Life With Gran Turismo | GT5 Multiplayer Board

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
حیف شد وگرنه میومدم با فیات 500 می بردمت :d
ویرایش :
دوستان یه سوال ؟ شما آنلاین بازی میکنید یه مقدار زیادی با لگ مواجه نمیشید ؟ و با چه پینگی بازی میکید ؟

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
این چه وضعشه؟چرا این تاپیک خوابیده؟دوستان عزیز-بیاین با هم قرار بزاریم بریم یه صفای اساسی بکنیم.

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
این چه وضعشه؟چرا این تاپیک خوابیده؟دوستان عزیز-بیاین با هم قرار بزاریم بریم یه صفای اساسی بکنیم.

هر وقت بگی من واسه پیست تاپگیر هستم البته جهت اجرا مهارت های رانندگی از جمله 0-100 - دریفت - همدیگر رو شوت کردن - کوبوندن تو دیوار - دستی کشیدن تو دهن طرف - از بغل کوبوندن به ماشین مقابل تا با دیوار اونطرف له شه - snip هم بازی کردم با پاکستانیه و ... :d اون روز با یه audi r8 کل کل داشتم ( من کروت zr1 داشتم ) با 300 تا یه کوچولو زدم به پشتش میتونم بگم 7 دور دور خودش چرخید آخرم پیغام داد nice shot =)) البته من پینگ خیلی خوبی ندارم !

آخرین ویرایش:

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
هر وقت بگی من واسه پیست تاپگیر هستم البته جهت اجرا مهارت های رانندگی از جمله 0-100 - دریفت - همدیگر رو شوت کردن - کوبوندن تو دیوار - دستی کشیدن تو دهن طرف - از بغل کوبوندن به ماشین مقابل تا با دیوار اونطرف له شه - snip هم بازی کردم با پاکستانیه و ... :d اون روز با یه audi r8 کل کل داشتم ( من کروت zr1 داشتم ) با 300 تا یه کوچولو زدم به پشتش میتونم بگم 7 دور دور خودش چرخید آخرم پیغام داد nice shot =)) البته من پینگ خیلی خوبی ندارم !

منو ادد کن که پایه هستم شدید :D یک بار همچنین کاری رو با آریا انجام دادم داشت از خنده می ترکید :D
جدا از شوخی من در این پیست ، برای حرکت هایی که گفتی خیلی مهارت دارم ، حتما ادد کن .

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
بابا مگه میخوایم بریم سیرک:dمیخوام کورس بزاریم حال کنیم.:d
منو ادد کن که پایه هستم شدید :biggrin1: یک بار همچنین کاری رو با آریا انجام دادم داشت از خنده می ترکید :biggrin1:
جدا از شوخی من در این پیست ، برای حرکت هایی که گفتی خیلی مهارت دارم ، حتما ادد کن .
تو چرا دیگه نمیای؟:(منو و تو و سهند بریم سه تایی صفا>:d<

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
بابا مگه میخوایم بریم سیرک:dمیخوام کورس بزاریم حال کنیم.:d
تو چرا دیگه نمیای؟:(منو و تو و سهند بریم سه تایی صفا>:d<

من همیشه On هستم ، این تویی که نمیای ( البته فکر کنم زیر ظلم و ستم داداشت هستی ، همش داره FIFA 11 و MW2 بازی می کنه :D )

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
من همیشه On هستم ، این تویی که نمیای ( البته فکر کنم زیر ظلم و ستم داداشت هستی ، همش داره FIFA 11 و MW2 بازی می کنه :D )
بیخود.الان 30 ساعت هست آنلاین نشدی.اون که آره-همش زور میگه:(:((یه قرار بزار بیایم.
راستی سر دریفتی که کردی آریا بهم گفته بود.میگفت یه بار با امیر بازی کردم برام میرقصید=))=))=)):dچی کار کردی؟

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین

بیخود.الان 30 ساعت هست آنلاین نشدی.اون که آره-همش زور میگه:(:((یه قرار بزار بیایم.
راستی سر دریفتی که کردی آریا بهم گفته بود.میگفت یه بار با امیر بازی کردم برام میرقصید=))=))=)):dچی کار کردی؟

آره این یکی دو روزه وقت نکردم بیام ، درگیر بودم . فردا هر ساعتی بگید میام .
آریا هم که اصلا ذوق هنری نداره ، داشتم دور ماشینش Drift میزدم ( به یاد فیلم Fast & furious : Tokyo Drift ) ، چون آریا لگ داشت ، ماشینم رو در حال رقص میدید .
از کسی که عاشق Zonda R باشه بیشتر از این میشه انتظار داشت ؟ :D

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
آره این یکی دو روزه وقت نکردم بیام ، درگیر بودم . فردا هر ساعتی بگید میام .
آریا هم که اصلا ذوق هنری نداره ، داشتم دور ماشینش Drift میزدم ( به یاد فیلم Fast & furious : Tokyo Drift ) ، چون آریا لگ داشت ، ماشینم رو در حال رقص میدید .
از کسی که عاشق Zonda R باشه بیشتر از این میشه انتظار داشت ؟ :D
من خودم سلطان دریفت هستم.:dتازه زوندا هم سروره.تو اگر ماشین شناس بودی که با 458 حال نمیکردی:d
وقتی آریا اینو گفت ترکیدم از خنده=)):d

آخرین ویرایش:

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
آقا منم هستم فقط فردا ساعت دو به بعد از شرکت میام در خدمتم.
فقط مارو سوسک نکیدا هوای ما مبتدیارو هم داشته باشید.
ID: nicepop

• Like
Reactions: u.s.a

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
باز این سونی آپدیت جدید گذاشت زمان قرار هم تعیین کرده بودم بهتون بگم
دوستان کسی با آپدیت جدید بازی کرده ؟ مشکلی پیش نیومده ؟

saaman

کاربر سایت
Sep 17, 2010
96
نام
سامان
بچه ها یکی هم منو اد کنه از تهران هستم دوست دارم انلاین بازی کنم عضوه جدیدم اگه میشه ادم کنید بازیمبد نیستsamy_wiilsonاینم ایدیمه؟

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
دوستان GT باز عزیز ! ما هم هستیم:d اگر کسی خواست من رو Add کنه تا یک برنامه درست و حسابی بکشیم .
دوستان در صورت تمایل اگر تو Freind list خودشون احساس میکنند کسی GT باز هست ID اونو اینجا بزارن تا بقیه بیشتر آشنا بشند تا اینطوری با تعداد بیشتری آشنا بشیم !:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر