FORZA 3 OR GT5

FORZA3 OR GT5 OR NFS SHIFT

• NEED FOR SPEED SHIFT

رای‌ها: 5 3.4%
  • FORZA MOTORSPORT 3

رای‌ها: 72 49.3%
  • GRAN TURISMO 5

رای‌ها: 69 47.3%

• مجموع رای دهنده‌ها
    146
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
اینم یه آرشیو 254 تایی عکس از Forza 3
http://gamescom.gamespot.com/image_viewer.html?sid=6215687&tag=result;img;0
از هر جای بازی بخواین عکس داره!

منظورش رو نگرفتی !!

میگه این عکسایی که میذارین از گیم پلی نیست !! از تریلره !

ولی سوال اینه که از کدوم تریلر ؟

SNAKE 2007 جان میشه تریلری که این عکسها رو ازش گرفتن رو برامون بذاری ؟ چون من تا حالا همچین تریلرهایی رو ندیدم !!

جالبه که همون تریلری هم که تو کنفرانس مایکرو در E309 پخش شد هم از گیم پلی بازی بود !! همونجا یارو شروع کرد با همون گرافیک ماشین رو روند ! :laughing: نگو داشته توهم میزده !

SNAKE 2007

کاربر سایت
Oct 1, 2006
957
نام
اميد
اول که بازی رو نشون دادن بعدش تریلر رو پخش کردن که گرافیک بازی به
نظر من فرق داشت حالا تریلر های e3 و کنفرانس رو دارم دوباره میرم با دقت نگاه کنم
ولی قبول کنید نمیخوام بازی رو الکی زیر سوال ببرم چیزی رو که دیدم میگم
gt هم اگه همون نسخه p رو نمیداد بیرون قطعی دربارش حرف نمیزدم

مطمعنی اون اسم ها رو جابجا ننوشته اون 3 عکس اول GT بهتر از reality هست

نه درست:biggrin1:

Royan

کاربر سایت
Aug 30, 2007
490
نام
رویان
منم بهGT5 رای دادم.:biggrin1:
damage رو که هر 3تا دارن. مزیت های GT5 نسبت به 2بازی دیگه:
1000تا ماشین:eek:, مسابقات نسکار و WRC , حدود 80تا پیست(بدون احتساب پیستهای معکوس) و گرافیک خیره کننده با اون نورپردازی انفجاریش:cool:.

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
عزیزان ! دوستان !

Forza 3 بیش از 100 تا پیست داره ، پس در این زمینه مزیتی نداره GT5 ! لطفاً یکم بیشتر توجه کنید !

همون 1000 تا ماشین هم برای برتری عددی GT5 به Forza 3 کافیه ! :biggrin1:

god of shadow

کاربر سایت
Jul 19, 2009
409
من به فرزا راي ميدم . چون به نظرم هيجان بيشتري تو بازي هست. گرافيك بازيش رو هم مخصوصا در محيط اطراف سرتر از GT ميدونم. گيمپلي و DAMAGE رو هم تو فرزا بيشتر دوست دارم.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,153
نام
حسین
بهترین بازیه ریسینگ فورزا هست ولی هیجانی ترین بازیه ریسینگ nfs هست.;)

ricosev

کاربر سایت
Mar 17, 2009
571
دوستان هی محیط محیط میکردن اینم محیط درون شهری

جدا به این مورد دقت نکرده بودم و امروز با دقت بیشتر به پیست لندن سر زدم

وجدانا پیست LONDON خارق العاده اس و جزییات و تکسجر های محیط دیوانه واره :eek:

سوال اینه چرا توی محیط های باز و پیست های دیگه این قدر جزییات خارق العاده نیست ;)

شاید پاسخ این باشه که پیست لندن جدید تر ساخته شده و برای ساخته ش بیشتر وقت گذاشتن پس میشه انتظار داشت نسخه نهایی محیط بازی خیلی بهتر باشه
:cool:

god of shadow

کاربر سایت
Jul 19, 2009
409
بهترین بازیه ریسینگ فورزا هست ولی هیجانی ترین بازیه ریسینگ nfs هست.;)

آره درست ميگي. ولي يجورايي nfs shift تو سيموليشن ضعيفتر كار كرده . اما در كل من يه گيمپلي ازش ديدم كه داشت 270 كيلومتر بر ساعت ميرفت . motion blur عالي كار شده بود. ماشين هم bmw بود . صداي موتور فوق العاده كار شده بود. زماني هم كه بشدت به ديوار برخورد ميكرد تصوير سياه سفيد ميشد و بعد از مدتي دوباره به حالت اول بر ميگشت . اين مطالب ميتونه به هيجان بازي اضافه كنه. ولي همه بازي كه هيجان نيست.

Evil007

کاربر سایت
Mar 24, 2006
951
نام
R!za
به نظرم GT یه کم خشکه.... NFS هم که خدا بیامرزتش

ramin cybran

کاربر سایت
Mar 1, 2009
901
نام
رامین
دوستان ناراحت نشينا اما كسايي كه XBOX دارن همش از فورزا تعريف ميكنن اونايي كه PS3 دارن از GT من خودم XBOX دارم اما اينو بگم كه مقايسه هر بازي اتومبيل راني با GT منجر به له شدن و محو شدن اون ميشه:eek:
اخه اين چه مقايسه ايه:confused: كسايي كه واقعا حرفه ماشين بازي ميكردن و سرشون درد ميكرده واسه ليسانس باز كردن:love:كه واقعا ادمو سرويس ميكرد(از همينش خوشم ميومد) اين ابر بازي فقط ميتونه ارضاشون كنه واقعا خوش به حال PS3 دارها بايد به اين بازي افتخار كنن.
تا الان چيزايي كه من ديدم برتري بي چونو چراي GT از لحاظ گرافيكي نسبت به فورزا است من به برتري هاي تكنيكي كاري ندارم (مثلا اونجا چمناش اينجوريه اونجا خاكش واقعي تره:sick:)به چيزي كه ميبينم باور دارم;)
قابل توجه كه بنده FORZA 2 رو تقريبا خوردم و انو اصلا در حد اندازه هاي بازي نسل قبلش يعني GT4 نديدم نه اينكه بازي بدي بود فوقولاده بود از هر لحاظ اما وقتي كه پاي POLYPHONY مياد وسط و شاهكارش فورزا حرفي واسه گفتن نداشت.
اقا لطفا اروم نقد كنين تا خدايي نكرده تاپيك:biggrin1:نشه

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,153
نام
حسین
دوستان ناراحت نشينا اما كسايي كه XBOX دارن همش از فورزا تعريف ميكنن اونايي كه PS3 دارن از GT من خودم XBOX دارم اما اينو بگم كه مقايسه هر بازي اتومبيل راني با GT منجر به له شدن و محو شدن اون ميشه:eek:
اخه اين چه مقايسه ايه:confused: كسايي كه واقعا حرفه ماشين بازي ميكردن و سرشون درد ميكرده واسه ليسانس باز كردن:love:كه واقعا ادمو سرويس ميكرد(از همينش خوشم ميومد) اين ابر بازي فقط ميتونه ارضاشون كنه واقعا خوش به حال PS3 دارها بايد به اين بازي افتخار كنن.
تا الان چيزايي كه من ديدم برتري بي چونو چراي GT از لحاظ گرافيكي نسبت به فورزا است من به برتري هاي تكنيكي كاري ندارم (مثلا اونجا چمناش اينجوريه اونجا خاكش واقعي تره:sick:)به چيزي كه ميبينم باور دارم;)
قابل توجه كه بنده FORZA 2 رو تقريبا خوردم و انو اصلا در حد اندازه هاي بازي نسل قبلش يعني GT4 نديدم نه اينكه بازي بدي بود فوقولاده بود از هر لحاظ اما وقتي كه پاي POLYPHONY مياد وسط و شاهكارش فورزا حرفي واسه گفتن نداشت.

شما حالت خوبه؟گرافیک فورزا که فعلا بهتره.شاید شما یه بازیه دیگه ای رو میگی:((گیم پلیشم که نیازی به بحث نداره چون هنوز بازیی که تو شبیه سازی به پایfm2برسه هنوز زاده نشده:biggrin1:چه برسه به fm3.

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen

الان شما چیزی رو نقد کردی ؟

پستت رو با این پیشفرض شروع کردی :

مقايسه هر بازي اتومبيل راني با GT منجر به له شدن و محو شدن اون ميشه:eek:

و با این جمله تمام !!

وقتي كه پاي POLYPHONY مياد وسط و شاهكارش فورزا حرفي واسه گفتن نداشت.

یه کلمه میگفتی فن GT هستم و خلاص !

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر