FIFA 2009

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
دمتون گرم بچه ها بازی نیومده تاپیک 57 صفحه کشیده بالا:biggrin1:بیاد چی بشه:love:

امروز بازی رقیب رو بازی کردم-
همچنان باید در خماری بمانند تا شاید پس از 10 سال به نزدیکیه فیفا برسند:biggrin1:

ONLY FIFA 2010
این تاپیک 09 هست نه 10 :biggrin1:

lanser

کاربر سایت
Jul 9, 2008
204
نام
عباس
سلام بچه ها من تا چند روز پیش فقط pes بازی میکردم و اصلا fifa بازی نمیکردم.چند باری هم رفتم سراغش اما باز منو ارضا نمیکردو با این بازی مخصوصا در نسخه های قبلی حال نمیکردم اما بعد از بازی کردن های زیاد در pes متوجه شدم که این بازی باگهای بچه گانه ای داره و یه جورایی میشه گفت واسه بچه هاست اما fifa 09 رو که بازی میکنم متوجه شدم گل زدن همچین الکی نیست شاید من تازه شروع کردم این طور به نظر میرسه .
مطلب دیگه ای رو هم که میخوام بگم اینه که خیلی سخت میشه دریبل کرد در این بازی ایا قلق خاصی داره یا نه همین طوریه ؟با تشکر از شما

AK47

کاربر سایت
Aug 20, 2006
276
نام
شاهین
.
مطلب دیگه ای رو هم که میخوام بگم اینه که خیلی سخت میشه دریبل کرد در این بازی ایا قلق خاصی داره یا نه همین طوریه ؟با تشکر از شما

درود

برای دریبل کردن باید Lt بگیری

یه سری دریبل تکنیکی هم هست برای اونا باید Lt بگیری بعد Rs به هر جهتی حرکت بدی یه دریبل اجرا میکنه

lanser

کاربر سایت
Jul 9, 2008
204
نام
عباس
درود

برای دریبل کردن باید Lt بگیری

یه سری دریبل تکنیکی هم هست برای اونا باید Lt بگیری بعد Rs به هر جهتی حرکت بدی یه دریبل
اجرا میکنه

Lt رو هم میگیرم اما بازیکنا خیلی سمجن میان تو پای ادم توپو میگیرن .

تو منیجرش چه چیزی از همه مهم تره و کارایی داره. بهترین سیستم واسه اماتور ها چیه؟بخش تمرینی نداره؟

با تشکر

AK47

کاربر سایت
Aug 20, 2006
276
نام
شاهین
Lt رو هم میگیرم اما بازیکنا خیلی سمجن میان تو پای ادم توپو میگیرن .

تو منیجرش چه چیزی از همه مهم تره و کارایی داره. بهترین سیستم واسه اماتور ها چیه؟بخش تمرینی نداره؟

با تشکر

درود

Lt برای اینه که یه لحظه از بازیکن حریف رد بشی و با سرعت بری اگه همش دستت روش باشه خوب توپو میگیرن دیگه

منیجر مد هم مثل مستر لیگ pes هست و با یه تیم میری تو لیگ اون کشور البته بازی های جام باشگاها و جام حذفی هم هست و همچنین فصل نقل و انتقلات که میتونی بازیکن بخری و بفروشی

بهترین سیستم که برای هر کس همون چیزیه که بهش عادت داره و میدونه جای بازیکنا کجاس تو زمین یعنی چشم بسته هم پاس بده پاسش برسه. البته من خودم 4-4-2 بازی میکنم

تمرین هم ظاهرا نداره

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
876
نام
نويد
اساتید من اگه بخوام شوت زمینی ولی محکم بزنم باید چیکار کنم؟(وقتی شوت رو زیاد پر میکنم زیادی بالا میره و اگه کم پر کنم دروازه بان راحت میگیره)

AK47

کاربر سایت
Aug 20, 2006
276
نام
شاهین
اساتید من اگه بخوام شوت زمینی ولی محکم بزنم باید چیکار کنم؟(وقتی شوت رو زیاد پر میکنم زیادی بالا میره و اگه کم پر کنم دروازه بان راحت میگیره)

درود

کلا شوتای بازی این چند نوعه که الان مینویسم
امتحان کن ببین کدومش به کارت میاد

شوت معمولی x

شوت بغل پا RB +x
چیپ LB +x
شوت روپا (تقریبا بهترین نوع شوت)Lt +x

javad_wfc

کاربر سایت
Mar 5, 2009
238
سلام من داشتم با چلسی منیجر مود بازی میکردم که یکدفعه بعد 7تا بازی یه پیغام اومد و یه تیم دیگه رو به من داد من الان باید بااون تیم بازی کنم هیچ راهیم نداره که پیشنهاد رو قبول کنم اگه میشه توضیح بدین ایا سایتی یا تاپیکی هست در مورد اموزش منیجر مود چون هیچی ازش سر در نمیارم من فقط یه باخت داشتم اونم توی جام حذفی من نمیدونم همون اول که میخوام منیجر مود برم چه چیزایی رو انتخاب کنم اگه میشه یه راهنمایی بکنین همون اول که باید دلار یا پوند یا مثلا اسپانسر نمیدونم باید چیکار کنم

mehdi_mas20

کاربر سایت
Aug 12, 2009
1
خواهش

دوستان عزیز من پی اس 2008 بازی میکنم
کسی میتونه شوت زمینی رو یاد بده
چجوری میشه تو تک به تک ها توپ رو زمینی شوت کرد
لطفا راهنمایی کنین:x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر