PlayStation Ghost of Tsushima

سازنده
Sucker Punch
تاریخ انتشار
July 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
اگه خشونت و دست و پا قطع کردن داشته باشه و بتونیم مغول هارو وحشیانه به قتل برسونیم من راضیم کامل:D
دونت اوِر تینک :D
که دستو پا قطع نشه داخله بازی.
اتفاقا تو همون تریلر گیم پلی اولی دسته سربازه مغول به شکله زیبای از آرنج جدا میشه و خونش میپاجه :D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
من خیلی دوست داشتم با شمشیر بزنی تو شکم طرف بعد دل و رودهاش بریزه بیرون.چه حالی میداد.یا میزدی تو سر طرف مغزش میریخت رو زمین.تا حالا ندیدم یه بازی تو این سبک ایجوری خشن باشه.

گاو 3 یه همچین چیزی بود:D یکی از جونورهارو میگرفت شکمش رو جر میداد دل و رودش میریخت بیرون:D

ولی کلا GoT نمیخوره بهش انقدر خشن باشه، به رنگ بندی ها و کلا فضاهاش دقت کنید خیلی گوگولیه. فکر کنم سازنده هاشم با لباس کیتی میان سرکار، نمیخوره بهشون از این شامورتی بازیا در بیارن.

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
638
نام
فرشاد
گیم پلیش از Death Stranding الان برام مبهم تر و گنگ تره
اون کاملا معلوم بود قراره چی باشه ولی این هرچی تریلر میاد اصلا معلوم نیست گیم پلی بازی چطور هست
انشالله که یه گیم پلی خفن و گسترده داشته باشه وگرنه واقعا ضدحال میشه

• Like
Reactions: J. Constantine

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,136
نام
طائل
ولی کلا GoT نمیخوره بهش انقدر خشن باشه، به رنگ بندی ها و کلا فضاهاش دقت کنید خیلی گوگولیه. فکر کنم سازنده هاشم با لباس کیتی میان سرکار، نمیخوره بهشون از این شامورتی بازیا در بیارن.

پس این چیزی که ما الان داریم میبینیم گوگولیه؟ :D

دادا فکر کنم از Mordor داری پست میدی :D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
اگه حمله نمیکردن ضعیف نمیشدیم که عربا بیان رومون
اگه عربا هم نمیومدن الان وضعمون این نبود

داداش یه مقدار داری اشتباه میزنی. مغول ها قرن 13 میلادی و 7 هجری قمری حمله کردن، یعنی دوره خوارزمشاهیان و سلجوقیا. اون موقع تقریبا ششصد و اندی از نموده شدنمون به دست اعراب عربستان میگذشته. ولی همون مغول ها هم وقتی از ایران میرفتن کلی کتابخونه و رصدخونه درست کرده بودن و هرچند اولش نمودن اما بعدش جبران کردن و 4 تا چیز ساختن. بلای اصلی رو قوم قارچ ها سر ما آوردن که چهل ساله فقط دارن میخورن و نابود میکنن و هیچی باقی نزاشتن. نه تاریخ، نه تمدن، نه فرهنگ و نه حتا انسانیت.

من از چینی ها هم که بدم میاد سر حیوون آزاری هاشونه.

پس این چیزی که ما الان داریم میبینیم گوگولیه؟

خدایی این گوگولی نیست؟:D تو دلت میاد بری اینجا بزنی دل و روده مردم رو بریزی رو گلا؟:D

140877

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,136
نام
طائل
داداش یه مقدار داری اشتباه میزنی. مغول ها قرن 13 میلادی و 7 هجری قمری حمله کردن، یعنی دوره خوارزمشاهیان و سلجوقیا. اون موقع تقریبا ششصد و اندی از نموده شدنمون به دست اعراب عربستان میگذشته. ولی همون مغول ها هم وقتی از ایران میرفتن کلی کتابخونه و رصدخونه درست کرده بودن و هرچند اولش نمودن اما بعدش جبران کردن و 4 تا چیز ساختن. بلای اصلی رو قوم قارچ ها سر ما آوردن که چهل ساله فقط دارن میخورن و نابود میکنن و هیچی باقی نزاشتن. نه تاریخ، نه تمدن، نه فرهنگ و نه حتا انسانیت.

من از چینی ها هم که بدم میاد سر حیوون آزاری هاشونه.

خدایی این گوگولی نیست؟:D تو دلت میاد بری اینجا بزنی دل و روده مردم رو بریزی رو گلا؟:D

View attachment 140877

ترکیب رنگ رو ببین ترکیب رنگیه که هانیبال لکتر میتونه برا تزیین دکور خونه اش استفاده کنه

این گل ها همشون بوی خون میده تو به این میگی گوگولی؟:D

اینجا خشونت فرق میکنه خشونت ها با ضربان قلب پایین تری اعمال میشن یه چی از جنس پیانو ئه با اون خشونت گاوی که تو مقایسه میکنی فرق داره.

اینجا مخاطبینی که از خشونت حرف میزنن دنبال ریختن خون انسان واقعی(در گیم) در یک فضای رئال با رنگ بندی عی که ریختن خون و استشمام اون رو "تقاضا" میکنه. این با اون دل و روده بیرون کشیدن کریتوس از انسان های کمیک در یک فضای غیر واقعی فرق میکنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر