Life With Gran Turismo | GT5 Multiplayer Board

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
سلام. بابا آرش BC2 Multi Section که از این فعال ترِ.:d بازم روم ساختم. هر کی خواست بیاد. الان خودم و مهدی "Avenger" هستیم. دوستان هم قدم رَنجه کنن بیان:d.

1472.6118.3615.5264.7908
تو فیفا نوب بودی اینجا هم نوبی.خجالت بکش با!:d رانندگی بلد نیستی چرا میای race؟:d:d:d
من بازم پایه ام علیرضا،باید بیشتر باشیم.

Politiciλn

کاربر سایت
Aug 17, 2009
405
نام
Alireza
خوب این کد کجاست که من واردش کنم؟!:D

کُد رو همون کسی که Room رو می سازه فقط داره.:d GT Life ---> Open Lounge ---> Specify Room Number . باید توی این قسمت کد رو وارد کنی.

تو فیفا نوب بودی اینجا هم نوبی.خجالت بکش با!:d رانندگی بلد نیستی چرا میای race؟:d:d:d
من بازم پایه ام علیرضا،باید بیشتر باشیم.

می خوای آبروی منو ببری، ها؟:d باشه، در فرصتِ مناسب از خجالتِ تو هم درمیام:d. اینجوری که تو میگی خب معلومه کسی نمیاد فکر می کنه ما نوب ایم:d

Race اولی یادته یا نه؟:d رفتی تو جدول داشتم از خنده می ترکیدم=)) خودمم رفتم تو جدول:d.

سلام اقایوون اگه تونستید ما را هم add کنید
cassassin34

ما نمی تونیم:d. شما Add کنید بیشتر حال میده:d.

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
علیرضا هر وقت روم راه انداختی اگر psn نبودم یک پیام تو پروفایلم بزن تا بیام.:dمن زیاد فروم رو چک میکنم اما دیشب ندیدم !!

کد هم وارد کردن نمی خواد.بهترین راه اینه از روی پروفایل سازنده جوین کنین به روم!

Politiciλn

کاربر سایت
Aug 17, 2009
405
نام
Alireza
علیرضا هر وقت روم راه انداختی اگر psn نبودم یک پیام تو پروفایلم بزن تا بیام.:dمن زیاد فروم رو چک میکنم اما دیشب ندیدم !!

کد هم وارد کردن نمی خواد.بهترین راه اینه از روی پروفایل سازنده جوین کنین به روم!

چشم:d. احتمالا ساعت 2:15 یه Room می سازم. کدش رو هم همینجا میگم.

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
عجب گندی زدم امروز!:d نوب در حد تیم ملی!:d

این فرشیدم باحال بود.جاده خدا میداد بعد میزد به ماشینت تا بری تو آفساید!:))

Politiciλn

کاربر سایت
Aug 17, 2009
405
نام
Alireza
عجب گندی زدم امروز!:d نوب در حد تیم ملی!:d

این فرشیدم باحال بود.جاده خدا میداد بعد میزد به ماشینت تا بری تو آفساید!:))

واقعاً!:d حیف زود دُمِشُ گذاشت رو کُولش:d. دوستان هر کی امشب پایه ست بگه که باز بزنیم بدن این GT رو:d. 3 نفریش که خیلی فاز داد.:d اگه 16 تا بشیم چی میشه:d.

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
ما که امروز سرکار نرفتیم، حداقل بشینیم یکم GT5 بازی کنیم :D خوب من از این لحظه هستم تو PSN و بچههایی که میخوان Online بازی کنن و تو لیست من هستند اونجا بهم PM بدن که براشون Invite بفرستم. شاخ ترین ماشینتونو بیارید :D

Politiciλn

کاربر سایت
Aug 17, 2009
405
نام
Alireza
سلام
چه ساعتی بازی میکنید معمولاً؟

هر وقت که بیکار باشیم:d

ما که امروز سرکار نرفتیم، حداقل بشینیم یکم GT5 بازی کنیم :D خوب من از این لحظه هستم تو PSN و بچههایی که میخوان Online بازی کنن و تو لیست من هستند اونجا بهم PM بدن که براشون Invite بفرستم. شاخ ترین ماشینتونو بیارید :D

وایسا من اومدم!:d

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
من هم بعد از یک انتظار طولانی بازی رو به قیمت فوق العاده مناسبی خریدم ( الان خر کیف هستم که ارزون گرفتم :d )
منم هستم
لطفا ادد کنید !
SC-sahand

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
امروز ظهر که رقیب نداشتم با فاصله های بالای 10 ثانیه اول می شدم، از الان تا پاسی از نیمه شب هم در خدمتتون هستیم :D پاشید بیاید PSN :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر