FIFA 2009

:eek: من یک مشکل بزرگ و عجیب پیدا کردم ؟
من از اول فصل فوتبال تا الان هر هفته لیگ ایتالیا را میرفتم فقط 2 بازی دیگه مونده بود . دیروز میخواستم بازی کنم وقتی میرفتم بازی را شروع کنم در تمرین قبل از بازی کلا قفل میکرد که مجبور به خاموش و روشن کردن دستگاه میشدم دیسک را تمیز کردم بازم نشد .
بعد توی قسمت ماناجرش برای تعویض بازیکنان نگاه کردم دیدم یک بازکن که اسم هم نداره به صورت دروازبان توی لیست بازیکنانم هست .:confused:
بیرون از سیوم یعنی در حالت عادی اصلا وجود نداره فقط توی سیو لیگ سری ا که خودم سیو کردم هست
بعد روی قدرتش که نگاه کردم یک عالمه کد بود مثل این 73373927393 مثلا روی قدرت سرش .
روی اسمش هم هیچ اسمی نیست فقط شماره 12 دروازه بان که متوجه شدم به خاطر همینه
ایا راهی داره که درستش کنم
اصلا برای کسی تا حالا اینطوری شده
:(

من از اول فصل فوتبال تا الان هر هفته لیگ ایتالیا را میرفتم فقط 2 بازی دیگه مونده بود . دیروز میخواستم بازی کنم وقتی میرفتم بازی را شروع کنم در تمرین قبل از بازی کلا قفل میکرد که مجبور به خاموش و روشن کردن دستگاه میشدم دیسک را تمیز کردم بازم نشد .
بعد توی قسمت ماناجرش برای تعویض بازیکنان نگاه کردم دیدم یک بازکن که اسم هم نداره به صورت دروازبان توی لیست بازیکنانم هست .:confused:
بیرون از سیوم یعنی در حالت عادی اصلا وجود نداره فقط توی سیو لیگ سری ا که خودم سیو کردم هست
بعد روی قدرتش که نگاه کردم یک عالمه کد بود مثل این 73373927393 مثلا روی قدرت سرش .

یکی از باگ های بزرگ بازی هستش ولی مشکلی نیست. شما باید Reset squad را بزنید و تمام ترکیب های شما از اول می یاد. البته سیستم و تاکتیک های save شده حفظ خواهد شد و از این بابت مشکلی نیست.

عزیزان من اینکارو کردم یعنی ریست اسکواد را زدم اما نشد چون من در حالت بیرون از سیو لیگم مشکلی ندارم من وقتی میرم تورنومنت سری ا را لوود میکنم در اون مشکل دارم نه در همه جا حتی توی مانجر مود هم اوکی هست

عزیزان من اینکارو کردم یعنی ریست اسکواد را زدم اما نشد چون من در حالت بیرون از سیو لیگم مشکلی ندارم من وقتی میرم تورنومنت سری ا را لوود میکنم در اون مشکل دارم نه در همه جا حتی توی مانجر مود هم اوکی هست

در منیجر مد ، این مشکل دیده نشده ولی اگر هم باشه راهی نیست. چون سیستم خودش را داره ...

عجیبا
اقا یه چیزی حالا برا چی میخوای همچین بازیکن قوی و فوق طبیعی رو بندازی بیرون.
وقتی این همه قویه ازش استفاده کن
بزارش کنار دروازبانت یه شوت و گل دی
-------------
همانطور که امیر گفت این باگی هستش که راهی برای درست کردنش نیست مگه اینکه یه لیگ دیگه ایجاد کنی و با اون بازی کنی
البت یه راه دیگه هم هست
و اون اینه فصل تموم شه و از این تیم جدا شی

عجیبا
اقا یه چیزی حالا برا چی میخوای همچین بازیکن قوی و فوق طبیعی رو بندازی بیرون.
وقتی این همه قویه ازش استفاده کن
بزارش کنار دروازبانت یه شوت و گل دی
-------------
همانطور که امیر گفت این باگی هستش که راهی برای درست کردنش نیست مگه اینکه یه لیگ دیگه ایجاد کنی و با اون بازی کنی
البت یه راه دیگه هم هست
و اون اینه فصل تموم شه و از این تیم جدا شی

عزیزم مثل اینکه متوجه نشدید.
ببینن این بازیکن نمیشه باهاش بازیکرد یک باگ هست و وقتی میخوای وارد بازی شی به خاطر همین موضوع قفل میکنه دستگاه راهی جز ری استارت نداری وگرنه میزاشتمش توی تعویضام

راهی برای بارانی بودن یا نبودن نیست ولی کلا روز و شب را در بعضی از مدها می توان تغییر داد.
قابلیت Customize کردنه آب و هوا و روز و شب فقط برای Kick-Off ـه ، یعنی در کلیه ی مدهای آنلاین و MangerMode همه چیز Randomـه.
هوای برفی هم کلا فقط برای یک استادیوم توی بازی قرار داده شده که استادیوم تیم ملی روسیه(اگر اشتباه نکنم Stadio Olampyik) هست.
هوای بارانی هم که کلا توی بازی نیست. فقط هوای ابری هست همین.

سلام جایی نیست که ما بتونیم چند تا تاکتیک و تکنیک فیفا رو یاد بگیریم مانند دریبل کردن ضربه ازاد زدن و غیره وبعد من دارم لیگ بازی میکنم دریه قسمتی انگار میشه که قدرت بازیکنا رو زیاد کنی این جریانش چیه اگه توضیح بدین ممنون بعد وقتی گل میزنم گزینه ای نداره که بتونم گلم رو سیو کنم باید چیکار کنم

آخرین ویرایش:
سلام دوستان لطفا پاسخ بدن جایی نیست که ما بتونیم چند تا تاکتیک و تکنیک فیفا رو یاد بگیریم مانند دریبل کردن ضربه ازاد زدن و غیره وبعد من دارم لیگ بازی میکنم دریه قسمتی انگار میشه که قدرت بازیکنا رو زیاد کنی این جریانش چیه اگه توضیح بدین منظورم کاستیوم تکنیک ممنون بعد وقتی گل میزنم گزینه ای نداره که بتونم گلم رو سیو کنم باید چیکار کنم بعد چگونه میشه فیفا رو با دسته ps3 بازی کرد یا ps2 ایا تبدیلی هست که بشه با دسته پلی استیشن 2 فیفا بازی کرد لطفا جواب بدهید

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or