UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,516
نام
میلاد
زندگی خرج داره دیگه ، سنش هم بالا رفته داره برای سرگرمی و پول نقش میگیره مشکلش چیه :D
نقش مهم دیگه بهش پیشنهاد نمیشه که.امثال آرنولد و استالونه بی خیال بازیگری هستن (البته استالونه سالی یدونه میگیره بعضا) یکی هم مثل این هرچی دستش میاد بازی میکنه.

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
نمیدونم اینجا پست شد یا نه ولی عاقای obama :-" مثل هر سال لیست فیلم های مورد علاقش رو توییت کرد:

1639832461331.png

به خود لیست کاری ندارم و در کل لیست خیلی خوبی به نظر میرسه، فقط اومدم بگم فیلم اولی، Drive my Car رو خیلی منتظرشیم :-"

1639832613003.png

اقتباس یکی از داستان های موراکامی هست که هیچی، اینطور فیلم های آروم و درام ژاپنی رو خیلی دوست دارم به شخصه، در کل فیلم هایی که در مورد روابط ادما و موارد و مشکلات روزمره میسازن به طرز عجیبی خوبن.
حالا جدا از اینا، فیلم متا و نقد های خیلی مثبتی هم گرفته و ملت هم از فیلم راضی بودن...

+

tragedy of macbeth هم البته خیلی خوب به نظر میرسه و اگه به اندازه تریلرش عجیب باشه میره بالای لیست بهترین فیلم های 2021 برای من... :-"

+

عاقا این 2021 هر چقدر برای صنعت بازی ها بد بود، بجاش فیلم خوب زیاد داشت :-"

+

در مورد the last duel اینجا پست ندادم فکر کنم، فیلم واقعا خوب ولی بیش از حد طولانی بود، اونم طولانی بودنی که اذیت کننده بود برای من، جوری که انگار زمان نمیرفت جلو و اگه فیلم جمع و جور تر و 30-50 دقیقه کوتاه تر بود خیلی بیشتر میپسندیدیمش... :-??

آخرین ویرایش:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,506
نام
سپهر
نمیدونم اینجا پست شد یا نه ولی عاقای obama مثل هر سال لیست فیلم های مورد علاقش رو توییت کرد:

View attachment 237160

به خود لیست کاری ندارم و در کل لیست خیلی خوبی به نظر میرسه، فقط اومدم بگم فیلم اولی، Drive my Car رو خیلی منتظرشیم :-"

View attachment 237161

اقتباس یکی از داستان های موراکامی هست که هیچی، اینطور فیلم های آروم و درام ژاپنی رو خیلی دوست دارم به شخصه، در کل فیلم هایی که در مورد روابط ادما و موارد و مشکلات روزمره میسازن به طرز عجیبی خوبن.
حالا جدا از اینا، فیلم متا و نقد های خیلی مثبتی هم گرفته و ملت هم از فیلم راضی بودن...

+

tragedy of macbeth هم البته خیلی خوب به نظر میرسه و اگه به اندازه تریلرش عجیب باشه میره بالای لیست بهترین فیلم های 2021 برای من... :-"

+

عاقا این 2021 هر چقدر برای صنعت بازی ها بد بود، بجاش فیلم خوب زیاد داشت :-"

+

در مورد the last duel اینجا پست ندادم فکر کنم، فیلم واقعا خوب ولی بیش از حد طولانی بود، اونم طولانی بودنی که اذیت کننده بود برای من، جوری که انگار زمان نمیرفت جلو و اگه فیلم جمع و جور تر و 30-50 دقیقه کوتاه تر بود خیلی بیشتر میپسندیدیمش... :-??

Drive My Car که خیلی وقته اومده!

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
Drive My Car که خیلی وقته اومده!
لعنتی اون سایت تورنت که من معمولا چک میکنم نزاشتش هنوز :| (rarbg)
الان سرچ کردم دیدم بعله کیفیت خوبش توی سایت های دیگه هست :-"

خیلی ممنون، امشب بریم ببینیمش :x

آخرین ویرایش:

pouria.sh

کاربر سایت
Nov 13, 2020
304
فیلم جدید ماتریکس رو دیدم ... سقوط آزاد بود به نظرم
کاشکی اصلا ساخته نمیشد
البته من کیفیت ضبط شده روی پرده سینما رو دیدم (طاقت نیاوردم تا پس‌فردا😅)

ترجیح میدادم خاطرات اون سه‌گانه دست‌نخورده باقی میموندند ...

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
احسنت، واقعا یک تنه داره سبک علمی تخیلی رو میبره جلو.

راما رو من راهنمایی که بودم بطور اتفاقی تو کتابهای برادرم پیدا کردم.
یادم نیست کدوم بود اما یادم میاد عکس روی جلدش دیدم و شروع کردم به خوندن، اما بعدش بقیه نسخه هارو هم با در به دری پیدا کردم.
چندسالی طول کشید ولی واقعا ارزشش داشت.

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,240
دیشب ماتریکس رو دیدم چون دیگه نمیتونستم تحمل کنم:D چقدر فیلم عجیبی بود. فعلا نمیتونم بگم قطعی حسم بهش چیه! یه سری چیزاش خیلی خوب بود و یه سری چیزای دیگش نه چندان:D فیلم به شدت متا و سلف رفرنسه که احتمالا دو دستگی زیادی ایجاد میکنه بین مخاطبا.
صحنه های اکشن جذاب بود، بازیگرای جدید شاید بغیر یه نفر (باگز) بقیه نچسب بودن، موسیقی هم خیلی خوب بود.
خلاصه جوری نبود که بگم شاهکاره یا نا امید کننده. صرفا خوش گذشت:D

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
اولین تریلر فیلم The Northman ساخته ی رابرت اگرز، کارگردان فیلم های The Witch و The Lighthouse منتشر شد🔥
فیلم داستان یه شاهزاده ی وایکینگ رو دنبال میکنه که در جستجوی عدالت برای پدر کشته شده‌اشه..
ضمنا اکرانش اوایل اردیبهشته سال اینده اس
پ.ن: پیشنهاد میشه تریلرو ببینید!!

View attachment 237373

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر