Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
این یه عکس از pal

mgs4-le-pal-unboxing-490.jpg

ehsan0912288

کاربر سایت
Jun 25, 2008
282
نام
Ehsan
بابا یکی جواب ما رو بده دیگه
اقا یه سوال mgs4 من ریجن 3 هست و در زمان cutsence ها و مکالمه در codec صدایی از مکالمه شنیده نمیشه و با زیر نویس باید بفهمم چی میگن البته اگه صدای tv رو تا 100 بالا ببرم یه چیزایی شنیده میشه
می خواستم ببینم مشکل از کجاست و راه حلی داره یا نه ؟

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,717
نام
امیر
اقا یه سوال mgs4 من ریجن 3 هست و در زمان cutsence ها و مکالمه در codec صدایی از مکالمه شنیده نمیشه و با زیر نویس باید بفهمم چی میگن البته اگه صدای tv رو تا 100 بالا ببرم یه چیزایی شنیده میشه
می خواستم ببینم مشکل از کجاست و راه حلی داره یا نه ؟

ببینم توی بازی های دیگه همچین مشکلی نداری ؟ فقط توی mgs4 اینجوریه ؟

ehsan0912288

کاربر سایت
Jun 25, 2008
282
نام
Ehsan
اره از بین بازیهای genji oblivion rainbow6 vegas 1 2 icon motorstorm resistance tony hawk fear darkness splinter cell warhawk cod3 cod4 heavenly sword lair jericho dmc4 gta4 juiced2 conan uncharted فقط در بازیه ی mgs4 این مشکل رو دارم
لطفا راه حل پیدا کنید

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
اره از بین بازیهای genji oblivion rainbow6 vegas 1 2 icon motorstorm resistance tony hawk fear darkness splinter cell warhawk cod3 cod4 heavenly sword lair jericho dmc4 gta4 juiced2 conan uncharted فقط در بازیه ی mgs4 این مشکل رو دارم
لطفا راه حل پیدا کنید

توی آپشن بازی قسمت صدا رو یه چک بکن .
---------------------------------------
آقا این مرحله سوم چقدر زود تموم شد اصلا نفهمیدم چی شد :confused:
اینطوری باشه بازی خیلی کوتاهه :(
بنظر میاد خواستن یه فیلم بسازن گفتن یه ذره گیم پلی هم بزنیم قاطیش :laughing:
این مرحله چهارم هم که میگفتید خیلی قشنگه اصلا بنظرمن قشنگ نیست .

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
مهدی جون بنده روی Hard کلا 20.12.43 طول کشید با اینکه خیلی میباختم و کانتینیو میکردم و کلی میگشتم و از محیط لذت میبردم و تمام Codec و CutScene ها رو دیدم.
90 دقیقه CutScene واسه 20 ساعت گیم پلی کمه ها :D.

پ.ن. دم همون Uncharted گرم که با 8 ساعت گیم پلی 55 دقیقه CutScene داشت، باز بگو اژدهای درون بد بازی بود :D.

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
مهدی جون بنده روی Hard کلا 20.12.43 طول کشید با اینکه خیلی میباختم و کانتینیو میکردم و کلی میگشتم و از محیط لذت میبردم و تمام Codec و CutScene ها رو دیدم.
90 دقیقه CutScene واسه 20 ساعت گیم پلی کمه ها :D.

پ.ن. دم همون Uncharted گرم که با 8 ساعت گیم پلی 55 دقیقه CutScene داشت، باز بگو اژدهای درون بد بازی بود :D.

فریدون جون با درجه hard میباختی ؟؟؟ :confused:
بنظر من حتی با hard خیلی آسونه تا ببینیم با درجه ای که بعد از تموم کردن بازی باز میشه چطوره :-"
آقا این دشمن چرا بیشتر اوقات انقدر خنگن :confused: مثلا از پشت سر به یکی از دونفری نفر که کنار هم ایستادن شلیک میکنی اون یکی اصلا زحمت به خودش نمیده برگرده ببینه کی داره میزنشون :biggrin1:
یا اینکه میان بالا سرت بعد از اینکه نیم ساعت بهت زل میزنن تازه میگن ((ها)) :laughing:
راستی فریدن من نمیگم سکانسها کمه ، اتفاقا نسبت به گیم پلی بیشتره ، هر چی فکر میکنم احساس میکنم بیشتر از 90 دقیقه فیلم دیدم :blushing: واسه همینه که میگم احتمالا فیلم خواستن بسازن گفتن واسه اینکه یه انتراک وسط فیلم بدن گفتن گیم پلی هم توش بذاریم ملت خسته نشن :biggrin1:
ولی خداییش بازی قشنگیه ، فقط من نفهمیدم اینهمه بازی حجمش زیاده بخاطر سکانسهای سینماییش بوده :confused: یا چیز دیگه چون گستردگی نقشه و گرافیک بازی انقدر نیست که بخوان روی بلو ری دولایه بزنن .

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza

ACT3 کلاً کوتاه تر از ACT های دیگه هست.
:|
برای اینکه شما MGS1 رو بازی نکردید که میگید قشنگ نیست ولی بازهم نباید بگید چون بهترین گرافیک رو داره به نظر من و گیم پلیش هم خیلی خوبه. کلاً همین هست دیگه ! کسانی که از نسخه ی 1 بازی رو بازی نکرده باشن، ممکن هست که از بازی خوششون نیاد، کما اینکه شما از بازی خوشتون اومده.

بنظر من حتی با hard خیلی آسونه تا ببینیم با درجه ای که بعد از تموم کردن بازی باز میشه چطوره :-"

از چه نظر آسونه ؟ یکی از دلایلی که بازی آسون و کوتاه به نظر میاد این هست که بازی رو شما ها اکشن میرید در صورتی که این بازی Stealth هست ! اگر شما Stealth برین، تازه میفهمید که هم چقدر سخت هست و هم چقدر بلند ! ( البته بازی رو اکشن تمام هم بخواید رو درجه ی BB Hard برین فکر کنم 15 ساعتی طول بکشه { اگر خیلی حرفه ای باشید } که واسه ی یک بازی خیلی هم خوبه ! )

یا اینکه میان بالا سرت بعد از اینکه نیم ساعت بهت زل میزنن تازه میگن ((ها)) :laughing:

:| شما از قابلیت OctoComo بحره میبرید و کسی شما رو نمیبینه ! اگر آنلاین Mode ـه Sneaking Mission رو بازی کنید، میفهمید که واقعاً تشخیص Snake سخت هست.

راستی فریدن من نمیگم سکانسها کمه ، اتفاقا نسبت به گیم پلی بیشتره ، هر چی فکر میکنم احساس میکنم بیشتر از 90 دقیقه فیلم دیدم واسه همینه که میگم احتمالا فیلم خواستن بسازن گفتن واسه اینکه یه انتراک وسط فیلم بدن گفتن گیم پلی هم توش بذاریم ملت خسته نشن

خب اگر CS نسازن، چجوری داستان بازی رو به شما بگن ؟!!! ایرادهایی میگیری شما ها !
در ضمن تمام CS ها Real Time هست و 100% ساختن این همه CS خیلی سخت تر از ساختن همون قدر بازی هست.

ولی خداییش بازی قشنگیه ، فقط من نفهمیدم اینهمه بازی حجمش زیاده بخاطر سکانسهای سینماییش بوده یا چیز دیگه چون گستردگی نقشه و گرافیک بازی انقدر نیست که بخوان روی بلو ری دولایه بزنن .

صدا هم که این وسط حجمی نداره ! در ضمن طولانی یا کوتاه بودن بازی تاثیر زیادی بر حجم نداره.
گرافیک بازی نمیدونم رو حجم تاثیر داره یا نه ولی گرافیک بازی زیاد نیست ؟!!!!!!!!!!

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
برای اینکه شما MGS1 رو بازی نکردید که میگید قشنگ نیست ولی بازهم نباید بگید چون بهترین گرافیک رو داره به نظر من و گیم پلیش هم خیلی خوبه. کلاً همین هست دیگه ! کسانی که از نسخه ی 1 بازی رو بازی نکرده باشن، ممکن هست که از بازی خوششون نیاد، کما اینکه شما از بازی خوشتون اومده.

Act 3 که طولانی بود! ( Manga Act بگید :love:ـ). Stealth میرفتم علی جون جوری که اخر بازی 17 با Alert ثبت کرده بود (:cool1:). شق القمره خدائی، از این کمتر روی Hard اونم بار اول... نکه نشه، میشه ولی مرد کُهن میخواد :D.
البته خوب دیگه، سر MGS3 با اون وضعیت دوریبنش پوست کلفت شدیم ( Substance رو نمیگم آ :D ).
کسی تونسته بازی رو روی Easy در 5 ساعت و نیم تموم کنه اونم بدون الرت :D.

پ.ن. ولی عملا A.I نداره ها:cheesygri.

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,034
نام
نیما
من نمیدونم شماها که روی درجه BB hard میرید چجوری همچین وضعیتی براتون پیش اومده که طرف مثلا ببینتتون ولی بقول شما خنگ بازی دربیاره و بعده کلی مثلا بگه "ها" !!!!!!!!

والا روی normal ش هم وقتی کسی از فاصله نه چندان دور میبینه Alert میزنه !

بازی رو اکثر بچه ها بالای 15 ساعته تموم کردن ! بعد میگید کوتاهه ؟! لابد کیلو کیلو بازیهای 50 ساعته بازی میکنید !!! :)

گرافیک هم که نداره ؟!! عجب !!!! فریدون جان شما که خودت چندین بار از گرافیک بازی تعریف کردی ، چرا جواب همنشانت رو نمیدی ؟!

نمیدونم والا ولی مثل اینکه ورژنی که کاربران فعال بخش 360 بازی میکنن با مال بقیه فرق میکنه ! چون هم کوتاهه ، هم گرافیک نداره ، هم روی Hard خیلی آسونه ... PMC ها نقش بز رو بازی میکنن .
این بازیه شما فکر کنم 6 هم زیادش باشه توی امتیاز دادن !!!

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,717
نام
امیر
البته بازی تا چند روز دیگه به دست من میرسه بعدش میام نظر کارشناسی میدم :biggrin1: ببینم چجوریاس .
البته نظرا متفاوته ولی یه چی بگم .:
یه نفر به عنوان فن mgs که این بازی رو از دوران طفولیت بازی کرده و با تک تک لحظه های هر سه قسمتش زندگی کرده یه مقدار دیدش با کسی که برای اولین بار از قسمت چهارم این بازی رو انجام میده فرق میکنه .
فرقشم اینه که اولی شدیدا درگیر داستانه و داره اتفاقات گذشته در سری های قبلی رو review میکنه و کمتر به AI و این چرت و پرتای دیگه توجه میکنه ولی گروه دوم که این بازی رو به خاطر سر و صدای زیادش خریدن قطعا در طول بازی به این فکر می کنن که این بازی چی داره که ملت انقدر ازش تعریف می کردن و کوچکترین نقصها هم به نظرشون بزرگ میاد . ولی بحث اینجاست که ما بیرون گود نشستیم و به تیم سازنده بازیها میگیم لنگش کن ! اصلا نمی دونیم همینی که هست با چه مشقت و سختی هایی ساخته شده و ما باز میگیم لنگش کن ! من یه سوال دارم . اینجا کسی هست که بدونه فرآیند ساخت یک بازی از اول تا آخر چجوریه ؟ من خودم اطلاعات دقیقی ندارم . اگه کسی میدونه بیاد یه توضیحی بده ما هم یاد بگیریم . بلکه یه مقداری از سختی کار، آگاه بشیم و بهونه های بنی اسرائیلی نگیریم .

البته من هنوز بازی رو انجام ندادم تا به عنوان یه فن mgs بیام نظر بدم ولی ندیده میگم که بازی خفنیه :biggrin1:
(غیب گفتم ):biggrin1: .
من فن ps3 نیستم ولی میگم که این بازی هنوز روی ps3 از لحاظ گرافیکی جای پیشرفت داره اینو از مقایسه قسمت دوم با سوم میگم یعنی مطمئنم یه قسمت پنجم هم صددرصد میاد .

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
البته من چون اولین بارمه که بازی میکنم نمیدونم منظورتون از نسخه یک چیه ولی احتمال میدم این مکان توی نسخه یک هم بوده و اکثرا بخاطر خاطراتشون دوسش دارن .

ز چه نظر آسونه ؟ یکی از دلایلی که بازی آسون و کوتاه به نظر میاد این هست که بازی رو شما ها اکشن میرید در صورتی که این بازی Stealth هست ! اگر شما Stealth برین، تازه میفهمید که هم چقدر سخت هست و هم چقدر بلند ! ( البته بازی رو اکشن تمام هم بخواید رو درجه ی BB Hard برین فکر کنم 15 ساعتی طول بکشه { اگر خیلی حرفه ای باشید } که واسه ی یک بازی خیلی هم خوبه ! )

اتفاقا من مخفی کاری رو بیشتر دوس دارم وسعی میکنم مخفیانه پیش برم ولی قبول کنید بازم خیلی آسونه مخصوصا باسهاش که واقعا سادن .

:| شما از قابلیت OctoComo بحره میبرید و کسی شما رو نمیبینه ! اگر آنلاین Mode ـه Sneaking Mission رو بازی کنید، میفهمید که واقعاً تشخیص Snake سخت هست.
صددرصد تایید میشه .

خب اگر CS نسازن، چجوری داستان بازی رو به شما بگن ؟!!! ایرادهایی میگیری شما ها !
در ضمن تمام CS ها Real Time هست و 100% ساختن این همه CS خیلی سخت تر از ساختن همون قدر بازی هست.

من ایرادی به این موضوع نگرفتم اتفاقا خیلی هم جالبه یشتر به عنوان یه نکته اینو عرض کردو .

صدا هم که این وسط حجمی نداره ! در ضمن طولانی یا کوتاه بودن بازی تاثیر زیادی بر حجم نداره.
گرافیک بازی نمیدونم رو حجم تاثیر داره یا نه ولی گرافیک بازی زیاد نیست ؟!!!!!!!!!!
صدا که جزو لاینفک هر بازی هستش . در مورد طولانی بودن و ربطش به حجم باید بگم بزرگ بودن map و آیتمها نقش زیادی بر حجم بازی دارن بعلاوه دیگر جزئیات .
من نمیدونم شماها که روی درجه BB hard میرید چجوری همچین وضعیتی براتون پیش اومده که طرف مثلا ببینتتون ولی بقول شما خنگ بازی دربیاره و بعده کلی مثلا بگه "ها" !!!!!!!!

این اتفاق چندین بار پیش اومد البته بعضی اوقات هم سایترو هم میبینن آلارم میدن ولی خیلی از اوقات هم خنگ بازی درمیارن .
والا روی normal ش هم وقتی کسی از فاصله نه چندان دور میبینه Alert میزنه !

جالبه که اکثر اوقات تا نمیومدن بالای سرم و کلی بهم زل نمیزدن آلارم نمیزدن .
بازی رو اکثر بچه ها بالای 15 ساعته تموم کردن ! بعد میگید کوتاهه ؟! لابد کیلو کیلو بازیهای 50 ساعته بازی میکنید !!! :)!

البته منظور من نسبت به سکانسهاش کوتاهه. در ضمن روی درجه سخت 15 ساعت زمان زیادی نیست واسه بازی کردن یه بازی .

گرافیک هم که نداره ؟!! عجب !!!! فریدون جان شما که خودت چندین بار از گرافیک بازی تعریف کردی ، چرا جواب همنشانت رو نمیدی ؟!!

البته من نگفتم گرافیکش کمه منظور من این بود که شنیده بودم که مرحله چهارم از بقیه مراحل گرافیکش بالاتره که وقتی دیدم این نظر رو اصلا نداشتم و تا مرحله چهارم بهترین گرافیک همون مرحله دوم بود . اینو هم بگم که بدترین گرافیک مرحله سوم بود (نظر شخصی)
نمیدونم والا ولی مثل اینکه ورژنی که کاربران فعال بخش 360 بازی میکنن با مال بقیه فرق میکنه ! چون هم کوتاهه ، هم گرافیک نداره ، هم روی Hard خیلی آسونه ... PMC ها نقش بز رو بازی میکنن .

خب شایدما این بازی رو با یه بازی انحصاری 360 مقایسه میکنیم که باید در حد پلتفورم خودش بی نقص باشه . در ضمن شاید اتفاقی باشه که نظر من و فریدون یکی باشه ولی مطمئن باشد که 400 ، 500 پول کنسول ندادیم که ازش ایراد بگیریم و همچنین 80 تومن پول بازی که بیایم ازش بد بگیم .
این بازیه شما فکر کنم 6 هم زیادش باشه توی امتیاز دادن !!!
نه آقا این حرفا چیه من نظر خودمو گفتم و همونطور که خیلی از سایتا بهش امتیاز کامل دادن خیلی هم اینکار رو نکردن حالا درست و غلطش با خودشون . اگه این بازی 10 نمیگرفت مطمئنا اینهمه روش حساس نمیشدیم .

soroushq

کاربر سایت
May 5, 2006
350
نام
سروش دیگه!
بازی رو اکثر بچه ها بالای 15 ساعته تموم کردن !
کل بازی تو 15 ساعت؟!!!
من دارم بازی می کنم ACT1 پنج ساعت ACT2,3 دوازده ساعت طول کشید ... حالا من نمی دونم من لاکپشتی دارم میرم یا اینکه بچه ها بنزند!
البته خوب دیگه، سر MGS3 با اون وضعیت دوریبنش پوست کلفت شدیم ( Substance رو نمیگم آ :biggrin1: ).
فریدون جوون! اون Subsistance هست ، Substance برای MGS2 هست.

فقط ایکاش حالت دوربین رو میشد عوض کرد و کلاسیکش کرد ...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر