Halo: Reach | پست اول تاپیک خوانده شود

بهترین عضو Noble Team از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    301

moosa

کاربر سایت
Mar 11, 2009
296
نام
MooSa
دوستان یه سوال آماتور داشتم ازتون من تا حالا از بازی های fps کنسولی فقط killzone 2 و cod:mw2 رو بازی کردم بقیشون به نوعی برام سریجه میارن و جذاب نیستن به نظرتون میتئنم از این بازی لذت ببرم؟

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
دوستان یه سوال آماتور داشتم ازتون من تا حالا از بازی های fps کنسولی فقط killzone 2 و cod:mw2 رو بازی کردم بقیشون به نوعی برام سریجه میارن و جذاب نیستن به نظرتون میتئنم از این بازی لذت ببرم؟
خُ Kz2 علاوه بر سرگیجه، درد گردن و دست و مُچ و انگشت و خیلی چیزا دیگه هم میاره. اون که داستانش جداست :D.
سری هیلو به سه چیز شهرت داره. گیم پلی، مالتی پلیر و موسیقی. بازی نیمه Sandbox ـه و مثل MW و Resistance و .... تمام اسکریپت شده نیست و تمام اتفاقاتی که در طول بازی میافته بسته با شرایط و عملکرد بازیباز تغییر میکنه. Halo REACH بصورت هیجان انگیزی تمام خصوصیت های سری رو ارتقاع داده و درحال حاضر اوج تکامل نسل هیلوها رو داره. 1% امکان داره باهاش ارتباط برقرار نکنی :D.

• Like
Reactions: reza1375

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
من این بازی را حدود 4 ماه گرفتم اما هنوز وقت نکردم بازی کنم بنظرتون ارزش بازی کردن داره یا نه:confused:
:cheesygri :cheesygri :cheesygri :cheesygri
جالب بود
یعنی این همه آدم اینجا عشقی پست می دن !
فکر کنم منظور شما ODST هست چون این هنوز نیومده !

reza1375

کاربر سایت
Nov 22, 2009
195
نام
رضا
:cheesygri :cheesygri :cheesygri :cheesygri
جالب بود
یعنی این همه آدم اینجا عشقی پست می دن !
فکر کنم منظور شما ODST هست چون این هنوز نیومده !

یه halo3 بود با یه چیز دیگه نمیدونم چی بود فقط میدونم 2 تا هیلو بود هنوز جلدش هم باز نکردم:biggrin1:

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
یه halo3 بود با یه چیز دیگه نمیدونم چی بود فقط میدونم 2 تا هیلو بود هنوز جلدش هم باز نکردم:biggrin1:
پیشنهاد می کنم حتما بازی کنی
اون یکی فکر کنم ODST یا Halo wars باشه که جفتشون زیبا هستن و ارزششو دارن .

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
اگه ODSTيه پيشنهاد ميكنم بازي نكني. يا اول H3 رو بازي كن بعد اينو يا اصلا بازي نكن چون ذهنيتتو نسبت به سري Halo تحت شعاع قرار ميده. اگرم HW هست چون اصلا استراتژي سبكش فرق ميكنه و اونم زياد به دردت نميخوره اگه دنبال داستان هستي چون داستان هيلو رو از يه ديد ديگه بيان ميكنه كه اول بايد حداقل يه نمور در مورد داستان بدوني بعد بازي كني.

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,631
نام
سعید
اگه ODSTيه پيشنهاد ميكنم بازي نكني. يا اول H3 رو بازي كن بعد اينو يا اصلا بازي نكن چون ذهنيتتو نسبت به سري Halo تحت شعاع قرار ميده. اگرم HW هست چون اصلا استراتژي سبكش فرق ميكنه و اونم زياد به دردت نميخوره اگه دنبال داستان هستي چون داستان هيلو رو از يه ديد ديگه بيان ميكنه كه اول بايد حداقل يه نمور در مورد داستان بدوني بعد بازي كني.
منم موافقم باهات.
------------------------------
من که با ODST حال نکردم.اما Halo 3 واقعا حال داد:biggrin1:ولی خدایی آهنگای ODST خیلی شاخ بود:biggrin1:

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
منم موافقم باهات.
------------------------------
من که با ODST حال نکردم.اما Halo 3 واقعا حال داد:biggrin1:ولی خدایی آهنگای ODST خیلی شاخ بود:biggrin1:
موافقم ولی ODST اصلا داستان خوبی نداشت .
ولی Halo Wars داستان خوبی داشت .:biggrin1:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
یک نفر از شمائی که دارید به داستان ODST گیر میدید اگر دقیق بگه جریان رویداد های این عنوان چی بود، گیم رو میزارم کنار :D.
حالا چون خوشتون نیامده چرت بود، چون داستانش رو متوجه نشدید فلان بود، چون طرف اسپارتان نبود بهمان شد.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
یک نفر از شمائی که دارید به داستان ODST گیر میدید اگر دقیق بگه جریان رویداد های این عنوان چی بود، گیم رو میزارم کنار :D.
حالا چون خوشتون نیامده چرت بود، چون داستانش رو متوجه نشدید فلان بود، چون طرف اسپارتان نبود بهمان شد.
به قول خودت یکی از دلایل محبوبیت هیلو ، گیم پلیش بود ! اما انصافا ODST گیم پلی خوبی هم نداشت ! خیلی از مکانیزم های 3 حذف شده بود .

sami_19

کاربر سایت
May 1, 2008
708
نام
SaMaN
اما انصافا ODST گیم پلی خوبی هم نداشت ! خیلی از مکانیزم های 3 حذف شده بود .
خب اینو میشه به حساب نظر شخصی شما گذاشت که قابل احترام ـه ...
ولی من که اصلا قبول ندارم گیم پلی ODST ضعیف بود!اگه گیم پلی هیلو رو 50 درصد آنلاین و 50 درصد آفلاین در نظر بگیریم ODST تو اون 50 درصد آنلاین امتیاز کامل میگیره!چون دیگه همه چی تموم شده بود...
50 درصد آفلاین و داستانی هم به نظر من عالی بود!شاید مراحل توی شب نیوممباسا کمی با ذات سری هیلو تصاد داشت ولی همین تضاد باعث میشد لحظاتی رو ببینیم که قبلا تو هیچ هیلوی دیگه ای سابقه نداشته!مثلا شما تو هیچ هیلویی ممکن نیست از روبه رو شدن با کاوننت ها بترسین ولی تو ODST همیشه این حس وجود داره!مراحلی هم که فلش بک میزد کاملا عین نسخه های قبلی بود که حتی به دلیل شبیه بودن به Halo 1 من ترجیحش میدم به مراحل خود Halo 3 ...
موسیقی هم که دیگه نیاز به تعریف نداره!
روایت داستان شاهکار بود!یعنی بعضی وقت ها بازی رو نگه میداشتم با فکر کردن به روند داستانی بانجی رو تحسین می کردم!
فقط گرافیک بود که تو ذوق میزد که بازم به دلیل نورپردازی زیبای فضاهای نیوممباسا تو شب به نظر من چشم نواز تر از هیلو 3 بود...

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
اگه گیم پلی هیلو رو 50 درصد آنلاین و 50 درصد آفلاین در نظر بگیریم ODST تو اون 50 درصد آنلاین امتیاز کامل میگیره!چون دیگه همه چی تموم شده بود...
50 درصد آفلاین و داستانی هم به نظر من عالی بود!شاید مراحل توی شب نیوممباسا کمی با ذات سری هیلو تصاد داشت ولی همین تضاد باعث میشد لحظاتی رو ببینیم که قبلا تو هیچ هیلوی دیگه ای سابقه نداشته!مثلا شما تو هیچ هیلویی ممکن نیست از روبه رو شدن با کاوننت ها بترسین ولی تو ODST همیشه این حس وجود داره!مراحلی هم که فلش بک میزد کاملا عین نسخه های قبلی بود که حتی به دلیل شبیه بودن به Halo 1 من ترجیحش میدم به مراحل خود Halo 3 ...

ببخشید ! اینا چه ربطی به سیستم گیم پلی دارن ؟! من دارم میگم فقط بعضی چیزای گیم پلی که مثلا توی هیلو 3 بود رو برداشته بودن ! نه کاری به آنلاین این بازی دارم نه به داستان و مراحل شب و این حرفا !

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,631
نام
سعید
Trunks حرف دل منو زد:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر