Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,248
نام
امیر حسین
منم اومدم بگم لگولاس ... دیدم نظرسنجی تموم شده شروع نشده :)) :-" داریم ازش بهتر مگه؟ :-"

اینک رو گذاشتید، بعد خبری از Aloy که رسما و شرعا کمانداره، نیست؟ عجب :-"
پ.ن: برای مقام دوم با جومونگ موافقم:-"

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,995
نام
آریا
غلامعلی ۹ ساله از تهران بهتر از این می‌تونست پوستر طراحی کنه! :|
گذشته از پوستر افتضاح، من هنوز نفهمیدم اینا چی توی تام هالند دیدن که برای این نقش انتخابش کردن. همین‌طور مارک والبرگ!

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,485
نام
سپهر
گذشته از پوستر افتضاح، من هنوز نفهمیدم اینا چی توی تام هالند دیدن که برای این نقش انتخابش کردن. همین‌طور مارک والبرگ!
1639647765632.png

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,475
مارک سنش بالاس اگه نه خیلی بیشتر شبیه دریک هست ، تازه به نظر من این نسبت به بازگیر کلویی خیلی بهتر اون که تو دیواره

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
فیلم Antlers رو می بینم؛ تو این ۲۰ دقیقه که شروع شده به جز اتمسفر مریض و سنگینش، موسیقی متن فیلم بشدت خفن بوده و منو یاد چهار قسمت اول بازی سایلنت هیل میندازه!

فوق العاده کار کرده خاویر نابارته!

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,661
نام
Moein
بالاخره مستند juice wrld اومد:-< اگر به هیپ هاپ و emo rap و بایوگرافی علاقه دارید از دستش ندید اصلا
Screenshot (76).png
قبل از دیدنش به نظرم مستند everybody`s everything که زندگینامه lil peepئه رو ببینید که اونم خیلی خوش ساخته
image_2021-12-16_185226.png
امیدوارم یه مستند درست حسابی هم برای تنتاسیون بسازن، حیفه از یوتیوب ملت بایوگرافیشو ببینن

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,499
هایپ رسانه ای. این هالند یه فیلم خوب نداره.بازیگر مضخرف. مثل اون زندایا.ولی همش به اینا فیلم میدن.

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,317
هایپ رسانه ای. این هالند یه فیلم خوب نداره.بازیگر مضخرف. مثل اون زندایا.ولی همش به اینا فیلم میدن.
من فکرکنم که ابن زندیا با پارتی اومده انقدر نچسب مگه داریم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر