Gamerscore & Achievement

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
من تا حالا فقط 210 گیم اسکور گرفتم از این گاست ریکان
کسی تونسته بیشتر بگیره ؟
چجوری ؟
NIK تو این سایت تمام Achievement های این بازی یعنی هر 1000 تاشو گرفته!
برای گرفتن Achievement ها هم باید برین به قسمت لیست Achievement و اون توضیح مختصری که در مورد Achievement داده رو مطاله کنین و یا برای اطلاعات بیشتر می تونین برین به این سایت:
http://www.xbox360achievements.org

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
دوستانی که دوست دارن هزارتا gamerscore مفت بگیرن حتما tmnt رو بازی کنن. تا بازی رو تموم کنی 950 تا میده:laughing:
البته دیگه الان به لایو هم نمیشه وصل شد که گیمر اسکور رو به رخ کشید

SNAKE=BIGBOSS

کاربر سایت
Feb 15, 2007
252
نام
NIKNAM
سوال

چرا شما گیر دادین به تموم کردن بازی روی درجه سخت و آسون و هی مرحله مرحله می کنین;) مگه Archivement های هر بازی رو نمی بینین ؟ اینجا لیست Archivement های GRAW2 هست
http://www.gamefaqs.com/console/xbox360/code/937003.html
اخه ما اگه سواد انگلیسی داشتیم که دیگه همه چیز حل بود و تو تمام بازیها همه امتیاز رو میگرفتیم مشکل زبانه انگلیسیه داداش که ما هم زیاد بلد نیستیم

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
اخه ما اگه سواد انگلیسی داشتیم که دیگه همه چیز حل بود و تو تمام بازیها همه امتیاز رو میگرفتیم مشکل زبانه انگلیسیه داداش که ما هم زیاد بلد نیستیم

یکی از مهمترین نشانه های گیمر ها اینه که زبانشون باید قوی باشه(این نظر منه)
چند تا از Archivement های GRAW رو واست می نویسم امیدوارم مفید باشه بهتر از این نمی تونم کمکت کنم;)
(XX) تعداد GS

Bull's eye (Quick mission) (30)
تو حالت Quick Mission باید یک ماموریت رو با Accurecy 100% تموم کنی یعنی همه شلیک هات به هدف بخوره
Iron man (Quick mission) (30)
یه ماموریت رو باید بدون اینکه آسیب ببینی تموم کنی یعنی یه گلوله هم نباید بهت بخوره
Mission accomplished (30)
تمامی هدف های ثانوی یا جانبی (Secondary Objectives) رو باید در حالت Campaign Mode یا Quick Mission انجام بدی

;)

SNAKE=BIGBOSS

کاربر سایت
Feb 15, 2007
252
نام
NIKNAM
ممنون ولی من اگه گیمر فوق حرفه ای نباشم حر فه ای که هستم میدونی چرا واسه اینکه بازی رو از اتاری شروع کردم وتا حالا تو هیچ بازی گیر نکرده بودم جز نینجا گایدن البته از خودم تعریف نمیکنم به این دلیل گفتم که شما گفتی گیمر حر فه ای باید انگلیسیش خوب باشه البته ببخشید که تاپیک رو منحرف کردم

W00T1991

کاربر سایت
Feb 5, 2007
1,588
نام
محمد
یه سوال چجوری میش توی گاست ریکان دو ماموریت های دوم یا همون Secondary Objectives
بگیریم ؟ و سوال بعدی چقدر از اون 1000 گیم اسکور گاست ریکان مربوط به بازی انلاینه ؟؟؟

sam_dante

کاربر سایت
May 6, 2007
368
نام
Mohsen
بدون باز ارجینال هم میتونی بازی کنی اگه فرمورت جدید باشه.زود برو بازی کن تا گلدت تموم نشده من saints row ,splinter cell,ghost recon رو بازی کردم.خیل حال میداد ولی حیف که گلدم تموم شد!!!
سلام.
داداش این SC:DAحال میده.یعنی می خوام بدونم چجوری انلاینش.
چون منPCرو بازی کردم ولی چون بازی خراب بود تا هتل کنگو بیشتر نتونستم برم.خبلی دوست دارم بدونم آخرش چی شد.ولی نگو چون خودم می خوام بازی کنم.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
داداش این SC:DAحال میده.یعنی می خوام بدونم چجوری انلاینش.

قسمت انلاین این سری بازی همیشه عالی بوده این شماره هم مستشنی نیست;)
برای عکس اطلاعات بیشتر به TRUTH مراجعه کنید:love:

sam_dante

کاربر سایت
May 6, 2007
368
نام
Mohsen
قسمت انلاین این سری بازی همیشه عالی بوده این شماره هم مستشنی نیست;)
نه منظورم اینه که چون سبک offlineش مخفی کاری هست میخوام بدونم چجوری onlineبازی میکنی با افراد دیگه.چون من چنین بازی رو onlineبازی نکردم یعنی اینطور سبک ها رو.

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
یه سوال توی گات ریکان چطور میشه single master و mission acoomplishment رو بدست اورد ؟
( درستشو بلد نیستم بنویسم )

Single Player Master
همه Archivement های Single Player غیر از خودش رو باید بگیری

Mission accomplished
همه هدف های جانبی رو در همه ماموریت ها در حالت Campaign mode یا Quick Mission mode باید انجام بدی(تو همین صفحه چند پست قبل تر اینو نوشتم)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر