*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
رزیدنت اویل مگه برای کپکام نیست؟
این همه فیلم و سریال ازش بیرون میاد چرا هر کدوم یه داستانی رو دارن روایت میکنن؟!
من یادمه رزیدنت اویل های 1 2 3 4 5 ایی که از اول سال 2000 پخش شدن رو که دیدم کلا داستانشون با سری بازی های رزیدنت اویل ایی که از پلی استیشن 1 بازی میکردیم فرق داشت!
خب اینا چرا عین آدم نمیان داستانشون حالا در قالب سریال یا سری سینمایی بسازن؟!
چرا هر چند سال یه بار یا یه انیمیشنی میسازن که شخصیت های بازی توش هستن اما داستان اون نیست!؟ یا داستان و شخصیت ها کلا فرق داره!
این رزیدنت اویل به راکون سیتی خوش آمدین که خیلی بد ساخت بود.
یه چیزی سر هم کرده بودن تو یک ساعت و نیم دادن دست مردم.

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
رزیدنت اویل مگه برای کپکام نیست؟
این همه فیلم و سریال ازش بیرون میاد چرا هر کدوم یه داستانی رو دارن روایت میکنن؟!
من یادمه رزیدنت اویل های 1 2 3 4 5 ایی که از اول سال 2000 پخش شدن رو که دیدم کلا داستانشون با سری بازی های رزیدنت اویل ایی که از پلی استیشن 1 بازی میکردیم فرق داشت!
خب اینا چرا عین آدم نمیان داستانشون حالا در قالب سریال یا سری سینمایی بسازن؟!
چرا هر چند سال یه بار یا یه انیمیشنی میسازن که شخصیت های بازی توش هستن اما داستان اون نیست!؟ یا داستان و شخصیت ها کلا فرق داره!
این رزیدنت اویل به راکون سیتی خوش آمدین که خیلی بد ساخت بود.
یه چیزی سر هم کرده بودن تو یک ساعت و نیم دادن دست مردم.
به این خاطره که فقط به فکر پول دراوردن از اسم برندن و کیفیت و داستان فیلما براشون اهمیتی نداره

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,507
نام
سپهر
فیلم های Titane, Memoria و Bad Luck Ba**ng and Looney Po**n به Shortlist بهترین فیلم های خارجی زبان اسکار راه پیدا نکردند.

Austria: Great Freedom
Belgium: Playground
Bhutan: Lunana: A Yak in the Classroom
Finland: Compartment No. 6
Denmark: Flee
Germany: I’m Your Man
Iceland: Lamb
Iran: A Hero
Italy: The Hand of God
Japan: Drive My Car

Kosovo: Hive
Mexico: Prayers For The Stolen
Norway: The Worst Person In The World
Panama: Plaza Catedral
Spain: The Good Boss

آخرین ویرایش:

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
واکنش من نسبت به دیالوگ های شخصیت لیان اس کندی تو فیلم فوق العاده زیبا و خفن Resident Evil Welcome to Raccoon City:

View attachment EwnBfBiWEAIBI63.mp4

مهمترین و محبوب ترین شخصیت سری رزیدنت اویل رو تبدیل کردن به پلشت ترین و بی مصرف ترین و احمق ترین شخصیت در هالیوود!:D:| بعضی مواقع پیش خودم فکر میکردم ظاهرا تو تیم نویسندگان کسی به این شخصیت مشکل داشته که چنین دیالوگ های افتضاحی و حالم بهم زنی براش نوشتن! :D :|

خدا شاهده حوصله ام سر رفته بود و فیلمو دیدم و بیاید این لطف و در حق خودتون بکنید و احساس کنید که چنین زهرماری ساخته نشده! :D :|

جدی میگم، اگر طرفدار لیان هستید، واقعا این فیلمو نبیند چون باعث میشه بشدت از این شخصیت حتی توی بازی های مجموعه متنفر بشید!:D

کست بشدت افتضاح فیلم و همچنین بودجه پایینش، خیلی راحت فیلمو نابود کرد! و باعث میشه که با خودتون بگید که پسر من الان اینجا چیکار میکنم و چرا دارم این زهر مار رو میبینم! :D :| این دکمه شیفت و دلیت کو!:D

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,507
نام
سپهر
واکنش من نسبت به دیالوگ های شخصیت لیان اس کندی تو فیلم فوق العاده زیبا و خفن Resident Evil Welcome to Raccoon City:

View attachment 237613

مهمترین و محبوب ترین شخصیت سری رزیدنت اویل رو تبدیل کردن به پلشت ترین و بی مصرف ترین و احمق ترین شخصیت در هالیوود!:D:| بعضی مواقع پیش خودم فکر میکردم ظاهرا تو تیم نویسندگان کسی به این شخصیت مشکل داشته که چنین دیالوگ های افتضاحی و حالم بهم زنی براش نوشتن! :D :|

خدا شاهده، من حوصله سر رفته بود و فیلمو دیدم و بیاید این لطف و در حق خودتون بکنید و احساس کنید که چنین زهرماری ساخته نشده! :D :|

جدی میگم، اگر طرفدار لیان هستید، واقعا این فیلمو نبیند چون باعث میشه بشدت از این شخصیت حتی توی بازی های مجموعه متنفر بشید!:D

کست بشدت افتضاح فیلم و همچنین بودجه پایین آن، خیلی راحت فیلمو نابود کرد! و باعث میشه که با خودتون بگید که پسر من الان اینجا چیکار میکنم و چرا دارم این زهر مار رو میبینم! :D :| این دکمه شیفت و دلیت کو!:D
avan jogia sunglasses GIF by Now Apocalypse

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson

View attachment 237613

خدا شاهده، من حوصله سر رفته بود و فیلمو دیدم و بیاید این لطف و در حق خودتون بکنید و احساس کنید که چنین زهرماری ساخته نشده! :D :|

کست بشدت افتضاح فیلم و همچنین بودجه پایین آن، خیلی راحت فیلمو نابود کرد! و باعث میشه که با خودتون بگید که پسر من الان اینجا چیکار میکنم و چرا دارم این زهر مار رو میبینم! :D :| این دکمه شیفت و دلیت کو!:D
من فقط نیم ساعت از فیلم رو تونستم تحمل کنم . یعنی به شکل عجیبی انگار از قصد می خواستن افتضاح بسازن . این که سعی کنه کلیشه هارو بشکنی و یک شمایل شناخته شده رو از نو روایت کنی و ساختارشکنی کنی خوبه ولی اون رویکردی که سازنده های این فیلم درباره شخصیت های جیل و لیان پیش گرفتن بیشتر فقط روی مخ رفتن طرفدارا بود . باز صد رحمت به نسخه های سلطان اندرسون. لااقل شخصیت ها اگه اصلی نبود فقط از نظر ظاهری یکم مشکل داشتن اما کلا سیفون رو روی شخصیت ها نکشیده بود
حالا نکته فاجعه اینه نسخه ی نتفلیکس از همون موقع معرفی داد میزد از این چند پله فاجعه تره . خدا به داد برسه اون یکی چه افتضاحی قراره بشه

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,516
نام
میلاد
چه سمیه این ماتریکس :/
بیشتر شبیه یه فن میده درجه چندمیه تا دنباله فیلمی که نسخه اورجینالش سینما رو تکون داد.
چطوری واقعا به همچین خزعبلی چراغ سبز تولید دادن! واقعا یه شوخی بی مزه بود...

graywolf

کاربر سایت
Jun 1, 2007
1,180
نام
احمد
چه سمیه این ماتریکس :/
بیشتر شبیه یه فن میده درجه چندمیه تا دنباله فیلمی که نسخه اورجینالش سینما رو تکون داد.
چطوری واقعا به همچین خزعبلی چراغ سبز تولید دادن! واقعا یه شوخی بی مزه بود...
دقیقاً، خیلی ضعیف بود، داستان خیلی آبکی بود و فقط خواستن یه چی تولید کنن!
اگه فمینیست ها مارو نمیکشن شاید بخاطر تغییر هورمون های برادران واچوفسکی به خواهران باشه! تو این فیلم هم که فقط یکیشون بود!
انتظارم خیلی دیالوگ های پر محتوا تر و داستان تاریک و پایان بندی ترسناکی رو داشت.
فیلم در حد آثار تینیجری پایین اومده بود

Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
939
نام
هادی

View attachment 237613

خدا شاهده حوصله ام سر رفته بود و فیلمو دیدم و بیاید این لطف و در حق خودتون بکنید و احساس کنید که چنین زهرماری ساخته نشده! :D :|

کست بشدت افتضاح فیلم و همچنین بودجه پایینش، خیلی راحت فیلمو نابود کرد! و باعث میشه که با خودتون بگید که پسر من الان اینجا چیکار میکنم و چرا دارم این زهر مار رو میبینم! :D :| این دکمه شیفت و دلیت کو!:D
دارم فکر میکنم اگه بچه های بازی‌سنتر پول رو هم میذاشتن و فیلمنامه رو هم خودمون مینوشتیم و کست فیلم رو هم از خود اعضای فروم انتخاب میکردیم فیلم خیلی خیلی بهتری از آب در میومد. :D

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,103
کلا تمام ریمیک ها، Sequel ها و فیلم هایی که بر اساس گیم ها ساخته می شوند، ندید بد هستند مگر اینکه خلافش ثابت بشه!!
ایده ماتریکس و اینکه مثلا ما در یک شبیه ساز زندگی می کنیم قبلنا برام خیلی جالب بود تا اینکه یه مصاحبه ای با دکتر Jim Al-Khalili (فیزیکدانه) دیدم که ازش راجع به احتمال اینکه ما واقعا در یک شبیه ساز زندگی میکنیم پرسیده بودن که جواب جالبی داد: اینکه فرض کنیم ما در یک شبیه ساز زندگی میکنیم نتیجه ـش اینه که پس یک دنیای واقعی فرای دنیای شبیه سازی شده ما وجود داره، اما مشکل اینجاست که ساکنان اون دنیای واقعی که مارو شبیه سازی کردن خودشون از کجا می تونن مطمئن بشن که داخل یه شبیه ساز دیگه نیستن؟!! و این خودش یه زنجیره بی نهایت رو ایجاد میکنه که میشه تا ابد فرض کرد همه دنیاها شبیه سازن و واقعیت نهایی وجود نداره!!!
در نتیجه ایده ماتریکس و فلسفه شک گرایی دکارتیش با وجود اینکه جالبه اما عملا خیلی ارزش جدی گرفته شدن رو نداره!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر