Gamerscore & Achievement

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
خب دقیقا منظورم من این بود که هر چه قدر اچیومنت بیشتر بشه چه امکاناتی رو بهمون میدن؟!
فقط اینکه معتبرتری؟!;)
راستی این اچیومنت رو خود شرکتهای بازی سازی قرار میدن تو بازی؟! منظورم اینه که شاید یه شرکت 2000 تا قرار بده یکی 150 تا! فکر کنم قانون خاصی باید داشته باشه:confused:

قوانین خاصی داره هر بازی 1000 تا و ارکید 200 تا و البته قوانین دیگه ای هم داره که بعدا وقت کردم میزارم تو تاپیک
در مورد جایزه هم ماکروسافت یه کارایی کرده و یادمه چند وقت پیش به صورت قرعه کشی نسبت به امتیاز تیشرت و چیزای دیگه میدادن البته اینا همش مال امریکا هست و چیزی نصیب ما نمیشه ولی حرفش هست که جوایزی مثل ماکروسافت پوینت یا چیزای قابل دانلود واسه بازی ها وغیره بزارن
این روش چیز جدیدیه و هنوز خیلی مونده تا متکامل بشه حتی من شنیدم تو اپدیت جدید در رابطه با اچیومنت تو داشبورد تغییراتی قراره داده بشه
در مورد سوال دومت هم بله بازی سازا خودشون اچیومنت رو تو بازی قرار میدن و اگه دقت کنی خیلی نسبت به اوایل پیشرفت کرده و همینطوری الکی اچیومنت نمیزارن بلکه محاسبه و تجزیه تحلیل میکنن که اچیومنت رو چطوری بزارن که بدست اوردنش برای بازی باز لذت بخش باشه من مطمئن هستم در اینده اچیومنت ها خیلی بهتر تو بازی قرار بگیرن

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
خب دقیقا منظورم من این بود که هر چه قدر اچیومنت بیشتر بشه چه امکاناتی رو بهمون میدن؟!
فقط اینکه معتبرتری؟!;)
راستی این اچیومنت رو خود شرکتهای بازی سازی قرار میدن تو بازی؟! منظورم اینه که شاید یه شرکت 2000 تا قرار بده یکی 150 تا! فکر کنم قانون خاصی باید داشته باشه:confused:

1امکانات جدیدی رو نمیده به اون صورت ولی مثلا تو یه بازی دیدم با ازاد کردن یه archevement یه gamerpicture جدید ازاد میکرد
2فکر نکنم چون من بازی دیدم بازی 5 تا اچیومنت داره دیدم 100

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
یه سوال دیگه پیش اومد!

محمد جان یعنی همه ی بازی ها 1000 تا رو دارن یا تعداد اچیومنت بستگی به شرکت سازنده داره(البته با رعایت زیر 1000 تا بودن)؟!

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
امین جان این دوستمون گفتن بالاترین سقف 1000 تاس حالا شرکت سازنده میتونه 10 تا بزاره میتونه 1000 تا بزاره

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
یه سوال دیگه پیش اومد!

محمد جان یعنی همه ی بازی ها 1000 تا رو دارن یا تعداد اچیومنت بستگی به شرکت سازنده داره(البته با رعایت زیر 1000 تا بودن)؟!

ببین حداکثر 1000 تا ولی من 970 هم دیدم هیچ بازی سازی احمق نیست از اونی که بهش اجازه دادن کمتر تو بازیش امتیاز بزاره اخه ارزش بازیش میاد پایین;)
تعداد اچیومنت هم حداکثر 50 تا هست ولی کمتر هم میشه 13 تا هم من دیدم اینا بستگی به سلیقه بازی سازا داره
ولی به نظر من مهمترین خاصیت اچیومنت و چیزی که نسیب ما میشه همون احساس پیروزی و رسیدن به هدفه یادمه یکی میگفت هدف شما از بازی چیه ؟ حالا میشه گفت بعد از سرگرمی و لذت از بازی بدست اوردن امتیاز و اچیومنت هست که خیلی حال میده

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
ببین حداکثر 1000 تا ولی من 970 هم دیدم هیچ بازی سازی احمق نیست از اونی که بهش اجازه دادن کمتر تو بازیش امتیاز بزاره اخه ارزش بازیش میاد پایین;)
تعداد اچیومنت هم حداکثر 50 تا هست ولی کمتر هم میشه 13 تا هم من دیدم اینا بستگی به سلیقه بازی سازا داره
ولی به نظر من مهمترین خاصیت اچیومنت و چیزی که نسیب ما میشه همون احساس پیروزی و رسیدن به هدفه یادمه یکی میگفت هدف شما از بازی چیه ؟ حالا میشه گفت بعد از سرگرمی و لذت از بازی بدست اوردن امتیاز و اچیومنت هست که خیلی حال میده
ميگم حالا شما كه اهل achievment هستي بد نيست يه نگاهي به blazing angle بندازي چون 7 تا بيشتر نداره كه در جمع ميشن 1000 امتياز گرفتنشون هم بنظر نمياد كار سختي باشه;)

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
ميگم حالا شما كه اهل achievment هستي بد نيست يه نگاهي به blazing angle بندازي چون 7 تا بيشتر نداره كه در جمع ميشن 1000 امتياز گرفتنشون هم بنظر نمياد كار سختي باشه;)

اخه من فقط بازی هایی رو که دوست دارمو میگیرم واسه اچیومنت فقط بازی نمیخرم ;)
حالا این بازی اصلا چی هست ؟ شما بازی کردی؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
اخه من فقط بازی هایی رو که دوست دارمو میگیرم واسه اچیومنت فقط بازی نمیخرم ;)
حالا این بازی اصلا چی هست ؟ شما بازی کردی؟

eeeeeeee
محمد بازی هواپیمای یوبی سافت رو نمیشناسی؟!:biggrin1:
میدونم اسمش رو یادت رفته....:-"

play3

کاربر سایت
Dec 15, 2006
368
نام
ميثم
اقا من ميگم حالا كه تايپيك به اين خوبي دم دستمونه چرا كسي استفاده نميكنه و روش بدست اوردن اين اچيومنتها رو نميپرسه از خودم شروع ميكنم توي بازي اسمك دان چطور ميشه اچيومنتهاي سكرت رو باز كرد ويه سوال هم در مورد خود بازي و اون هم اينكه اگر كسي قسمت جنرال مد بازي رو تموم كرده يه توضيحي راجبش بده كه اصلا چجوري است (من حتي داخل) بازي هم نميتونم برم با تشكر

rod

کاربر سایت
Mar 11, 2006
1,226
نام
rodney
ya

man 9805 game scorame
4000
barase ba video cheza jaded azafe my she
ba dashe my tony ba dvd video
barizitooshe
data!
badeshe moheme.
ba game score my tonin film bagirin

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
اقا من ميگم حالا كه تايپيك به اين خوبي دم دستمونه چرا كسي استفاده نميكنه و روش بدست اوردن اين اچيومنتها رو نميپرسه از خودم شروع ميكنم توي بازي اسمك دان چطور ميشه اچيومنتهاي سكرت رو باز كرد ويه سوال هم در مورد خود بازي و اون هم اينكه اگر كسي قسمت جنرال مد بازي رو تموم كرده يه توضيحي راجبش بده كه اصلا چجوري است (من حتي داخل) بازي هم نميتونم برم با تشكر

اگه انگلیسیت خوبه این لینک رو بخون اگه خوب نیست دونه دونه بپرس جنرال مد مربیگریه و ترتیب دادن بازی و برنامه ریزی و قرار داد با کشتی کج گیرا و ... بازی نداره و باید حرفه ای باشی تا بتونی اچیومنت بگیری من خودم دارم روش کار میکنم;)

man 9805 game scorame
4000
barase ba video cheza jaded azafe my she
ba dashe my tony ba dvd video
barizitooshe
data!
badeshe moheme.
ba game score my tonin film bagirin

دوست من حتما id رو تو لایو بگو با این امتیاز حتما باید تو لیست دوستان ما باشی
اگر هنوز به لایو وصل نشدی فورا اینکارو بکن خیلی راحته با دایل اپ هم میتونی وصل بشی و امتیازتو وارد شبکه کنی(خواهشا فارسی تایپ کن)
آقا این آچیمونت ها نمیشه با کد یا چیت گرفت از تو بازی ها ؟؟؟

خوشبختانه نمیشه!
---------------------------------------------------------------------
دوستان سوالات یا کمک برای اچیومنت رو تو همین تاپیک بگین تا به همدیگه برای رسیدن به امتیاز بالاتر کمک کنیم

برای شروع من به ینفر تو بازی lost plant تو لایو برای کمک احتیاج دارم نیم ساعت هم کمتر با هم چند تا اچیومنت رو میتونیم بدست بیاریم اگه کسی هست یه قرار بزاریم;)

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
محمد point gilich برای لاست پلنت؟>:biggrin1:
بگذریم...
اقا من توی graw 2 توی اچیومنت bulls eyes منظورش رو نمیفهمم یعنی چی؟(میگه که باید یه مرحلرو 100% و با دقت کامل تموم کرد!)
اینو بگیرم اچیو های اف لانیش تمومه...
فقط کمی زود تر چون شاید فردا اینم گرفته باشم;) :)
ممنون

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
محمد point gilich برای لاست پلنت؟>:biggrin1:
بگذریم...
اقا من توی graw 2 توی اچیومنت bulls eyes منظورش رو نمیفهمم یعنی چی؟(میگه که باید یه مرحلرو 100% و با دقت کامل تموم کرد!)
اینو بگیرم اچیو های اف لانیش تمومه...
فقط کمی زود تر چون شاید فردا اینم گرفته باشم;) :)
ممنون

Bull's Eye, Iron Man, and Team 'ELITE' (Quick Mission)

These Achievements can be achieved all at once in Mission 1 on Low Risk in the Quick
Mission mode. Just switch your gun to single shot, and shoot 1 guy. Make sure the all
the shots hit (Bull's Eye.) After that just stay in cover the whole mission and make
sure not to get hit (Iron Man.) Let your teammates take care of the enemies. Always
direct them into cover, and switch them into assault. Hopefully they won't get hit

این توضیحشه یعنی تیر خطا نباید داشته باشی جتی یدونه!!!
راستی این point gilich چیه؟ فکر نکنم چیت باشه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر