Gamerscore & Achievement

play3

کاربر سایت
Dec 15, 2006
368
نام
ميثم
help

اقا تو بازي nba street اين يه مورد رو نتونستم بازكنم كسي ميدونه ازم چي ميخواد ؟ perform 5 successful jump off dunks in a single game و يه چيز ديگه اونم اينكه تو def gam (دفجم) بازي رو تموم كردم ولي فقط 15 تا بهم امتياز داد:confused: يه چند تا از راههاي گرفتن امتيز رو توش ميگيد ممنون

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
بچه ها من تو 8 تا بازی 1005 تا گیمر اسکور و 47 آچیومنت دارم خوبه ؟؟؟ :laughing:
TurTh جون خیلی سخت نگیر :cheesygri

هر جور حساب کنی خیلی کمه;) من 10 دارم GS 5820 دارم می گم خیلی کمه
َآچیونت سیستم خیلی جالبیه کارهایی که در حالت عادی انجام نمی دیم رو باید انجام بدیم شاید شما که بازی کپی داری از 8 تا بازی 1000 تا واست مهم نباشه بری سراغ بازی های دیگه ولی بقیه کشور ها یه بازی که میگیرن می خوان شیره شو بکشن :biggrin1: برای همین این طرح جدید واسشون عالیه چون یکی از فاکتور هایی که خیلی واسه گیمر های خارجی مهمه Replayability ه

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
چطور می شه ماموریت جانبی گرفت ؟
و توی کربن قوی ترین یار گروه کیه ؟

تو کربن اصولا اون اولین نفری که باهات دوست شد رو وردار اسمش یادم نمیاد اما همون مرد چاقه چون اون میتونه راحت تر ماشین های حریف رو بزنه کنار

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد
سلام من توی گرفتن گیم اسکور این موارد مشکل دارم راهنمایی کنید
http://www.badongo.com/pic/704036
ازش عکس گرفتم عکس رو نگاه کنید
single player master
باید تمام اچیومنت های بازی رو بگیری ( غیر از اونهایی که به لایو مربوط میشه )

challenge
مربوط که 4 مرحله آموزشی اول بازی هست. باید به بهترین شکل اونها رو انجام بدی. مثلاً دشمن ها رو هدشات کنی. وسایل نقلیه رو هم با فقط 1 بمب منفجر کنی.

mission accomplished
باید غیر از مأموریت اصلی تمام مأموریت های ثانویه بازی در تمام مراحل رو انجام بدی.

play3

کاربر سایت
Dec 15, 2006
368
نام
ميثم
اقا تو بازي nba street اين يه مورد رو نتونستم بازكنم كسي ميدونه ازم چي ميخواد ؟ perform 5 successful jump off dunks in a single game و يه چيز ديگه اونم اينكه تو def gam (دفجم) بازي رو تموم كردم ولي فقط 15 تا بهم امتياز داد:confused: يه چند تا از راههاي گرفتن امتيز رو توش ميگيد ممنون

كسي نبود جواب ما رو بده؟:confused:

amir_360

کاربر سایت
May 29, 2007
452
نام
امیر رضا
مهم*******

سلام
بچه ها من اخر نفهمیدم یکی از بچه ها نوشته بودند ((من با dial up معمولی rainbow 6v رو بازی کردم))))
مگه میشه:confused:
اگه می شه با سرعتش می شه بازی کرد:confused:

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
سلام
بچه ها من اخر نفهمیدم یکی از بچه ها نوشته بودند ((من با dial up معمولی rainbow 6v رو بازی کردم))))
مگه میشه:confused:
اگه می شه با سرعتش می شه بازی کرد:confused:

منم کف کردم :eek:... میشه ولی فقط واسه آپدیت ... اصلا 2 سال طول می کشه یه تیر بزنی چه برسه بازی کنی :laughing:

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
تو کربن اصولا اون اولین نفری که باهات دوست شد رو وردار اسمش یادم نمیاد اما همون مرد چاقه چون اون میتونه راحت تر ماشین های حریف رو بزنه کنار
این یارو هم که ریش پروفسوری داره خیلی خوبه ... من همیشه اون رو ور می دارم

amir_360

کاربر سایت
May 29, 2007
452
نام
امیر رضا
من تو fifa 07 خودم می کشم تو pro 10 گل میزنم ولی archive باز نمی شه کسی می دونه اخه score ش هم 200 تاست دلم نمیاد بخیلش شم:evil:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر