان حقیقت یه فیلمی میخوام که دوباره منو مشتاق کنه به دیدن فیلم های زیاد. شاید چیز عجیبی بخوام ولی بنظرم بعضی اوقات همچین فیلم و سریال ها یا شاید بیشتر حس کنید، بازی هایی هستند که این حس رو تو ما ایجاد می کنند.

مرسی از همگی. :)

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,491
نام
سپهر
دست همگیتون درد نکنه. راستش خیلی وقته دلم به فیلم دیدن نمیره ... یعنی حس و حالش نیست. آخرین فیلمی که دیدم البته جوکر بود (دوبارم دیدم) که خب لذت بردم ولی اینکه یه مدت نسبتا داره میشه طولانی، که فیلم نمی بینم اذیتم کرده...
بی برو برگرد میخوام یکی از اینهایی که معرفی کردید و ندیدم رو ببینم. :D حمله نکنید ولی ارباب حلقه هارو ندیدم :-":D ولی با Dark Knight ها، ترمیناتور و ماتریکس خودم موافقم. اینسپشن و اینترستلار رو هم اضافه می کنم + 12 مرد خشمگین.

ولی الان حقیقت یه فیلمی میخوام که دوباره منو مشتاق کنه به دیدن فیلم های زیاد. شاید چیز عجیبی بخوام ولی بنظرم بعضی اوقات همچین فیلم و سریال ها یا شاید بیشتر حس کنید، بازی هایی هستند که این حس رو تو ما ایجاد می کنند.

مرسی از همگی. :)

تا فردا صبر کن!

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
سلام دوستان.
هرکس دوست داشت بی زحمت بگه اگر فقط یک فیلم بود که میتونستید الان ببینید اون چه فیلمی بود.
جوابها برام جالبه.
blue is the warmest color
:D

شوخی کردم لول
فقط و فقط pulp fiction

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,491
نام
سپهر
سلام دوستان.
جوابها برام جالبه.

متاسفانه نظر قطعی در مورد یک فیلم نمی تونم بگم ولی اگر سریال می خوای، شاید اگر در چنین وضعیت کارماگونه ای باشم که تنها یک سریال بر روی کامپیوترم ذخیره شده باشد و تنها مجبور باشم او را نگاه کنم و نگاهم می کنم و بدون هیچ کاتی، سریال فرار از زندان هست. درسته بهترین سریال هام وایر، سوپرانو و بریکینگ بد هستند ولی وقتی در ظرف این ده سال اخیر بیش از 4 مرتبه سریال فرار از زندان رو دیده باشی، متوجه می شی که این سریال یه چیزی داره که حاضری یک بار دیگه بری سایت آپارات و برای تفنن و صرف شام یا ناهار یک قسمتش رو ببینی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر