Life With Gran Turismo | GT5 Multiplayer Board

sergeant fenix

کاربر سایت
Sep 11, 2009
1,467
نام
Babak
چطوری بابک؟:x:dنه اصلا.من خودم با پینگ 240 صبح تا شب آنلاین میزدم.
کوچیکتیم >:d< خب خدا رو شکر همه چیز ok هست

Waiting For Rules

دوستانی که برای باز کردن نظر سنجی که کیوان جان گذاشتن این کارو بکنن.من خودم هم مشکل داشتم.وقتی روی نظرسنجی کلیک میکنید و error رو دریافت میکنید-روی آخرین گزینه یعنی
I Understand the Risks کلیک کنید-بعد یه tab باز میشه که دوباره روی گزینه add expection کلیک کنید-سپس یک منو باز میشه که بعد از چند ثانیه صبر کردن روی گزینه confirm sequrity expection کلیک کنید.بعدش به صفحه نظر سنجی منتقل میشید.

اخه واسه من همین error رو هم نیمده

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,127
نام
حسین
دوستانی که برای باز کردن نظر سنجی که کیوان جان گذاشتن این کارو بکنن.من خودم هم مشکل داشتم.وقتی روی نظرسنجی کلیک میکنید و error رو دریافت میکنید-روی آخرین گزینه یعنی
I Understand the Risks کلیک کنید-بعد یه tab باز میشه که دوباره روی گزینه add expection کلیک کنید-سپس یک منو باز میشه که بعد از چند ثانیه صبر کردن روی گزینه confirm sequrity expection کلیک کنید.بعدش به صفحه نظر سنجی منتقل میشید.

Takavach

کاربر سایت
May 6, 2008
318
نام
تکاوچ
شما که دو بار هم شرکت کردی :biggrin1: البته فقط یه دونش حساب میاد.
نگران قوانین هم نباش، قطعاً قوانین سفت و سختی میذاریم که این موارد هم پیش نیاد.
ضمناً مسابقات هم وقتی شروع میشه که یه زمان معینی از عرضه بازی گذشته باشه که بچه ها بخش تک نفره رو مقداری بازی کنن و آشنا بشن کاملاً با بازی

در مورد اون گزینه فعلاً بذار نتیجه مشخص بشه بعد در مورد تعداد نفرات تو هر مسابقه هم مشخص میکنم.

در حال حاضر هم اگه دوستان گزینه "گروهی" رو اشتباه متوجه شدن میتونن دوباره رای بدن. اگر هم head to head میخواید میتونین تو قسمت other بنویسید.

فردی: تک نفری در مقابل بقیه مسابقه میده
گروهی: تیم در مقابل تیم های دیگه مسابقه

بقیه بحث ها در مورد مسابقه رو هم میتونید تو این تاپیک انجام بدید:

Life With Gran Turismo | GT5 Multiplayer Board

لطفاً اینجا دیگه در مورد مسابقات پست ندید.
من درست متوجه شدم می خواهید مسابقه آنلاین بذارید ؟ :d
حیف من کپی کار می کنم و فعلاَ تا درست و حسابی راه نیوفته on نمیشم وگرنه خیلی دوست داشتم باشم یکم تکونتون بدم >:).
اگه بتونم یه سیستم اورجینال میذارم برای این بازی و تیکن آنلاین البته اگه بتونم :d

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
تیم ها چند نفره خواهد بود ؟ 4 تا 4 نفره ؟ 2 تا 8 نفره ؟ 8 تا 2 نفره ؟

فعلا که اکثرا به تک نفری رای دادن، بعدش به تیمی 2 نفره... اگر هم قرار باشه تیمی برگذار بشه تعداد نفرات توی مسابقات باید کم باشه که بشه راحت کنترل کرد مسابقه رو و به اصطلاح شیر تو شیر نشه.

اول باید ببینیم چند نفر قصد شرکت دارن بعد اینا رو میشه تایین کرد.

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
منم پینگم با 4.2.2.4 293 هست ! ولی سرعت دانلودم 150 :(
منم میام اگه با دسته هست ! چون فکر کنم 1ماه دیگه فرمون بگیرم و فکر کنم اصلا با فرمون نمیشه بازی کرد ! :D

Politiciλn

کاربر سایت
Aug 17, 2009
405
نام
Alireza
سلام دوستان ما هم اومدیم و به شدت پایه ایم:d. از لحاظِ نت هم هیچ گونه مشکلی نداریم خدا رو شکر! می بینیم که بعضی هم از همین حالا شروع کردن به یارگیری:d و دارن افراد خبره رو بصورت یه تیم جمع آوری می کنن:d. ولی خیالی نیست، We Are 11:d

آخرین ویرایش:

ricosev

کاربر سایت
Mar 17, 2009
571
دوستانی که پایه online هستن Add کنن من تغریبا هر روز هستم
-----------------------------------------------------------------------------------------------
دوستان اگه بخوان با هم مسابقه بدن و در ایران باشن Ping خیلی خوب خواهد بود
من همین الان با پینگ دو خط با خارجی ها مسابقه می دم و اول می شم
به طور کل سیستم online خیلی خوب شده
من شدیدا پایه Online هستم و تغریبا هر روز میام من رو Add کنید اگه پیغام پر بودن List داد بهم PM بزنید تا جا براتون خالی کنم
با بچه های داخل ایران پینگ خوب هست منتظریم

PSN ID : ricogarza

Add کنید online خیلی حال می ده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر