Life With Gran Turismo | GT5 Multiplayer Board

Politiciλn

کاربر سایت
Aug 17, 2009
405
نام
Alireza
سلام دوستان. با اجازه ی آرش من یه Room ساختم:d. شماره: 1472.6118.4259.7714.9648 . هر کی می خواد بیاد، تا 5 یا 10 دقیقه دیگه شروع می کنیم:d.

Edit: فقط یه نفر اومد. ماشالله دوستان چه فعال اند!:d

آخرین ویرایش:

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
اجازه از من چرا ؟ :D کلا یه مشکل بزرگی که داره همین ساختن Room ـاش هست که نمیشه یه جای ثابت و همیشگی درست کرذ واسه همین هر موقع که قرار گذاشته بشه و چند نفر جمع بشن باید Room ساخت.

Politiciλn

کاربر سایت
Aug 17, 2009
405
نام
Alireza
اجازه از من چرا ؟ :D کلا یه مشکل بزرگی که داره همین ساختن Room ـاش هست که نمیشه یه جای ثابت و همیشگی درست کرذ واسه همین هر موقع که قرار گذاشته بشه و چند نفر جمع بشن باید Room ساخت.

دووز دارم:d. آره ، یه ذره ای اذیت می کنه ، ولی در کل بهترین روش رو انتخاب کردن واسه مُدِ آنلاین.

جات خالی دیشب با Amin884 زدیم توپ!:d اولِ مسابقه نمی ذاشتمش رد شه هی جلوش مانور می دادم کلی حال داد :d.

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,662
نام
امین
البته ماشین خودت خرابتر میشد!:D skyline بیچاره به 140 میرسید دیگه نمیشد کنترلش کرد.سه تا چرخش ناقص شده بود.یاد مافیا 1 افتادم.:d

کلا دیشب کم بودیم ولی حال داد! مخصوصا بعد اینکه ماشینها رو یکی کردیم حداقل اولش اختلاف نیم کیلومتری نمیفتاد بین ماشینها هی جلو عقب میفتادیم حال میداد!

من بار اولم بود آنلاین میزدم.این دمیج مکانیکی زیادی طبیعیه!نه به اون دمیج ظاهریش نه به این مکانیکی.یکم سخت بود برام.

Politiciλn

کاربر سایت
Aug 17, 2009
405
نام
Alireza
البته ماشین خودت خرابتر میشد!:D skyline بیچاره به 140 میرسید دیگه نمیشد کنترلش کرد.سه تا چرخش ناقص شده بود.یاد مافیا 1 افتادم.:d

کلا دیشب کم بودیم ولی حال داد! مخصوصا بعد اینکه ماشینها رو یکی کردیم حداقل اولش اختلاف نیم کیلومتری نمیفتاد بین ماشینها هی جلو عقب میفتادیم حال میداد!

من بار اولم بود آنلاین میزدم.این دمیج مکانیکی زیادی طبیعیه!نه به اون دمیج ظاهریش نه به این مکانیکی.یکم سخت بود برام.

بفرما ، خودش تشریف آوُرد.:d lol، من فکر کردم اشکال از نتِ که هی قِر میده=)).

Damage رو اولش گذاشته بودم رو Heavy امین. بعد دُرُسِش کردم:d

outlaw

کاربر سایت
Oct 19, 2007
386
نام
محمد
ای اقا
این Update 608 mb چیه اخه
من نمیتونم با این نت Update کنم
14-15 ساعت طول میکشه
اونم از بس سرعت پایینه اخراش اررور میده..[datak]
هیچ راه دیگه ای نداره؟!؟!

Politiciλn

کاربر سایت
Aug 17, 2009
405
نام
Alireza
سلام. بابا آرش BC2 Multi Section که از این فعال ترِ.:d بازم روم ساختم. هر کی خواست بیاد. الان خودم و مهدی "Avenger" هستیم. دوستان هم قدم رَنجه کنن بیان:d.

1472.6118.3615.5264.7908

Politiciλn

کاربر سایت
Aug 17, 2009
405
نام
Alireza

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر