Life With Gran Turismo | GT5 Multiplayer Board

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
یکی از دوستان هم گفت کنترل با فرمون خیلی راحت تره اونم سر پیچ ها تند فکر کنم بر عکس گفتید از نظر زمان وقتی شما آنالوگ یه فلش رو به سمتی میدید حدود 2 ثانیه سریعتر از فرمون صورت میگیره همین طور این موضوع سر ترمز و گاز هم صدق میکنه
در مورد آنلاین هم بی شک باید با دسته بازی کرد !
والا... تا اونجایی که من تست کردم واقعا فرمون راحتتر بود به هیچوجه هم لگ وجود نداشت با کوچیکترین حرکنی که به فرمون میدادم تو بازی هم اعمال میشد . نظر من اینه که واسه انلاین فرمون واقعا بهتر جواب میده

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
فعلا این کد برای آنلاین بازی کردن فقط تو بازی های EA بوده! پس فکر نمیکنم کد داشته باشه!

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
والا... تا اونجایی که من تست کردم واقعا فرمون راحتتر بود به هیچوجه هم لگ وجود نداشت با کوچیکترین حرکنی که به فرمون میدادم تو بازی هم اعمال میشد . نظر من اینه که واسه انلاین فرمون واقعا بهتر جواب میده

والا من تا حالا آنلاین با فرمون بازی نکردم آفلاین بازی کردم
شاید حق با شما باشه
ولی بی شک هیجان فرمون بهتره حتی اگه آخر بشی بازم کیف داره

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,489
نام
Ali
ولی بی شک هیجان فرمون بهتره حتی اگه آخر بشی بازم کیف داره
فرای هیجان بیشتر با فرمون ، بحث میزان گاز دادن مطرح ـه ، دقیقا با اندکی فشار روی پدال گاز اتوموبیل به همون اندازه سرعت میگیره یا در زمان رسیدن به پیچ ها با کمی چرخش یا تو سبقت گرفتن که بنظرم اینجا اهمیت فرمون به چشم میاد . البته نباید از لذت عوض کردن دنده یا دستی کشیدن و حسی که در کنترل و سنگینی فرمون به آدم انتقال میده هم گذشت !

هر چند با این وضع قیمتها ، فعلا خریدش فقط پول حروم کردنِ از نظر من ! تا بعد چی بشه !

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
خب دوستان داریم به زمان عرضه بازی نزدیک میشیم و باید آستین ها رو برای مسابقات بالا بزنیم.

از تمام کسانی که قصد انلاین بازی کردن GT5 رو دارند درخواست دارم که تو این نظرسنجی شرکت کنن و به سوالات با دقت جواب بدن که طبیعتاً نحوه برگذاری مسابقات رو مشخص میکنه.

نظر سنجی

خواهشاً فقط کسانی که جدی هستند و 100% قصد شرکت دارن تو نظرسنجی شرکت کنن.

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
فرای هیجان بیشتر با فرمون ، بحث میزان گاز دادن مطرح ـه ، دقیقا با اندکی فشار روی پدال گاز اتوموبیل به همون اندازه سرعت میگیره یا در زمان رسیدن به پیچ ها با کمی چرخش یا تو سبقت گرفتن که بنظرم اینجا اهمیت فرمون به چشم میاد . البته نباید از لذت عوض کردن دنده یا دستی کشیدن و حسی که در کنترل و سنگینی فرمون به آدم انتقال میده هم گذشت !

هر چند با این وضع قیمتها ، فعلا خریدش فقط پول حروم کردنِ از نظر من ! تا بعد چی بشه !

خب این میشه هیجان پدال گاز :d
منظور من کل سیستم فرمون نبود بحث پیچیدن بود که کدومشون زودتر عمل میکنند

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
شما که دو بار هم شرکت کردی :D البته فقط یه دونش حساب میاد.
نگران قوانین هم نباش، قطعاً قوانین سفت و سختی میذاریم که این موارد هم پیش نیاد.
ضمناً مسابقات هم وقتی شروع میشه که یه زمان معینی از عرضه بازی گذشته باشه که بچه ها بخش تک نفره رو مقداری بازی کنن و آشنا بشن کاملاً با بازی

در مورد اون گزینه فعلاً بذار نتیجه مشخص بشه بعد در مورد تعداد نفرات تو هر مسابقه هم مشخص میکنم.

در حال حاضر هم اگه دوستان گزینه "گروهی" رو اشتباه متوجه شدن میتونن دوباره رای بدن. اگر هم head to head میخواید میتونین تو قسمت other بنویسید.

فردی: تک نفری در مقابل بقیه مسابقه میده
گروهی: تیم در مقابل تیم های دیگه مسابقه
ای قربونت برم که انقدر کارت درسته.:d:dآره آخه بار اول فکر کردم منظورت از 2 به 2 همون head to head هست.بعد که توضیح دادی دوباره رای دادم.میشه لطفا همون رای دومم رو حساب کنی؟
please>:d<:d

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
منم شرکت کردم . تیمی اگه بشه اونوقت باید با دوستامون یک تیم تشکیل بدیم ؟ تیم چند نفرست ؟

تو همون نظر سنجی تو قسمتی که در مورد گروهی یا فردی پرسیده، میتونید تعداد مورد نظرتون رو بگید، اگه میخواید هر تیم 2 نفر باشه گزینه گروهی - 2 نفر رو میزنید اگر تعداد بیشتر میخواید میتونید تو قسمت other بنویسید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر