Life With Gran Turismo | GT5 Multiplayer Board

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
سلام

دیروز بالاخره داستان دراز تاریخ انتشار Gran Turismo 5 پایان رسید و این بازی 24 نوامبر عرضه خواهد شد. از اونجا که بخش اعظم این بازی رو قسمت Multiplayer تشکیل میده گفتم بد نیست از الان تاپیک رو باز کنیم تا دوستانی که به طور مداوم و حرفه ای به انجام این بازی می پردازند رو بشناسیم و یه تیم منسجم از سایت بازی سنتر تشکیل بدیم.

هر بحثی راجع بخ Multiplayer این بازی دارید همینجا انجام بدید، با بحث ها و پست های اضافی هم به شدت برخورد خواهد شد. از اونجا که سابقه کلن و این گونه تاپیک ها بهم ثابت کرده و علاوه بر اون اهمیت این بازی بین تمام بچه های سایت روی این تاپیک به شدت نظارت خواهد شد پس از همین الان سعی کنیم یه محیط پویا و فعال رو درست کنیم و بحث های حاشیه ای رو وارد امر نکنیم.

ممنون

• Like
Reactions: HL2-GF

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,108
نام
حسین
بابت تاپیک ممنونم.راستش هنوزم باورم نمیشه داره میاد:dفقط یه سوال؟:-/به نظر دوستان ایا عدالت در مولتی بین اون کسی که با فرمون بازی میکنه و اون کسی که با دسته بازی میکنه رعایت میشه؟:-/

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
سلام ممنون ارش از ایجاد تاپیک
به نظر دوستان ایا عدالت در مولتی بین اون کسی که با فرمون بازی میکنه و اون کسی که با دسته بازی میکنه رعایت میشه؟:-/
من دارم دارم GT5 Prologue رو هم با دسته هم با فرمون بازی میکنم . واقعا کنترل بازی با فرمون زیباتر و راحتتر هستش مخصوصا تو پیچهای تند !

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,108
نام
حسین
سلام ممنون ارش از ایجاد تاپیک

من دارم دارم GT5 Prologue رو هم با دسته هم با فرمون بازی میکنم . واقعا کنترل بازی با فرمون زیباتر و راحتتر هستش مخصوصا تو پیچهای تند !
جدا؟مادرجان:dپس لازم شد یه فرمون بگیرم که بتونم همتونو سوسک کنم:d

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,488
نام
Ali
بابت تاپیک ممنونم.راستش هنوزم باورم نمیشه داره میاد:dفقط یه سوال؟:-/به نظر دوستان ایا عدالت در مولتی بین اون کسی که با فرمون بازی میکنه و اون کسی که با دسته بازی میکنه رعایت میشه؟:-/

دیگه برای اولین بار هم که شده باید به فکر فرمان برای GT باشیم . درواقع با تعاریفی که شنیدم دنیای دیگه ای رو با فرمون نسبت به کنترلر تجربه میکنید ! البته فرمون بیشتر بدرد عاشقان GT میخوره که زیاد پای بازی هستن ، خیلی به کار بقیه حداقل تا زمانی که با جو بازی آشنا شن نمیاد چون همونطور که میدونی این بازی یک سیمولیشن کامل و هر شخصی نمیتونه باهاش سازگاری داشته باشه.

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
حالا یه سوال داشتم
با پینگ و سرعت ذغالی اینترنت ایران میشه همچین بازیه که نیاز به واکنش سریع و دقت داره و صدم ثانیه مهمه رو بازی کرد
044.gif

چون مثلن بازی اکشن بود میشه گفت عیب نداره و میشه تحمل کرد ولی این یکی رو نمیدونم!
057.gif

majid911911

کاربر سایت
Apr 21, 2008
447
نام
majid
اول برید لایسنس های بازی رو با فرموناتون بگیرید بعد عرض اندام کنید !!!!:d
multiplayer به نظرم با دسته بهتره چون نامرد زیاد پیدا میشه ! مخصوصا اگه نامرده از نوعه خارجیش باشه !

من نظرم رویه time trail هست. بعضی از دوستانمون شاید مشکل پینگ داشته باشن !

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
با پینگ و سرعت ذغالی اینترنت ایران میشه همچین بازیه که نیاز به واکنش سریع و دقت داره و صدم ثانیه مهمه رو بازی کرد
چون مثلن بازی اکشن بود میشه گفت عیب نداره و میشه تحمل کرد ولی این یکی رو نمیدونم!
فوتبال هم به واکنش-های سریع نیاز داره . اصولا تو FIFA اگه با کسی که تو ایران باشه بازی کنید مشکلی ندارید اما با خارج از کشور چرا :( البته تو ایران هم مواردی هست که سرعت بازی پایین بیاد و دچار لگ شیم . این هم باید تست کنن بچه-ها . قکر نکنم با کمتر از 512 بشه با خارج از کشور بازی کرد . جالا بازی عرضه بشه همین ارش که الان خبری ازش نیست تست میکنه :D

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا
بی صبرانه منتظرم !!! مردم از بس لحظه شماری کردم !!!

شاعر هم در همین رابطه میگه : برای دیدن تو،ثانیه ها رو میشمارم !!!! برای دیدن تو،من از یه دنیا دل میبرم !!!! برای دیدن تو هزار بار میمیرم،برای دیدن تو دوباره من جون میگیرم !!!

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
به نظر من بهترین پینگ رو بازی های سبک ریسینگ ( گرن توریزمو و ... ) لازم داره
من تنها بازی که لگ داشتم همین بود
البته قابل بازی بود و می شد اول شد اما موقع هایی که می خواهید همدیگه رو از راه به در کنید یا در مواقع تن به تن و یا همزمان با هم پیچ میزنید موجب عقب افتادنتون میشه
حالا یک سوال آنلاین GT زیاد به من نچسبید این چجوریه ؟
یکی از دوستان هم گفت کنترل با فرمون خیلی راحت تره اونم سر پیچ ها تند فکر کنم بر عکس گفتید از نظر زمان وقتی شما آنالوگ یه فلش رو به سمتی میدید حدود 2 ثانیه سریعتر از فرمون صورت میگیره همین طور این موضوع سر ترمز و گاز هم صدق میکنه
در مورد آنلاین هم بی شک باید با دسته بازی کرد !

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
اول برید لایسنس های بازی رو با فرموناتون بگیرید بعد عرض اندام کنید !!!!:d
multiplayer به نظرم با دسته بهتره چون نامرد زیاد پیدا میشه ! مخصوصا اگه نامرده از نوعه خارجیش باشه !

من نظرم رویه time trail هست. بعضی از دوستانمون شاید مشکل پینگ داشته باشن !
آره فکر خوبه ی !
اینجوری کسی هم بهونه نمیاره که پینگ بالا هست و.... !

• Like
Reactions: majid911911

Old Hero

کاربر سایت
Aug 16, 2009
180
نام
Meysam
من با فرمون G27 لاجیتک تونستم تمامی کلاس های A ، B و C پرولوگ رو برم. همشون رو طلا گرفتم جز سه چهار تا مسیر تو کلاس A بود که نقره گرفتم. بنظرم کنترل ماشین ها با فرمون خیلی راحت تره تا دسته! البته اگه فرمون شما دقیق و حساس نباشه و جزو فرمون های غیر استاندارد باشه مطمئنا دسته رو به فرمون ترجیح میدید! حتی من بیشتر مسیر ها رو با دنده دستی رفتم یعنی Transmission رو گذاشتم رو Manual و پیستو رفتم. جدا که خیلی حال داد حالا اون GT5 Prologue بود تو خود GT5 واقعا غوغا میشه!

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
آره فکر خوبه ی !
اینجوری کسی هم بهونه نمیاره که پینگ بالا هست و.... !

اگر فقط Time Trial باشه من کلا قید آنلاین رو میزنم . تمام لذتش اینه که با دوستات کنار همدیگه بازی کنید !
فرض کنید تو پیست نوربرگرینگ ، شب ، بارونی ، آهنگ 5oul On D!splay ! چه شود >:d<

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
من هرچند اصلا نمیدونم GT چی هست اما تصمیم دارم این بازی رو بسیار بسیار تمرین کرده و از مکان آخر جداول به مکان اول تغییر مکان بدم!:D از همین الان روی من هم حساب کنید!:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر