Life With Gran Turismo | GT5 Multiplayer Board

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
سلام دوستان..کل اپدیت انلاین چند مگه؟؟ 6 تا بود و اولیش 600 مگ بود ..کلا چقدره ؟ هرکی میدونه بگه ممنون میشم؟
اگه من یکی یا 2 تا شو دانلود کنم بعد کنسل بزنم دفعه دیگه از اول میره یا ادامشو میره؟؟ مثلا از 6 تا 3 تا شو دانلود کنم کنسل کنم دفعه دیگه از 4 میره یا از 1؟
دوست عزیز شما هر بار که دانلود ( 6 پک پچ ها ) کنسل کنی دوباره باید از پارت اول دانلود کنید منبع : تجربه=))=))=))

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
سلام دوستان..کل اپدیت انلاین چند مگه؟؟ 6 تا بود و اولیش 600 مگ بود ..کلا چقدره ؟ هرکی میدونه بگه ممنون میشم؟
اگه من یکی یا 2 تا شو دانلود کنم بعد کنسل بزنم دفعه دیگه از اول میره یا ادامشو میره؟؟ مثلا از 6 تا 3 تا شو دانلود کنم کنسل کنم دفعه دیگه از 4 میره یا از 1؟
آپدیت هاش پارت به پارته در واقع هر کدوم یه آپدیت ورژن محسوب میشه . بله از چهارمیش شروع میشه .

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
منم هستم xerses13
فقط جون هر کی دوست دارید وقتی gt5 بازی نمیکنم چت نکنید کی میای؟چرا نمیای؟کجا میای؟اومدی؟بیام؟نمیام؟حالا کی؟
به موقع مسابقه میدیم :d

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
بچه ها من الان بخوام آنلاین شم با پلی 3 حداقل سرعتم باید چند باشه و پینگ رو از کجا باید بفهمم؟

تو run سیستمت تایپ کن
ping 4.2.2.2 -t

یه عدد میاد با واحد ms

کلا GT5 سرورش اذیت می کنه , مخصوصا اینکه بعضی از نت ها با هم Unable هستن ( یه چیزی مثل CoD )
هر چی نتتون قوی تر باشه و نوسانش کمتر باشه بهتره ,

vexer

کاربر سایت
Nov 5, 2010
5
تو run سیستمت تایپ کن
ping 4.2.2.2 -t

یه عدد میاد با واحد ms

کلا GT5 سرورش اذیت می کنه , مخصوصا اینکه بعضی از نت ها با هم Unable هستن ( یه چیزی مثل CoD )
هر چی نتتون قوی تر باشه و نوسانش کمتر باشه بهتره ,

سلام. اون عدد حداکثر (ms)
چه قدر باشه میشه بازی کرد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر