FIFA 2009

شاید منظور احمد این بوده که مثل چلسی ضد فوتبال بازی می کنی:biggrin1: البته تو یک سیستم داشتی فکر کنم 5 یا 6 تا دفاع داشتی یکیش هم اون ته بود دهن آدم رو .....:biggrin1: به این میگن ضد فوتبال دیگه پس چی می گن:biggrin1:

بچه ، تو کلا باگ هستی :biggrin1:

سیستم 8-1-1 در بازی موجود نیست و بالای 6 دفاع در بازی موجود نمی باشد.

دقیقا
بازی استون ویلا -بارسلونا یادته؟
اخرین بازی که باهم کردیم.
از بس هیجان زده بودی بخاطر ترکیبت دهنم رو سرویس کردی از بس میخواستی با من بازی کنی.
گفتی با این ترکیب مهدی و احمد رضا رو بردی و کسی حریفت نیست .
منم گفتم باشه ولی بدون من نمیدونم میخوای چطوری بازی کنی ولی در هر حال نتیجه مشخصه شکست تو.
بعد تو بازی اول فکر کردم مث گاهی که پیش میاد و بعضی بازیکنها غیب میشن باز غیب شدن ولی دیدم نه جز دو مهاجم همه رو چپوندی تو دفاع.
حالا چطور اینکارو کردی نمیدونم
اما یادمه 6 دفاع گذاشته بودی
2 هافبک دفاعی که اصلا حمله نمیکردن و فقط دفاع بودن.
و 2 مهاجم .
همین
ولی خوب یادته که چقدر فشار اوردم با استون ویلا اعصابت خورد شده بود
3 تا تیرک زدم و بلاخره دو گل یکی با جان کاریو و یکی هم با گرت بری بهت زدم و در انتها با نتیجه 2-1 شکست مفتضحانه ای رو کسب کردی.
و اونجا بود که این جمله معروف رو گفتی:
احمد با تو نمیشه کاری کرد چون باگ فیفا هستی.
دی
(داش امیر کاری نکن که نوار صوتی و تصویری بازی رو بذارم فعلا که به متن خلاصه شد دی)

احمدجان ، پست هات را یکی کن و برای هر نقل قول یک پست نزن !

در ضمن بحث فوتبال در لایو و ... از جمله لیگ را هم اینجا مطرح نکنید !

من هم به بحث ادامه نمی دم ، چون فقط باعث کل کل می شه و تا فردا روی حرف خودتون هستید :دی

جمله آخر:

آخرین بازی من و شما 3-1 به نفع من تموم شد! :دی

توی لیگ با لیورپول سیستم 3-3-4 را پیاده می کنم !

خوبه خودت می گی تیم من 8 نفره بودم! حتما انتظار داشتی 7 تا مهاجم داشته باشم؟
lol

سلام بچه ها من تلویزیون full hd سامسونگ دارم و xbox رو با کابل hdmi وصل کردم وقتی فیفا رو روی 1080p اجرا میکنم خیلی کندتر از 480 اجرا میشه اصلا شوتهاش قدرت و هیجان اونو نداره تورو خدا راهنماییم کنید چیکار کنم:(:(:(

می شه جواب ایشون را بدید

اقا احمد مرسی خیلی لطف کردی
چندتا سوال دیگه با اجازتون بپرسم؟
چقدر باید بریم جلو تا تموم شه منظورم اینه که ایا اصلا پایان داره که اچیومنت یا چیز خاصی بده ما باید چند تا فصل تمام کنیم تا کاملا تموم شه.
سوال بعدیم اینه که مثلا الان من با اینتر با همین مبلغ تیم را قهرمان میکنم حالا میخواهم مربی یک تیم دیگه باشم خب ایا پول قبلیم برای همون تیم میمونه و برای تیم جدید از اول باید برم؟
سوال دیگه ام راجع به قسمت be pro هستش همونی که خودت یک بازیکن میشی من یک فصل را تمام کردم و skill ابراهیمویچ شد 96 اما هنوز میشه از اول شروع کرد . ایا من میتونم ابراهیمویچ را وارد تیم دیگه ایی بکنم ایا این فصل هم که تمام شه هنوز ادامه داره ایا skill این بازیکن به 100 برسه اچیومنت میده؟
باز هم ممنون میشم اقا احمد کمکم کنید

می شه جواب ایشون را بدید
دوست عزیز این مشکل رو من دارم چون TV سامسونگ Full HD 46 دارم و هیچ مشکلی در این ضمینه ندارم. در ضمن من با کابل HDMI بازی می کنم و بازی رو هم روی هارد کپی کردم که سریع تر خونده بشه. موفق باشید;)

اقا احمد مرسی خیلی لطف کردی
چندتا سوال دیگه با اجازتون بپرسم؟
چقدر باید بریم جلو تا تموم شه منظورم اینه که ایا اصلا پایان داره که اچیومنت یا چیز خاصی بده ما باید چند تا فصل تمام کنیم تا کاملا تموم شه.
سوال بعدیم اینه که مثلا الان من با اینتر با همین مبلغ تیم را قهرمان میکنم حالا میخواهم مربی یک تیم دیگه باشم خب ایا پول قبلیم برای همون تیم میمونه و برای تیم جدید از اول باید برم؟
سوال دیگه ام راجع به قسمت be pro هستش همونی که خودت یک بازیکن میشی من یک فصل را تمام کردم و skill ابراهیمویچ شد 96 اما هنوز میشه از اول شروع کرد . ایا من میتونم ابراهیمویچ را وارد تیم دیگه ایی بکنم ایا این فصل هم که تمام شه هنوز ادامه داره ایا skill این بازیکن به 100 برسه اچیومنت میده؟
باز هم ممنون میشم اقا احمد کمکم کنید
تا جایی که من میدونم دور و بر سال 2020 اینا به پایان میرسه. فکر می کنم که مبلغ مورد نظر برای تیم می مونه و جز بودجه باشگاه هست و به باشگاه دیگه منتقل نمیشه. بله شما ابراهیمویچ رو می تونید وارد یک تیم دیگه بکنید. در مورد آچیومنت هم من فردا راهنمایی آچیومنت های FIFA09 رو در بخش آچیومنت ها میزارم و می تونید به اوجا سر بزنید. موفق باشید

آخرین ویرایش:
سلام بچه ها من تلویزیون full hd سامسونگ دارم و xbox رو با کابل hdmi وصل کردم وقتی فیفا رو روی 1080p اجرا میکنم خیلی کندتر از 480 اجرا میشه اصلا شوتهاش قدرت و هیجان اونو نداره تورو خدا راهنماییم کنید چیکار کنم:(:(:( هیچ کس مشکل منو نداشته؟ تلویزینم سری 40 اینچ سری 5 هست.

سلام بچه ها من تلویزیون full hd سامسونگ دارم و xbox رو با کابل hdmi وصل کردم وقتی فیفا رو روی 1080p اجرا میکنم خیلی کندتر از 480 اجرا میشه اصلا شوتهاش قدرت و هیجان اونو نداره تورو خدا راهنماییم کنید چیکار کنم:(:(:( هیچ کس مشکل منو نداشته؟ تلویزینم سری 40 اینچ سری 5 هست.
دوست عزیز من دقیقا 3 تا پست بالاتر جوابت رو دادم. من هم تا حالا نشنیدم کسی این مشکل رو داشته باشه

سلام من دوباره سوال دارم :cheesygri
میخواستم بپرسم توی قسمت ماناجر مود وقتی بازکن خریداری میکنی مثلا رونالدو را میاری بارسلون اونوقت بیرون از ماناجر مود رونالدو در بارسا هست ؟ یا تاثیری نداره؟

سلام من دوباره سوال دارم :cheesygri
میخواستم بپرسم توی قسمت ماناجر مود وقتی بازکن خریداری میکنی مثلا رونالدو را میاری بارسلون اونوقت بیرون از ماناجر مود رونالدو در بارسا هست ؟ یا تاثیری نداره؟

خیر فقط در داخل منیجر مد هست. اگر واقعا علاقه دارید بازیکن را به تیم خودتون بیارید لازم نیست اون را بخرید و برید و اون را در منوی اصلی بازی transfer کنید به باشگاه مورد علاقتون ...

سلام

سلام به تمام دوستان.مخصوصا احمد جان.کجایی داداش دلمون واست تنگ شده..اسم من تو لایو mehdee2 هستش.دوستان لطف کنن اسمشونو بزارن واسه add کردن.فقط لطفا بازیتون خوب باشه که یه طرفه نشه;) منم اگه کسی add کنه ممنون میشم.این خارجکی های نامرد تا 2 تا گل میخورن بازی رو قطع میکنن

سلام به تمام دوستان.مخصوصا احمد جان.کجایی داداش دلمون واست تنگ شده..اسم من تو لایو mehdee2 هستش.دوستان لطف کنن اسمشونو بزارن واسه add کردن.فقط لطفا بازیتون خوب باشه که یه طرفه نشه;) منم اگه کسی add کنه ممنون میشم.این خارجکی های نامرد تا 2 تا گل میخورن بازی رو قطع میکنن
اوه اوه ببین کی اومده تاپیک
استاد مهدی
سلام عرض میکنیم استاد خییلی کوچیکتیم.
خوبی سلامتی؟
به میمنت و مبارکی خوش برگشتی داداش.
لایو ایشالا خدمت میرسیم گرچه همیشه گفتم من شاگرد شمام .
راستی ما یه لیگ هم راه انداختم اگه یه سر به قسمت ایکس باکس لایو انجمن بندازی متوجه میشی خیلی خوشحال میشم مهدی جان که ثبت نام کنی .
باز هم خوش برگشتی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or