FIFA 2009

بر اساس اخبار جدید ea هر کسی تا 20 فروردین برای ultimate تیم ثبت نام و خرید پوینتی کرده بوده ، 10,000 coins می گیره ...

easportsfootball.com

در این صورت من که اولین ایرانی بودم که مد را خریدم تا دو روز دیگه دارای 10,000 coins به صورت مجانی می شم :دی

سلام به همه فیفا دوستان
عزیز من تازه متوجه شدم که مانجر مودی که دارم میرم خیلی چیزاشو بلد نیستم تا حلا هیچوقت روی مانجر مود بازی نکرده بودم. فکر میکردم فقط باید یک فصل فوتبال را تمام کنم و قهرمان بشم .
میخواستم از شما تقاضا کنم بخشهای اون را واسه من توضیح دهید .
مثلا چطوری وضعیت مالی را حفظ کنم و چه کسی را بفروشم که اچیومنت هم بگیرم .
درضمن من الان 35 هفته از لیگ ایتالیا را تمام کردم و 2 تا کاپ را هم گرفتم و 3 بازی دیگه قهرمان ایتالیا میشم یک بازیکن هم نمیودنم از کجا خریداری کردم اما هیچکس نفروختم .
خواهشن این بخش را کامل برام توضیح بدید ممنون میشم از همه

بر اساس اخبار جدید ea هر کسی تا 20 فروردین برای ultimate تیم ثبت نام و خرید پوینتی کرده بوده ، 10,000 coins می گیره ...

easportsfootball.com

در این صورت من که اولین ایرانی بودم که مد را خریدم تا دو روز دیگه دارای 10,000 coins به صورت مجانی می شم :دی
امیر هم ارز اون میتونی دو تا Pack طلایی هم بگیری:biggrin1: من که می خوام پولام رو جمع کنم مسی رو بخرم:biggrin1: تو که فورلان من رو پیچوندی بهم ندادی:-":biggrin1:

امیر هم ارز اون میتونی دو تا Pack طلایی هم بگیری:biggrin1: من که می خوام پولام رو جمع کنم مسی رو بخرم:biggrin1: تو که فورلان من رو پیچوندی بهم ندادی:-":biggrin1:

من اول حواسم نبود اشتباه خوندم دو تا پک گلد می دند ولی الان نگاه کردم فهمیدم همون 10000 تا نقد می دند.

سلام به همه فیفا دوستان
عزیز من تازه متوجه شدم که مانجر مودی که دارم میرم خیلی چیزاشو بلد نیستم تا حلا هیچوقت روی مانجر مود بازی نکرده بودم. فکر میکردم فقط باید یک فصل فوتبال را تمام کنم و قهرمان بشم .
درضمن من الان 35 هفته از لیگ ایتالیا را تمام کردم و 2 تا کاپ را هم گرفتم و 3 بازی دیگه قهرمان ایتالیا میشم یک بازیکن هم نمیودنم از کجا خریداری کردم اما هیچکس نفروختم .

سلام بچه ها من تلویزیون full hd سامسونگ دارم و xbox رو با کابل hdmi وصل کردم وقتی فیفا رو روی 1080p اجرا میکنم خیلی کندتر از 480 اجرا میشه اصلا شوتهاش قدرت و هیجان اونو نداره تورو خدا راهنماییم کنید چیکار کنم:(:(:(

یعنی اون همه ضربه کاشته ای که خوردی یادت رفت؟:neutral:

معلومه کحولت سن ، چه می کنه:biggrin1:
اره والا مخصوصا اینکه شکست سنگین با طمع ضربه ایستگاهی همراه شده باشه اونوقته که کلا فراموش میکنی همه چیز رو .
مث اینکه من یه باگ هستم و نمیشه ....
دی
دلم واس اون سیستم بازیت و اون دفاع 8 نفرت تنگ شده داش امیر

سلام به همه فیفا دوستان

سلام دوست عزیز
خوب قضیه اچیومنت گیری جداست .
شما یک فصل رو کامل بازی کن حتی یه بازی رو هم sim play نکن اون وقت 100 اچیومنت خوشگل میگری.
بعد اینکه یه بازیکنت رو به قیمت بالای 50 میلیون بفروش و یکی به قیمت بالای همین مقدار بخر.
اینا هستش که بهت اچیومنت میده.
اما اگه میخوای لذتش رو ببری و میخوای یک مربی با کفایت باشی راه داره.
خودم شخصا همیشه تیمم تشکیل شده از ستارهای جوان و نا شناخته در کنار بزرگان و ابر ستارهای نام آشنا.
برای اینکه به تیم فشار نیادش و نیروشونو بازیکنها از دست ندن
من یکی در میون بازیکنامو کلا عوض میکنم
من کلا 22 بازیکن بیشتر نمیگیرم
اما از همشون استفاده میکنم
اینکه
هر بازی از یه ترکیب استفاده میکنم
گاهی شده مقابل تیمهای ضعیف چند بازی با تیم دومم بازی کردم.
اینطوری بازیکنهات همیشه تو یه حالت هم روحیه و هم انرژی خوبی باقی میمونن.
منم تو منیچر خیلی ترکیب امتحان میکنم که بفهمم بهترین ترکیب چیه.
تا اینکه به بهترین رسیدم و هر کس با توجه به سبک بازیش تو یه ترکیبی خوب بازی میکنه.
مثلا همین امیر یا amiًًQ ترکیبش 1-1-8 هستش.
کلا به قول خودم فیفا تجربیس.
یعنی اینکه با بازی کردن متوالی بهتر و بهتر میشی .
اها در مورد اینکه وضعیت مالی
بهتره بازیکنهای گرون قیمت و اونای که خیلی ازت پول میگیرن رو دکشون کنی برن
بجاش ستاره جوون بگیر
و یکی دو ستاره بزرگ و پر هزینه.
و راه دیگش اینه که بهای بلیت ورزشگاه رو ببری بالا.
==============================
در مورد توضیح کامل در باره خرید و فورش
برو به قسمت transfer
بعد به transfer market برو و اونجا دکمه Y رو بزن و اطلاعات مربوط به بازیکنهای مورد نظرت رو بزن و اونی رو که میخری بهش پیشنهاد بده.
برای فروش بازیکن گزینه اخری یا transfer list برو و بازیکنی تو تیمت که میخوای بفروشی یا قرض بدی رو انتخاب میکنی بعد یه بازی که انجام دادی برا اون بازیکن پیشنهادهای ارائه میشه میتونی که قبول کنی و با اون قیمت که اونا میگن بره یا اینکه نه قبول نکنی.
===================
والا تا اونجای که میتونستم در مورد منیجر گفتم
اول که شرمنده اگه زیاد شد
دوم اگه کمک بیشتری نیاز هست در خدمتیم.

بچه ، تو کلا باگ هستی :دی

سیستم 8-1-1 در بازی موجود نیست و بالای 6 دفاع در بازی موجود نمی باشد. :دی
شاید منظور احمد این بوده که مثل چلسی ضد فوتبال بازی می کنی:biggrin1: البته تو یک سیستم داشتی فکر کنم 5 یا 6 تا دفاع داشتی یکیش هم اون ته بود دهن آدم رو .....:biggrin1: به این میگن ضد فوتبال دیگه پس چی می گن:biggrin1:

اقا محمد مرسی
خیلی زحمت کشیدی .
سوالی که دارم در مورد قسمت player contracts هستش
توی این قسمت چند تا از بازیکنانم قرارداشون به این صورت هست retiiring at contract end و بقیه n/a هست
این دقیقا یعنی چی و باید کار خاصی انجام بدم؟
در قسمت stuff upgrades تمام ایتمها را روی 10 گزاشتم و ticket price هم روی high هستا
و expested cost جلوش زده 0$ و budget من هم هست $17.985.550 این مبلغ خوبه ؟
upgrade cost هم 0$ هست و با این اسپانسری قرار داد ندارم .
سوال بعدی در قسمت scouting دقیقا باید چی بخواهم یعنی من قبلا یک هافبک خریداری کردم حتمی باید کسی را بخریم؟
در ضمن من با تیم اینتر میلان میرم جلو و تا اینجا این دو کاپ را گرفتم .
coppa nazionale , supercuppa nazionale
به نظر شما دیگه باید چی کار کنم/.
و اخرین سوال اینکه من 3 بازی دیگه لیگم تمام و قهرمان ایتالیا میشه ایا دوباره لیگ ایتالیا را شروع میکنه ؟
ایا میتونیم در ادامه تیم دیگه ایی انتخاب کنیم ؟
ایا در ادامه میشه خرید و فروش کنیم ؟
ببخشید اینقدر سوال پرسیدم اما واقعا برام سوال بودش ممنون میشم کمکم کنید

من چرا نمیتونم بازیکنی رو که بالای 50 ملیون پولش باشه رو بخرم؟
هی میگه نمیشه
چیکار باید بکنم
بعد ای اچیومنتی که میگه یه تیم 5 ستاره رو با یه تیم نصف ستاره ببریم چجوریه
من با هر تیمی میرم نمیشه
میشه 2 تا تیم معرفی کنید

دوستان عزیز به زودی لیست آچیومنت های این بازی هم در سایت قرار می گیرد و می تونید به اون جا مراجعه کنید. حداکثر تا یک هفته دیگه موفق باشید.

اقا محمد مرسی
خیلی زحمت کشیدی .
سوالی که دارم در مورد قسمت player contracts هستش
توی این قسمت چند تا از بازیکنانم قرارداشون به این صورت هست retiiring at contract end و بقیه n/a هست
این دقیقا یعنی چی و باید کار خاصی انجام بدم؟
در قسمت stuff upgrades تمام ایتمها را روی 10 گزاشتم و ticket price هم روی high هستا
و expested cost جلوش زده 0$ و budget من هم هست $17.985.550 این مبلغ خوبه ؟
upgrade cost هم 0$ هست و با این اسپانسری قرار داد ندارم .
سوال بعدی در قسمت scouting دقیقا باید چی بخواهم یعنی من قبلا یک هافبک خریداری کردم حتمی باید کسی را بخریم؟
در ضمن من با تیم اینتر میلان میرم جلو و تا اینجا این دو کاپ را گرفتم .
coppa nazionale , supercuppa nazionale
به نظر شما دیگه باید چی کار کنم/.
و اخرین سوال اینکه من 3 بازی دیگه لیگم تمام و قهرمان ایتالیا میشه ایا دوباره لیگ ایتالیا را شروع میکنه ؟
ایا میتونیم در ادامه تیم دیگه ایی انتخاب کنیم ؟
ایا در ادامه میشه خرید و فروش کنیم ؟
ببخشید اینقدر سوال پرسیدم اما واقعا برام سوال بودش ممنون میشم کمکم کنید
کوچیک شما احمد هستم :biggrin1:
در مورد سوالهای امروزتون:
والا تا حالا برام پیش نیومده که اسپانسر نداشته باشم اگه دوستان دیگه میدونن مشکل چیه کمک کنند ولی پایان هر فصل میشه اسپانسر انتخاب کرد و حتما اینکارو بکنید و اسپانسری رو انتخاب کنید که واس هر بازی پول بیشتری میده .
در مورد staff up باید بگم که هر کدوم کارای خودش رو داره.
مثلا وقتی بدنسازی و اینارو کامل اپ کنی قدرت بدنی بازیکنات خیلی خوب میشه
کمتر مصدوم میشن و دیرتر خسته میشن.
مال استادیوم که به نظرم کشکه اصلا تغییری ادم احساس نمیکنه .
مال ترانسفر هم به نظرم کشکه چون وقتی که نصفه بودش من رونالدو رو خریدم اما وقتی همه رو کامل کردم هر کاری کردم ابراهیموویچ رو نتونستم بخرم.
اما در هر حال اونای که میبنی مفیدن رو کامل کن
مث بدنسازی
مربیگری
کشف بازیکن (فک کنم این بودش)
----
budge شما که گفتی 17 میلیون هست باید بگم خیلی کمه خیلی الان تیم من که رئال مادرید هستش 510 ملیون ذخیره ارزی دارم و چند بازیکن مفت خور و گرون قیمت که میتونم هر کدومشونو 50 میلیون بفروشم و پول خوبی به جیب بزنم.
کلا من کارم مث تیم ارسناله بازیکن معمولی میارم ستاره میکنم میفروشم با پولش حال میکنم دی:
برا بهتر شدن وضع
بازیکنهای که قیمت خوبی دارن رو بفروشین
به جاش بازیکنهای بخرین که قیمت پایینی دارن و دست مزد کمی میگیرن.
-------------
در مورد اینکه بازیکن بخرین بهتون گفتم
باید برین تو ترانسفر
بعدش گزینه اول یعنی transfer market
بعدش دکمه Y رو میزنید یه صفحه کوچیک باز میشه که مشخصات بازیکن مورد نظرتون رو میخواد.
همش ابتدا any هستش شما میتونید بهش بدین که دنبال بازیکنی مثلا از لیگ المان از فلان تیم در فلان پست و بعد اون سرچ میکنه و سریع چند بازیکن به ترتیب از بهترین رو براتون لیست میکنه و رو بازیکن کلیک میکنید و پیشنهاد میدین.
یه بازی انجام میدین بعد بازی یه پنجره باز میشه و نشون میده ایا طرف قبول کرده و اومده یانه.
----------------
کلا تو منجر هدف خاصی وجود نداره
ولی خوب باید مربی خوبی باشید و بتونید تو چند جبهه تیمتون رو قهرمان کنید.
هر فصل هم همینطوریه.
------------
بله شما میتونید انتهای هر فصل تیم خودتون رو عوض کنید و سر مربی گری تیم دیگری را بپذیرید.
.
------------
بله اگه با اینتر باشید میتونید دوباره با اینتر ادامه بدین و یه لیگ دیگه.
میتونید خرید و فروش هم بکنید
---------------------------
امیدوارم تونسته باشم کمکی کنم

من چرا نمیتونم بازیکنی رو که بالای 50 ملیون پولش باشه رو بخرم؟
هی میگه نمیشه
چیکار باید بکنم
بعد ای اچیومنتی که میگه یه تیم 5 ستاره رو با یه تیم نصف ستاره ببریم چجوریه
من با هر تیمی میرم نمیشه
میشه 2 تا تیم معرفی کنید
موفق نبودن در خرید بازیکن خوب به چند نکته بستگی داره
1:شخصیتش رو نداری
یعنی اینکه تیم شما چندان تیم مطرح نیست و قدرتمند نمی باشد
2:پولشو نداری
یعنی اینکه شما پول کافی بهش نمیدین در ضمن توجه داشته باشید که دستمزد خیلی مهمه و با یه دستمزد خوب همه میان
----------
مثلا رونالدو
وقتی میخواستم بخرم قیمت پایه 70 میلیون بودش
من بالای 100 میلیون پاش ریختم تا اومد رئال.
برا بعضی بازیکنها باید هزینهای سنگینی بپردازی.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or