FIFA 2009

سلام دوستان لطفا پاسخ بدن جایی نیست که ما بتونیم چند تا تاکتیک و تکنیک فیفا رو یاد بگیریم مانند دریبل کردن ضربه ازاد زدن و غیره وبعد من دارم لیگ بازی میکنم دریه قسمتی انگار میشه که قدرت بازیکنا رو زیاد کنی این جریانش چیه اگه توضیح بدین منظورم کاستیوم تکنیک ممنون بعد وقتی گل میزنم گزینه ای نداره که بتونم گلم رو سیو کنم باید چیکار کنم بعد چگونه میشه فیفا رو با دسته ps3 بازی کرد یا ps2 ایا تبدیلی هست که بشه با دسته پلی استیشن 2 فیفا بازی کرد لطفا جواب بدهید

من شنیدم یه تبدیلی تو توپخونه اومده میشه دسته ps3 زد به 360
ولی کلا با دسته ps3 بازی کنی پشیمون میشی میری با همون دسته 360 بازی میکنی

من که با دسته 3600 راحت تر هستم ولی بستگی داره که کسی که می خواد بازی کنه با جویاستیک راحت باشخ یا پد که در صورت اولی جواب 360 و برای دومی PS3 هست. راستی من قضیه تبدیل رو نشنیدم چیه؟

من که با دسته 3600 راحت تر هستم ولی بستگی داره که کسی که می خواد بازی کنه با جویاستیک راحت باشخ یا پد که در صورت اولی جواب 360 و برای دومی PS3 هست. راستی من قضیه تبدیل رو نشنیدم چیه؟

فکر میکنم تو دسته ی PS3 هم فقط بشه با آنالوگ بازی کرد و با D-Pad نشه....:smile:

سلام.
چجوری میشه یک دو کرد؟
چجوری میشه ضربات ایستگاهی را به گل تبدیل کرد؟
ممنون.
1 ماه هست بازی نکردم دقیقا یادم نیستش ولی فکر کنم با RB یا LB بودش البته با دکمه پاس.
باید مهارت داشته باشی و تو ذاتت باشه:biggrin1: می تونی از همون دو تا دکمه بالا استفاده کنی

من تو این فیفا بیشتر شوتام و ضربه آزادام می خوره به تیرک .. تیرک تو 09 نقش خیلی مهمی داره ...
خدا کنه تو 10 یک کاری بکنن کمتر توپ به تیرک بخوره ... منیجر مود 09 باحال بود امیدوارم تو 10 باحال تر بشه

یک سوال دارم.
ایا تو فیفا 2009 میشه مثل pes 2009 برای حرکت کردن از همون بالا پایین چپ راست استفاده کرد یا نه.
چون تو فیفا 2008 که اینطوری نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یک سوال دارم.
ایا تو فیفا 2009 میشه مثل pes 2009 برای حرکت کردن از همون بالا پایین چپ راست استفاده کرد یا نه.
چون تو فیفا 2008 که اینطوری نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خیر امکان نداره اون ها برای کار دیگه ای مثل آفساید گیری و .... طراحی شده است

یکی از بزرگترین ایراداتی که این بازی داره به نظرم دیر اعلام شدن آفساید هست:evil:
واقعا خیلی دیر اعلام میکنه...
و هم چنین برخورد زیاد توپ به دیرک های دروازه.
من تو این فیفا بیشتر شوتام و ضربه آزادام می خوره به تیرک .. تیرک تو 09 نقش خیلی مهمی داره ...
خدا کنه تو 10 یک کاری بکنن کمتر توپ به تیرک بخوره ...
آره اینو هستم...
خیلی توپ به تیرک میخوره...
مثلا من تو یه مسابقه 10 تا شوت داشتم که 11 تاش خورده بود به تیرک!!!:biggrin1:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or