Life With Gran Turismo | GT5 Multiplayer Board

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
خوب بعد از این که چند روز از عرضه بازی گذشت و تا حالا خیلی از بچه ها بازی رو تهیه کردند و باهاش آشنا شدند، بد نیست به صورت آزمایشی قسمت Online بازی رو افتتاح کنیم، هماهنگ بشیم، بازی کنیم تا بتونیم بریم سراغ مسابقات.

همونطور که می دونید تو GT5 هر کسی می تونه یه Room بسازه و بقیه رو Invite کنه که این Room اختیارات بسیاری رو در اختیار بازیکنا قرار میده، هر Room یه عدد داره که با وارد کردن اون عدد تو قسمت جستجو بازی می تونید Room رو پیدا کنید. من Room رو می سازم و شمارش رو در اختیارتون قرار میدم، بعد دوستانی که برای امشب آماده هستند که Online بازی کنند همینجا اعلام کنند با PSN ID و مدل ماشین.

فعلا تا اطلاعات تکمیلی بیشتر ...

ricosev

کاربر سایت
Mar 17, 2009
571
من الان با خارجی ها هم online بازی می کنم Lag هم داره ولی می شه بازی کرد من حتی اول و دوم هم می شم با خارجی ها
Room هایی که دو خط Ping داشته باشن و حدود 5 نفر بیشتر توش نباشن راحت می شه بازی کرد

ولی اگه کمتر از دو خط باشه و بیشتر از 5-6 نفر توی Room باشه اون وقت خیلی Lag پیدا می کنه

جاتون خالی دیشت یک دست توی نرنبرگ توی شب زدم خیلی حال داد مسیر توی شب ظلمات بود
چند تا تصادف خفن هم کردم
--------------------------------------------------
برای Online اگه بچه ها ایرانی باشن پینگ بهتر خواهد بود و راحت تر می شه بازی کرد

PSN ID: ricogarza

من هر روز هستم و دارم Online می زنم اگه پایه اید PM بدید

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
خوب همونطور که چند ساعت پیش گفتم الان یک Room به اسم BaziCenter ساخته شده که با همین Room شروع می کنیم به بازی کردن.

وقتی وارد Lobby میشید پایین سمت چپ کنار گزینه Room یک آیکون هست که باید توش کد Room رو وارد کنید. کد این روم رو براتون میگم، سرچ کنید و وارد شید. من الان On هستم، هر کسی که الان اینو میخونه سریع وصل شه، سرچ کنه تا یه آزمایشی بکنیم :

کد : 6753 - 0916 - 8537 - 6399 - 1472

ricosev

کاربر سایت
Mar 17, 2009
571
بالاخره امروز با یکی از بچه های سایت تونستیم Online بزنیم چون هر دومون تو ایران هستیم پینگ عالی بود مشکل خاصی نداشت

وحشتناک حال داد و خیلی لذت بخش بود .. پینگ خیلی عالی هست

-----------------------------------
نحوه بازی Online هم به این صورت هست که یک نفر Room می سازه و بعد شماره Room که بالا سمت چپ صفحه هست رو باید برای دیگران PM کنه
بعد اون شماره رو شما باید وارد کنید به این ترتیب که در قسمت Lobby کنار گزینه New Room یک علامت کره زمین هست روی اون کلیک کنید و شماره سرور رو وارد کنید به این ترتیب به سرور مورد نظر وصل می شید و می تونید بازی کنید

امکانات خیلی فوق العاده ای توی بخش Online هست می تونید قوانین و تنظیمات رو تغییر بدید مثلا ترمز ABS رو غیر فعال کنید و تغییرات زیاد دیگه

Online واقعا حال می ده به خصوص وقتی پینگ هم خوب باشه :d

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

آخرین ویرایش:

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
خوب همونطور که چند ساعت پیش گفتم الان یک Room به اسم BaziCenter ساخته شده که با همین Room شروع می کنیم به بازی کردن.

وقتی وارد Lobby میشید پایین سمت چپ کنار گزینه Room یک آیکون هست که باید توش کد Room رو وارد کنید. کد این روم رو براتون میگم، سرچ کنید و وارد شید. من الان On هستم، هر کسی که الان اینو میخونه سریع وصل شه، سرچ کنه تا یه آزمایشی بکنیم :

آرش خان اگه میتونی اینو به پست اول هم اضافه کن تا هر کسی میاد تو تاپیک بدونه room برای بازیسنتر هم هست و الکی صفحات رو نگرده. اینجوری تعداد بیشتر هم میشه

ricosev

کاربر سایت
Mar 17, 2009
571

Server قطع شد که ... الان دوباره تست می کنم .... همون اول پینگ چهار خط بود تازه یک روسی هم اومده بود اگه اشتباه نکنم
با همین کد دوباره تست کنیم؟؟

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
آرش خان اگه میتونی اینو به پست اول هم اضافه کن تا هر کسی میاد تو تاپیک بدونه room برای بازیسنتر هم هست و الکی صفحات رو نگرده. اینجوری تعداد بیشتر هم میشه
آحه بدیش اینجاست که این کد ثابت نیست، یعنی الان من Disable شدم کد عوض شد و الان من تو این روم بازی نتسر هستم ولی با این کد جدید : 0258 - 3052 - 3759 - 6681 - 1472

سریع Join بشید ببینیم چه جوریاست.

ricosev

کاربر سایت
Mar 17, 2009
571
باز هم سرور قطع شد
----------------------------------------

امروز که کسی نیومد ... فقط دو نفر بودیم .... بیاید خدایی هم پینگ و هم Online بازی خیلی عالی هست

نظر من اینه که برای فردا یک برنامه بچینیم چون امروز کسی خبر نداشت
فردا یک ساعتی رو مشخص کنید مثلا ساعت 4 یا 5 بعد هم یک Room بسازید و شماره رو اینجا اعلام کنید

کسانی که فردا میان هم اینجا اعلام آمادگی کنن یک برنامه عالی بچینیم

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
خوب میگم یه قرار سراسری بزاریم مثلا هفته بعد یا 2 هفته بعد که همه بیان در یک ساعت جمع شن.
این هفته فکر نکنم تعداد زیاد بشه چون خیلی ها به خاطر این فروشنده های با انصاف(!) بازی رو نخریدن و صبر کردن که بیاد پایین.
قرار سراسری بهترین مورد هست برای کل کل کردن:d

ricosev

کاربر سایت
Mar 17, 2009
571
من امروز راس ساعت 4 بعد از ظهر یک Room میسازم و شماره اش رو اینجا اعلام می کنم

اگر کسی میاد همین تاپیک اعلام آمادگی کنه

اگه تعداد فقط چهار نفر هم باشه بازی خیلی جذاب تر می شه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر