PlayStation Ghost of Tsushima

سازنده
Sucker Punch
تاریخ انتشار
July 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5
تاپیک مشکلات بازی
برو به تاپیک مشکلات بازی

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
5,000
نام
مهدی
متاسفانه یا خوشبختانه ما آدما دوست داریم از یه فاصله‌ی امن خشونت رو تجربه کنیم. چیزی بود که اجدادمون مدام تجربه‌ش می‌کردن و خب الان ضمیر ناخودآگاهمون نبودش رو حس می‌کنه. برامون تبدیل به سرگرمی شده و باهاش هیجان زده می‌شیم و می‌دونیم خطری تعهدیدمون نمی‌کنه. راجب جنگ جهانی بازی ساخته می‌شه ولی اونقدر تلطیف می‌شه که آدم کشتن توش ذره‌ای منزجرکننده نیست. و خب یه مقدار به کانسپت قضیه نگاه کنی می‌بینی چه طنز تلخیه. :D حالا اینا رو گفتم که بگم من خیلی دوست دارم اگه قراره خون و خونریزی تو بازی باشه، اونقدر با جزئیات باشه که آدم وقتی می‌خواد خون روی شمشیر رو با لباسش پاک کنه، یه حس ناخوشایندی - حتی گذرا - داشته باشه. دقیقا کاری که ناتی داگ با Part II داره می‌کنه. امیدوارم شل نگرفته باشن چون این بازی پتانسیل زیادی داره برای نشون دادن اون روی کثیف خشونت. اگه می‌خوای بگی خشونت بَده، اگه می‌خوای جنگ رو نقد کنی، باید تا تهش بری و با مخاطب و خودت رو راست باشی؛ مثل Funny Games، ساخته‌ی Haneke.

پ.ن: من کلا دوست دارم بعضی از بازیای سونی یکم جدی‌تر بشن. برای مثال امیدوارم نسخه‌ی بعدی Horizon یکم از اون معصومیتی که داره فاصله بگیره. یکم خشن‌تر، یکم بدوی‌تر، یکم رومنس‌دارتر - من واقعا نمی‌دونم چرا یه کرکتری مثل Aloy نباید هیچ رابطه‌ی عاطفی/جنسی تو کل بازی داشته باشه. البته رومنس عمیق و کار شده، نه رومنسای آبدوغ‌خیاری‌ای که یوبی‌سافت برای جذب مخاطب می‌چپونه تو اساسینهاش! :D - و خلاصه یکم واقع‌گرایانه‌تر. البته جدی شدن و عمیق شدن سخته و مهارت می‌خواد. وگرنه تهش می‌شه Days Gone که شبیه نوجوونای 14 ساله‌ای بود که دلشون می‌خواد خودشونو جای آدم بزرگا جا بزنن. :D

آخرین ویرایش:

Kratos-_-0_0

کاربر سایت
Sep 10, 2012
938
نام
ارین
زوده واسه قضاوت ولی
حس میکنم عجیب lvl کاری
ساکر پانچ از همه نظر واقعا پیشرفت کرده

من هر بار تریلر میبینم هم جین هم شخصیت های فرعی به دلم میشینه
ساکر پانچ تو این مورد شخصیت های فرعی کلا تو در و دیوار بود

من بیشتر نگران
ماموریت های فرعیم که به احتمال 99% هم مشکل داره ولی حداقل امیدوارم قابل قبول باشن:D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر