Life With Gran Turismo | GT5 Multiplayer Board

FarshiD M K

کاربر سایت
Sep 2, 2009
152
عجب گندی زدم امروز!:d نوب در حد تیم ملی!:d

این فرشیدم باحال بود.جاده خدا میداد بعد میزد به ماشینت تا بری تو آفساید!:))

واقعاً!:d حیف زود دُمِشُ گذاشت رو کُولش:d. دوستان هر کی امشب پایه ست بگه که باز بزنیم بدن این GT رو:d. 3 نفریش که خیلی فاز داد.:d اگه 16 تا بشیم چی میشه:d.

پشت سر من حرف میزنید؟:d خوب شد اینجا رو دیدم!
آقا من امشب 10:30 به بعد پای gt ام. هرکی پایه بود توی psn پیغام بده بریم آنلاین.:d

Politiciλn

کاربر سایت
Aug 17, 2009
405
نام
Alireza
امروز ظهر که رقیب نداشتم با فاصله های بالای 10 ثانیه اول می شدم، از الان تا پاسی از نیمه شب هم در خدمتتون هستیم :D پاشید بیاید PSN :D

پشت سر من حرف میزنید؟:d خوب شد اینجا رو دیدم!
آقا من امشب 10:30 به بعد پای gt ام. هرکی پایه بود توی psn پیغام بده بریم آنلاین.:d

امیدوارم 2 تاتون به درک واصل بشید تا ما هم طمعِ اول شدن رو بچشیم!

:d.

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا
امروز ظهر که رقیب نداشتم با فاصله های بالای 10 ثانیه اول می شدم، از الان تا پاسی از نیمه شب هم در خدمتتون هستیم :D پاشید بیاید PSN :D

خدا رو شکر ما رو که با اختلاف 3 ثانیه بردی،اونم با مپی که تو انتخاب کردی و ماشینی که باز تو انتخاب کردی !

FarshiD M K

کاربر سایت
Sep 2, 2009
152
من امشب هم 10:30 به بعد هستم . :dهر کی میتونه بیاد اینجا اعلام آمادگی کنه تا بدونیم کی به کیه.
دیشب که خیلی فاز داد با اینکه همه وسط بازی پیچوندن و فقط 3 نفر موندیم!

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
من هستم ولی ماشین ندارم :d اصلا بلد نیستم دارم فعلا لیسانس میگیرم فعلا ادد کنید خودم رو میرسونم تا 2 شب دیگه :d

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
بنده هم از امشب در خدمتتون هستم.حریف میطلبم شدیدا.:dفقط دوستانی که میخوان بازی کنن-حتما باید دمیج فعال باشه-تمام گزینه ها هم خاموش.ماشین ها هم لطفا از 600 hp بیشتر نباشه.اگر کسی با این شرایط پایه هست-خبرم کنه.

2 شب پیش رفتم-با برو بکس-اجنبی:dبازی کردم-انصافا خیلی سوسک تشریف داشتن.فکر کنم ایرانی ها قویتر باشن.اینم از آیدیم.
modern_killer26

====
ویرایش:یعنی واقعا کسی نیست-با این شرایط بازی کنه؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر