Gamerscore & Achievement

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
با سلام
اگر منظور شما اینه:

The Widowmaker
Has shutout opponents in 5+ non-consecutive games (any settings) in Ranked online play

باید پنج بار غیر متناوب حریف رو shutout کنی. یعنی اینکه حریفت نتونه حتی یک point هم بگیره از شما. البته در آنلاین.
واقعا سخته.

نه اتفاقا زیاد هم سخت نیست !
اگه مسابقه رو 1 گیم بزاری و 7 امتیازی میشه راحت گرفت ...
من 2 دفعه 7-1 بردم ...
حالا با یه آلمانیه تو همین بازی رفیق شدم خیلی Noob هست :laughing:
این 2 دفعه که گفتم رو از اون بردم !
برم چندتا بازی باهاش ترتیب بدم .... :)
شما هم برو J این بازی رو بگیر ! حال میده :)

play3

کاربر سایت
Dec 15, 2006
368
نام
ميثم
باید 5 بار تویه یک بازی بطور موفقیت آمیز Jump-off Dunk رو انجام بدی.
Jump-off Dunk هم همون حالتیه که یارت میاد رو زمین وکمکت میکنه بپری هوا و توپو تو سبد بندازی.
در ضمن من این بازیرو تا حالا بازی نکردم. این چیزا رو هم از تو اینترنت برات پیدا کردم.
امیدوارم بدردت بخوره.

حاجي نوكرتم به مولا:love:

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
بازی هایی که میتونیم از لایو بگیریم و بازی کنیم. البته حجمش هم زیاد نیست
خوب Playable Demo هم همینه دیگه :)
اما XBLA بازیهایی هستن با حجم معمولا کمتر از 50 مگابایت ، با Gamerscore 200 ، اغلب کوچک و سرگرم کننده ، که بینشون بازیهای سیستمهای قدیمی هم پیدا میشه . مثلا سونیک که توی سگا بود .
وقتی که از گرافیک حالت بهم میخوره ، این بازیها میتونه بهت کمک کنه ! :)

play3

کاربر سایت
Dec 15, 2006
368
نام
ميثم
اقا تو دف جم (def jam) فقط تو حالت داستاني گيم اسكور ميده:confused:؟ چون من چند تا از كارايي كه خواسته بود رو تو حالت تك نفره زدم ولي خبري نشد:-"

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
دوستان میشه یه توضیحی در مورد این اشیومنت ها بدید چون من اصلا نمیدونم چیه؟؟گیرز او وار رو بازی کردم و از اینا میده ولی نمیدونم برای چی هست و چی کار میکنه

Dim Corpse

کاربر سایت
Oct 2, 2010
85
نام
armin
اولا اشیومنت نه اچیومنت بعدشم هیچی (البته الان ) چون قبلا با هاشون میتونستی تم و ... دانلود کنی که ماشالا (مایکروسافت خصیص ) اینم برداشت ولی کلا برای افراد به عنوان رقابت است مثلا به رفیقت میگی من 20000 اچیومنت دارم البته بگذزیم از طریقه هک و glitch اچیومنت که بعدا برانون نو یه پست میگم و ضررارت اونم میگم مثلا یکی این که من خودم امروز به علت دستکاری در بازی ها و اچیومنت ها به مدت 1 روز پروفایلم بن شده و تا ساعت 12 امشب نمیتونم بازی کنم :(:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر