Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,446
نام
Matthew
تا فردا صبر کن!
چخبره فردا ... :D
صفحه بعدیم سریال معرفی کردی... راجب سریال که فرندز رو بستم اصلا رد خور نداره، یکی از دلایلی هم که سمت فیلم کمتر رفتم و میرم، همین فرندز لعنتیه :D هشتمیــــــن بار دارم تمومش میکنم و وقتی میرسم آخرش دوست دارم باز از اول ببینم و وقتی از اول میبینم دوست دارم به تک تک سکانس های مورد علاقم برسه

blue is the warmest color
:D

شوخی کردم لول
فقط و فقط pulp fiction
گزینه ی قابل تاملیه :-":D
پالپ فیکشن گزینه ایه که خودم تو ذهنم داشتم دقیقا. با اینکه یبار دیدمش، ولی انگار اصلا نفهمیدم و الان باید دوباره ببینم. (مثل لئون - راجب لئون هم همچین حسی دارم)

shame on you :D خیلی جلو خودمو گرفتم تا چیزی نگم:D
خوب شد پس هری پاتر رو هم اشاره نکردم x_x:D کلا به دنیا های فانتزی کمتر علاقه نشون دادم.
ولی خب باید بزودی شروع کنم اینارو ببینم چون میدونم فاجعس :D
Your name
مرسی... راجبش خوندم، خوشم اومد... زدم دانلود بشه. متشکرم

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,719
نام
Ebrahim

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
أره اون که رتبه اشو، هیس لجرشو و داستانشو همه چیش بر همگان واضحه :D

ولی من خیلی Dark Knight Rises رو دوست دارم و به نظرم خیلی در حقش اجحاف شد، تام هاردی شخصیت منفی به این بد اسی اصلا داریم ما؟، خیلی خوب بود به نظرم این فیلم، به دل من بدجوری نشست..

بعدشم دیگه گفتن یه فیلم الان تو فضای این فیلم بودم. نمیشه کلا یه فیلمو گفت من الان حداقل دوست دارم ۲۰ تا فیلم نام ببرم که دوست دارم ببینم دوباره :D الان اسلحه گذاشتم به و قسمت تصمیم گیریم گفتم یه دونه میگی یا ماشه رو میچکونم :D

مشکلی که به شخصه با Dark Knight Rises دارم اینه که از هیچ جنبه ای منطقی نیست و فیلنامه پر Plot Hole هست!
برخلاف دارک نایت که فیلمنامه قوی تری داشت و حداقل میشد خیلی چیزا رو توجیح کرد یا منطقی جلوه داد.
کلا سه گانه نولان برخلاف بقیه فیلمای کامیک سعی کردن واقع گرا تر باشند که سومین فیلم به طرز فجیعی تو این مورد شکست خورد.

صفحه بعدیم سریال معرفی کردی... راجب سریال که فرندز رو بستم اصلا رد خور نداره، یکی از دلایلی هم که سمت فیلم کمتر رفتم و میرم، همین فرندز لعنتیه :D هشتمیــــــن بار دارم تمومش میکنم و وقتی میرسم آخرش دوست دارم باز از اول ببینم و وقتی از اول میبینم دوست دارم به تک تک سکانس های مورد علاقم برسه

گزینه ی قابل تاملیه :-":D
پالپ فیکشن گزینه ایه که خودم تو ذهنم داشتم دقیقا. با اینکه یبار دیدمش، ولی انگار اصلا نفهمیدم و الان باید دوباره ببینم. (مثل لئون - راجب لئون هم همچین حسی دارم)

خوب شد پس هری پاتر رو هم اشاره نکردم x_x:D کلا به دنیا های فانتزی کمتر علاقه نشون دادم.
ولی خب باید بزودی شروع کنم اینارو ببینم چون میدونم فاجعس :D

مرسی... راجبش خوندم، خوشم اومد... زدم دانلود بشه. متشکرم
هری پاتر با LOTR به نظرم داستانش فرق داره. درسته جفتشون فانتزی هستند اما جنس هریپاتر با LOTR فرق داره. من خیلیا رو میشناسم که از دنیای فانتزی منتفرن و حتی GOT رو وقتی رسید به قسمتای فانتزیش دراپ کردن! ولی با LOTR به طرز فجیعی حال کردند.

در مورد فیلم هم صفحه قبل فکر کنم کسی به Shawshank Redemption اشاره نکرد. نمیدونم دیدی یا نه اما اگه ندیدی حتما جزو اولین فیلمات قرار بده. شاید بخونی یا اولش بگی ای بابا اینم یه فیلم حوصله سر بره عادیه ولی واقعا نیمه دوم فیلم و نیم ساعت پایانی میخکوبت میکنه! من سر این فیلم اپیلاسیون شدم :D
Prestige هم همینطور.

پ.ن : در مورد پالپ فیکشن موافقم. من 2 بار فیلمو تو دو بازه زمانی مخلتف دیدم و نتونستم بفهمم که چرا از نظر خیلیا بهترین فیلم تاریخه!

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,563
نام
سپهر

فردا فیلم Uncut Gems با کیفیت نتفلیکسش میاد. زیاد صداشو اینجا درآوردم. فیلمی که بعد مدمکس شاید دو سه بار دیگه هم پشت سرهم ببینمش!

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,719
نام
Ebrahim
فردا فیلم Uncut Gems با کیفیت نتفلیکسش میاد. زیاد صداشو اینجا درآوردم. فیلمی که بعد مدمکس شاید دو سه بار دیگه هم پشت سرهم ببینمش!

منتظر ۱۰۸۰p ۱۰bit ش از طرف PSA می مونم:D فکر کنم تنها کسی که تو تایپک در مورد این فیلم حرف میزنه تو بودی سپهر:D

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,446
نام
Matthew
مشکلی که به شخصه با Dark Knight Rises دارم اینه که از هیچ جنبه ای منطقی نیست و فیلنامه پر Plot Hole هست!
برخلاف دارک نایت که فیلمنامه قوی تری داشت و حداقل میشد خیلی چیزا رو توجیح کرد یا منطقی جلوه داد.
کلا سه گانه نولان برخلاف بقیه فیلمای کامیک سعی کردن واقع گرا تر باشند که سومین فیلم به طرز فجیعی تو این مورد شکست خورد.

هری پاتر با LOTR به نظرم داستانش فرق داره. درسته جفتشون فانتزی هستند اما جنس هریپاتر با LOTR فرق داره. من خیلیا رو میشناسم که از دنیای فانتزی منتفرن و حتی GOT رو وقتی رسید به قسمتای فانتزیش دراپ کردن! ولی با LOTR به طرز فجیعی حال کردند.

در مورد فیلم هم صفحه قبل فکر کنم کسی به Shawshank Redemption اشاره نکرد. نمیدونم دیدی یا نه اما اگه ندیدی حتما جزو اولین فیلمات قرار بده. شاید بخونی یا اولش بگی ای بابا اینم یه فیلم حوصله سر بره عادیه ولی واقعا نیمه دوم فیلم و نیم ساعت پایانی میخکوبت میکنه! من سر این فیلم اپیلاسیون شدم :D
Prestige هم همینطور.

پ.ن : در مورد پالپ فیکشن موافقم. من 2 بار فیلمو تو دو بازه زمانی مخلتف دیدم و نتونستم بفهمم که چرا از نظر خیلیا بهترین فیلم تاریخه!
دیدم همرو ... شاوشنک جزء فیلمایی بود که زمانی که دیدمش خیلی دوستش داشتم... پرستیژ هم اتفاقا جزء اخرین فیلمایی بوده که دیدم ( جالبه بگم 3 بار این فیلمو از اول تا وسطاش دیده بودم و تازه این دفعه فکر کنم 2 3 ماه پیش بود، تا آخر تونستم ببینم و عالیییییییی بود عالی، دقیقا یه همچین جنس فیلمی نیاز دارم الان :D )

درباره ی LOTR موافقم باهات، حالا البته نمیگم ممکنه از هری پاتر خوشم نیاد یا چی... کلا سمت فانتزی ها زیاد نرفتم، ممکنه ببینم و خوشم بیاد.
از دو نسخه ی اول هابیت خوشم اومد. نسخه سومش رو ندیدم...
:>

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,439
من اولش چیزی به ذهنم نرسید ولی یه نفر گفت Blue is the warmest color
من تاحالا ندیدمش و دوس دارم ببینم، بی صبرانه مشتاق صحنه هاش هستم و یک دلیل مهم هست برای دیدنش :D شوخی ام ندارم،
Léa Seydoux هم خیلی خوشکله واقعا، بخاطر Death stranding میشناسمش :D

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,018
سلام دوستان.
هرکس دوست داشت بی زحمت بگه اگر فقط یک فیلم بود که میتونستید الان ببینید اون چه فیلمی بود.
جوابها برام جالبه.
قلاده های طلا(ترجیحاً تو بقل @Lord Stark) :D

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
سلام دوستان.
هرکس دوست داشت بی زحمت بگه اگر فقط یک فیلم بود که میتونستید الان ببینید اون چه فیلمی بود.
جوابها برام جالبه.
بدون شک ارباب حلقه ها (ارباب فیلم ها :D)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر