AmirPXP

Indiana Jones
کاربر سایت
Mar 15, 2009
545
نام
AMIR
اولین تریلر فیلم The Northman ساخته ی رابرت اگرز، کارگردان فیلم های The Witch و The Lighthouse منتشر شد🔥
فیلم داستان یه شاهزاده ی وایکینگ رو دنبال میکنه که در جستجوی عدالت برای پدر کشته شده‌اشه..
ضمنا اکرانش اوایل اردیبهشته سال اینده اس
پ.ن: پیشنهاد میشه تریلرو ببینید!!

View attachment 237373
عجب تریلری بود به این میگن یه فیلم وایکینگی درست حسابی🤯🤯🤯🤯

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
تریلر The northman عالی بود!
چه کرده رابرت اگرز، خیلی منتظر بودم ببینم با یه فیلم با بودجه و وسعت بزرگتر چیکار میکنه و حداقل تریلر ناامیدمون نکرد که هیچ، فقط انتظار برای فیلم رو سخت تر کرد!
اون عناصر عجیب و مرموز بودن فیلم های قبلیش هم مثل اینکه همچنان توی فیلم هستن... 8->
+
1640020494390.png

=P~
پوستر فیلم رو هم خیلی میپسندیم

آخرین ویرایش:

mohsenjyubi201

کاربر سایت
Jun 17, 2011
558
چه میکنه این the northman تریلر اسپویل زیادی داشت ولی الحق آدرنالین میبره بالا سال ها بود تریلر یه فیلم اینطوری منو هایپ نکرده بودش. بالای 20 دفعه دیدمش تا الان.

چه فایت های نابی داشت خصوصا یه سکانسش از بلندی میپره با تبر میزنه به طرف.

و چه میکنه این کارگردان جوان.یه شاهکار و یه فیلم خیلی خوب داده اول کار حرفه گریش

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,485
نام
سپهر
دوستان چندتا فیلم جدید اومده
اما این‌جا کسی در موردشون حرف نزده.
فاز چیه؟:D
منظورم the french dispatch و drive my car هست

از سینمای آسیای شرقی خوشم نمیاد اما این فیلم میتونه مانع برنده شدن فیلم فرهادی بشه. سینماتوگرافی اندرسون هم کلا باهاش مشکل دارم. فیلم هایی که منتظرش هستم هنوز نیومده؛

Mass
Don't Look Up
Lost Daughter
A Hero

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,068
نام
Ali
از سینمای آسیای شرقی خوشم نمیاد اما این فیلم میتونه مانع برنده شدن فیلم فرهادی بشه. سینماتوگرافی اندرسون هم کلا باهاش مشکل دارم. فیلم هایی که منتظرش هستم هنوز نیومده؛

Mass
Don't Look Up
Lost Daughter
A Hero
درود. خوش حالم که بالاخره یه نفر جواب داد!
در مورد سینماتوگرافی باید بگم من هم این دیدگاه رو نسبت به خیلی از آثار دارم. همین که می‌بینم سینماتوگرافی باب میلم نیست و یا رنگ بندی‌ها دلم رو میزنه کلاً بیخیال فیلم میشم!
مورد آخری که به یاد دارم برمیگرده به فیلم اسپنسر. هرچند همه میگن فیلم خوبیه اما واقعاً نتونستم ببینم از بس حس می‌کردم غلظت رنگش اشتباهه و باید یه چیز دیگه می‌بود...
در مورد "قهرمان"؛
ماه پیش توی سینما دیدمش. باور کنید از بد هم بدتره و فرهادی حتی دیگه نمی‌تونه با احساساتت بازی کنه! سیر داستان که دیگه بماند...
فیلم آزاده مسیح زاده رو از یوتوب دیدم. پُر تعلیق‌تر و جذاب‌تر بود برای من. اگه ببینید متوجه میشید که فرهادی چه چیزی تفت داده!
حرف در مورد شخص فرهادی زیاده اما این‌جا تاپیک فیلمه و بهتره به سیاست نپردازیم، هرچند سیاست در همه چی دخیله...

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,141
نام
پویان
دوستان چندتا فیلم جدید اومده
اما این‌جا کسی در موردشون حرف نزده.
فاز چیه؟:D
منظورم the french dispatch و drive my car هست
درود.
درایو مای کار رو ندیدم هنوز. نسخه کم حجم و بدون هاردسابش هنوز نیومده.
فرنچ دیسپچ بد نبود، اما دلچسب هم نبود.
من این سبک فرمی که اندرسون تو فیلماش به کار میبره رو خیلی دوست دارم. خیلی با فرم کار میکنه و یه حالت مکانیکی میده به فیلماش. زاویه دوربین، کات خوردنای سریع، بازی با رنگ، دیالوگای سریع و... اما این فیلمش یه مشکلی داشت و اینم راوی وراج فیلم بود! از اول فیلم یکی داره تو فیلم حرف میزنه! اون سه تا گزارشی هم که در قالب سه حلقه تو فیلم به نمایش درمیاد، راوی دارن و هی حرف میزنند! نقش راوی تو این فیلم زیادی پررنگه! و این حجم از دیالوگ واقعا حوصله سربر و خسته کننده است! به تماشاگر اجازه نمیده برای چند لحطه یا چند دقیقه در سکوت از تصاویر و قاب های زیبایی که اندرسون در فیلم ساخته، لذت ببره.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,485
نام
سپهر
درود. خوش حالم که بالاخره یه نفر جواب داد!
در مورد سینماتوگرافی باید بگم من هم این دیدگاه رو نسبت به خیلی از آثار دارم. همین که می‌بینم سینماتوگرافی باب میلم نیست و یا رنگ بندی‌ها دلم رو میزنه کلاً بیخیال فیلم میشم!
مورد آخری که به یاد دارم برمیگرده به فیلم اسپنسر. هرچند همه میگن فیلم خوبیه اما واقعاً نتونستم ببینم از بس حس می‌کردم غلظت رنگش اشتباهه و باید یه چیز دیگه می‌بود...
در مورد "قهرمان"؛
ماه پیش توی سینما دیدمش. باور کنید از بد هم بدتره و فرهادی حتی دیگه نمی‌تونه با احساساتت بازی کنه! سیر داستان که دیگه بماند...
فیلم آزاده مسیح زاده رو از یوتوب دیدم. پُر تعلیق‌تر و جذاب‌تر بود برای من. اگه ببینید متوجه میشید که فرهادی چه چیزی تفت داده!
حرف در مورد شخص فرهادی زیاده اما این‌جا تاپیک فیلمه و بهتره به سیاست نپردازیم، هرچند سیاست در همه چی دخیله...
فیلم های وس اندرسون سکانس های حشو زیاد دارد. ایرادی که اکثر افراد سر همین فیلم French Dispatch گرفته بودند. آن قدر میزان سکانس های حشو در بوداپست زیاد است که یادم می آید اکثر اتفاقات پرده دوم فیلم را اسکیپ کردم.

یک سنت دیرینه ای بود که آثار فرهادی را در سینما می دیدم که کرونا باعث شد که امسال این ریسک را نکنم. اگر منظورتان از ان مستند، همان مستندی است که شاگرد فرهادی ساخته است، بحث درازی صورت گرفت که به سرقت ادبی همدیگر را متهم کردند که وکیل فرهادی با ذکر اطلاعات دقیق، پرونده را مختومه کرد. تا فیلم را ندیده ام، پیرامونش حرفی نخواهم زد. فروشنده و همه می دانند باب میل نبود. گذشته هم بسیار اگزوتیک بود و یک پلان هم از آن به یاد ندارم. جدایی، درباره الی، دایره زنگی (تنها فیلم نامه نویس)، چهارشنبه سوری کارهای درجه یک فرهادی هستند.

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,245
نام
امیرحسین
نقدهای به شدت قطبی و سیاه و سفید ماتریکس داره منتشر میشه، بعضیا به شدت نا امید شدن و بعضیا به شدت راضی! ظاهرا دژاووی پایان سه گانه در حال وقوعه...
پ.ن: فیلم فردا شب روی HBO Max منتشر میشه و به زودی می تونیم منتظر لینک ها باشیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر