Gamerscore & Achievement

• Thread starter Thread starter TRUTH
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام
چطور باید توی بازی کربن گیم اسکور گرفت
؟
من هر کاری کردم نشد
جونم دیگه در اومد
اونایی که یادم مونده اینا بود :
بازی رو تموم کنی. 50
بازی رو کامل تموم کنی. 75
همه طلاها و نقره ها و برنزهای Challenge ها رو بگیری. ( به ترتیب 30 و 20 و 10 )
لیست کاملش رو میتونی اینجا ببینی.

سلام
چند تا بازی قشنگ باشه تاکید میکنم قشنگ باشه که گیم اسکور هم زیاد بده معرفی کنین

میتونی از GOW زیاد بگیری .
دفعه اول که رو ایزی بازی میکنی خیلی به نظر سخت میرسه ولی دفعه های بعدی چون قلقش دستت اومده خیلی راحت تر میتونی بازی کنی و اسکور بگیری..

تا الان دو تا بازی رو تموم کردم یکی gow یکی graw 2 مجموعش
225 تا اسکور گرفتم 16 تا آچیومنت می خوام خودمو بسنجم که خوبه یا نه کسی هست نظر کارشناسی بده ؟؟

میتونی از GOW زیاد بگیری .
دفعه اول که رو ایزی بازی میکنی خیلی به نظر سخت میرسه ولی دفعه های بعدی چون قلقش دستت اومده خیلی راحت تر میتونی بازی کنی و اسکور بگیری..
همون دفعه اول رو هاردکور بازی کنی اچیو های کژوال رو هم میگیری. حیفه این بازیه که رو کژوال بازی بشه

سلام
چند تا بازی قشنگ باشه تاکید میکنم قشنگ باشه که گیم اسکور هم زیاد بده معرفی کنین

اول باید روشن کنی منظورت از قشنگ چیه من مثلا عاشق Oblivion م خیلی هام همین نظرو دارن این بازی اسکور هم کیلویی میده ولی مشکل اینجاست که خیلی هام از RPG خوششون نمی آد مثلا اینو بگیری ازش سر درنیاری بعد بگی عجب بازی مزخرفی:biggrin1: بعد میگی چرا اینو به من معرفی کردی;)

بهترین بازی‌ها برای بدست آوردن Achievement

دوستانی که دنبال بازی‌هایی می‌گردند که توش راحت بتونند Achievement بدست بیارند می‌تونند به لینک زیر مراجعه کنند.
http://xbox.about.com/od/cheatsfaqs/a/gamerscorelist.htm
در این مطلب دو صفحه‌ای بازی‌ها رو بر اساس زمان‌بر بودن و یا off line و on line بودن تقسیم‌بندی کرده که فکر کنم کار بعضی از دوستان رو راه بیاندازه.

هر چند من خودم صرفاً برای تفریح بازی می‌کنم و صرفاً دنبال Achievement رفتن رو جالب نمی‌دونم:cool: .

واقعا باید به TRUTH تبریک گفت:love: واقعا GS ش عالیه تو ایران باید اول باشه:confused: از FEAR چجوری اون قدر GS گرفتی:eek: ببینین به این میگن یه گیمر واقعی واقعا رو بازیا وقت میزاره من 10 تا بازی دارم غیر از Hexic البته 5600 تا اسکور دارم;) (فعلا ADSL ندارم Gold مو فعال نکردم تا گیمرتگمو ببینین)
تا حالا Condemend و Oblivion رو تکمیل کردم و Gears هم آفلاین هاشو گرفتم COD3 هم فقط Archivement ه Grizzled Veteran مونده که دارم انجامش میدم و همزمان در حال انجام پروژه Archivement ه Survivalist بازی FEAR م;)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or