Gamerscore & Achievement

• Thread starter Thread starter TRUTH
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
Bull's Eye, Iron Man, and Team 'ELITE' (Quick Mission)

These Achievements can be achieved all at once in Mission 1 on Low Risk in the Quick
Mission mode. Just switch your gun to single shot, and shoot 1 guy. Make sure the all
the shots hit (Bull's Eye.) After that just stay in cover the whole mission and make
sure not to get hit (Iron Man.) Let your teammates take care of the enemies. Always
direct them into cover, and switch them into assault. Hopefully they won't get hit

این توضیحشه یعنی تیر خطا نباید داشته باشی جتی یدونه!!!
راستی این point gilich چیه؟ فکر نکنم چیت باشه!

دستت درد نکنه.فقط همین یدونه مونده:biggrin1: باقی رو گرفتم.
point gilich یعنی اینکه با همکاری دوستی یا یکی توی لایو برای گرفتن اچیو منتهای انلاین عمل کنی.مثلا گفته 15بار نفرو بکشی اچیو میده:biggrin1: بعد یکی رو پیدا میکنی و اون وایمیسته توی لایو تا شما اونو 15 بار بکشید و اینگونه اچیو سدت میاد.
چیت که نیست:biggrin1: ولی کار شایسته ای هم نیست...خیلی از بچه های همین سایت رو امار دارم اچیو هاشون از این راه بدست میاد;)
موفق باشی

سلام
یه سوال
توی بازی های زیر چجوری میشه گیم اسکو.ر گرفت ؟
carbon ghost recon 2 lost planet

تو بازی ghost recon 2 و lost planet به این صورت هست که بعد از اتمام هر مرحله شما Achievement ازاد میکنی که در این صورت به گیم اسکور شما افزوده میشه . من خودم کربن رو توی 360 بازی نکردم اما به احتمال زیاد در مورد کربن هم باید اینجوری باشه ;) .

دوستان تا حالا چند تا بازی رو تونستین بالای 900 امتیاز اچیومنت تموم کنید
اینارو من تونستم :
Oblivion 1000
Tomb Raider:Legend 1000
NFS Most Wanted 1000
Call of Duty 2 1000
Condemned 950
Viva Piñata 980
Hitman: Blood Money 975

البته همنطور که میبینین همشون لایو ندارن ! راستش بازی که لایو داره بالای 900 گرفتن خیلی مشکله و وقت زیادی میخواد یا باید ینفر تو لایو بهت کمک کنه!
یکی از بچه ها میگفت اگه لایو داشته باشه امتیازش دو برابر میشه ولی ممکن نیست چون واقعا سخته و باید با یسرس ادمای فوق حرفه ای با این اینترنت گوشکوبی بازی کنی که محاله و اگه کسی بتونه شاهکار کرده!(فقط من امیر رو دیدم که تونسته و خودمم یکی دو تا رو نزدیکای 900 تونستم امتیاز بیارم)
از بقیه بچه ها خبر ندارم اگه دوست دارین شما هم بازی هایی که خوب بازی کردین و امتیاز بالا دارین بگین بدونیم;)

condemned لايوش به چه صورته؟ میشه توضيح بدی؟

برای گرفتن اچیومنت اول باید برین تو داشبورد و ببینین چه کارایی برای بدست اوردن اون لازمه یا به سایتهای مثل game faq و غیره برین و کارای لازم رو بخونین بعد تو بازی سعی کنین اون کارا رو انجام بدین
البته خیلی وقتها باید بازی رو رو نهایت سختی بازی کنین و کارای خیلی سختی انجام بدین
برای مثال تو fear باید از اول بازی تا اخر بازی بدون اینکه حتی یبار بسوزین برین تا بتونین 150 امتیاز بگیرین:eek:
ولی اگه دنبال اینکار برین بازی بیشتر بهتون حال میده البته اگه بتونین

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or