FIFA 2009

این کرنر هارو چه جوری میشه محکم زد؟

i7459_FIFA103.jpg

آخرین ویرایش:
سلام
یه سوالی داشتم.
این بازیکنایی که تو create player میسازیم چه جور میشه قدرتش رو زیاد کنیم (مثلا تا 90) :biggrin1:
البته واسه بازی های دوستانه.

شما ميدونيد چه جوري ميشه ضربه آزاد رو گل كرد من هرچي ميزنم ياميره بيرون يا ميپره تو بغل دروازبان:confused:
ایول!!
منم همچین مشکلی دارم!!
از تقریباً یکسال پیش که FIFA 09 اومد تا حالا فقط یه ضربه ایستگاهی گل کردم!!!

شما ميدونيد چه جوري ميشه ضربه آزاد رو گل كرد من هرچي ميزنم ياميره بيرون يا ميپره تو بغل دروازبان:confused:
نه اونقدر ها هم سخت نیست. اگه ضربه نزدیک باشه و مستقیم (روبرو) میتونی به طرف گوشه سمت دروازه بان روی پا بزنی اگه از کناره ها باشه با پای موافق بغل پا بزنی. :cool:
ببین من تا به حال با اینا چندین و چندین بار گل زدم: lampard-di natale-ronaldo-van der vaart-ronaldinho و... .
میتونی تو آرنا هم تمرین کنی. واسه عادت کردن دستت (البته موقعیت دروازه بان با زمان بازی فرق میکنه ضرباتتو واسه پیدا کردن اون سر حد قدرت بزن!):biggrin1:

سلام بچه ها
من ميخواستم يك مشورتي با شما بكنم در مورد fifa بچه ها من يك pes بازم و اخرين باري كه خواستم fifa را امتحان كنم در كامپيوتر و fifa 08 بود ولي خوشم نيومد از طرز دويدنشون و گرافيكش در كامپيوتر راستش من سيستمم هم پايين بود حالا مدتي است ميگذره ميخوام دوباره fifa را روي xbox 360 امتحان كنم به نظر شما اين كار را بكنم؟ يا نه لطفا دلسوزانه كمكم كنيد ببينم چيكار كنم:(

سلام بچه ها
من ميخواستم يك مشورتي با شما بكنم در مورد fifa بچه ها من يك pes بازم و اخرين باري كه خواستم fifa را امتحان كنم در كامپيوتر و fifa 08 بود ولي خوشم نيومد از طرز دويدنشون و گرافيكش در كامپيوتر راستش من سيستمم هم پايين بود حالا مدتي است ميگذره ميخوام دوباره fifa را روي xbox 360 امتحان كنم به نظر شما اين كار را بكنم؟ يا نه لطفا دلسوزانه كمكم كنيد ببينم چيكار كنم:(

منم pes باز بودم ! از اولين لحظه اي كه فيفا رو با 360 بازي كردم تا الان اون pes داره خاك ميخوره ! كلا خيلي فوق العادست ! حتما بگيرش .

متشكرم نويد خان راستي گرافيك صورت بازكن ها كه عين pes 2009 ضايع نيست؟ بعد طرز دويدن چي نويد خان؟

همه چيز عاليه فقط به نظر من زياد رو صورت بازيكن ها خوب كار نشده ! البته نه همه ي بازيكن ها اما بيشترشون اينجوري هستن ! ولي از نظر گرافيك هم به نظر من سرتر از pes هستش ! Gameplay بسيار رووني داره ! به واقعيت خيلي نزديكه ! شما راحت ميتوني چندين پاس تك ضرب بدي بدون اينكه يوهو توپ وسط راه وايسه ! manager mode عالي كار شده ! شديدا جذبت ميكنه ! فيفا 10 هم كه تا 1 ماه ديگه مياد !

حالا اقا نويد يك تريلر از داخل بازي سراغ نداري؟؟ يك سايت باشه كه نياز به عضو شدن نداشته باشه مثل ign و gamespot (نباشه) ممنون از لطفت

emad جان و نويد جان از جفتتون ممنون مجبورم كرديد بخرم ديگه:laughing: راستي يك سوال خيلي ها ميگن fifa در كامپيوتر و كنسول زمين تا اسمون فرق ميكنه يعني گند زدن به فيفا در كامپيوتر ولي ميگن در كنسول ها xbox 360 ps3 فوق العاده است پس همين كه من بدم اومده ديگه بايد امتحانش كنم

دمتون گرم بچه ها بازی نیومده تاپیک 57 صفحه کشیده بالا:biggrin1:بیاد چی بشه:love:

امروز بازی رقیب رو بازی کردم-
همچنان باید در خماری بمانند تا شاید پس از 10 سال به نزدیکیه فیفا برسند:biggrin1:

ONLY FIFA 2010

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or